• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

24. ledna 2017 
@vapka krása gratuluji :slight_smile:

@romelia nádhera gratuluji :slight_smile:
14. říj 2015 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vapka Gratuluju, mě slábne.
Hodně štěstí všem holky
14. říj 2015 v 11:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem po 3 cyklech léčby clostilbegytem, utrogestanem a stadametem. V neděli večer jsem si dělala test (32 DC, 15 DPO) a byl tam slabý, ale patrný duch (Verto 10). Nemohla jsem tomu uvěřit. Radši jsem si v pondělí ráno skočila do lékárny a udělala další testy Mamatest - nepatrná čárka, Clearblue světloučká čárka a Comfort proužek vyšel velmi viditelný proužek. S přítelem jsme se začali radovat. Dnes jsem si jen tak ze zvědavosti udělala digitální Clearblue. A byl negativní. A Comfort ukázal slabší, i když stále hezkou čárku. Je mi jasné, že to může skončit, trochu se s tím začínám i smiřovat. Je tu někdo s podobnou zkušeností? Jak to dopadlo? Myslíte, že by v tom mohly mít prsty ty hormony? Že by ukázaly falešně pozitivní test? K doktorovi jdu až příští pátek a začínám být pekelně nervózní. Všem předem moc děkuji za odpověď.
14. říj 2015 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@padly_andel děkuji..... ale Ty jsi pak zkoušela jinou značku, ne? to může být tím barvivem, jinak zkoušela jsi ještě testovat?
14. říj 2015 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajule88 ahoj...pokud by sis delala jen Verto 10,tak bych Ti rekla,ze je 100% falesny...verto 10 a best jsou falesne vzdy...mam zkusenost...ale pokud Ti vysli i jine,tak by to melo byt jasne...no a digi test je 25kovy a obycejne jsou 10kove, proto Ti to nemusel jeste ukazat...cekani je hrozne,ja vim,ale nic jineho Ti nezbyva...pockej a delej testy obden a uvidis...nejlepsi stejnou znacku. Drzim palce :wink:
14. říj 2015 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka Zkoušela sem pořád mamatest a slábne, asi biochemické těhu co jsem našla na netu :frowning2:
14. říj 2015 ve 12:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@padly_andel slábne?:frowning2:to ěm mrzí to bude jako u mě.-(
14. říj 2015 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marycz verto dělají tam měla i moje malá ducha bohužel:-/spíš ani en ducha ale čárku
14. říj 2015 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@padly_andel Tak to mě mrzí, toto jsem měla před pár lety... Ale hlavu vzhůru a teď to klapne :grinning:
14. říj 2015 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina
@vapka Děkuju holky, snad někdy příště :cry:
14. říj 2015 ve 12:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@padly_andel no já jsem se zařekla že už toho bylo dost i se zpožděním 3dní a nic z toho, :pensive:
14. říj 2015 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Jo já už nebudu rozhodně testovat před ms akorád sem z toho sklamaná že nic a kdybych netestovala, ani bysem o tom nevěděla :unamused:
14. říj 2015 ve 13:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
14. říj 2015 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už ms neměla,od večera,ted jsem šla na záchod a ze mě zas teče jasně červená,tolik, a je mi i špatné nějak,motá se mi hlava,bplesti nemam co to může být?
14. říj 2015 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina myslim že pokud je test negat.tak prostě je to menstruace
14. říj 2015 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2015 v 15:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tady z blízka
14. říj 2015 v 15:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@andywolf1 Gratuluji, je tam :slight_smile:
14. říj 2015 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andywolf1 jojo, tahle čárka už je krásná :slight_smile: Gratuluji
14. říj 2015 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petiiiska moc děkuji :3
14. říj 2015 v 16:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2015 v 16:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocochanel85 Tak jsem asi nejaky vyjimecny typ. :confounded: Na Utz nebylo videt vubec nic, vzali mi krev a mam volat zitra odpo pro vysledky a pristi tyden na kontrolu. Zacina se mi ti nepozdavat. :cry: uklidnuju se jen tim, ze mozna doslo k ovu opravdu pozdeji, proto byl test pozitivni az toho 38 DC a dnes je to 42 DC.. Tak vlastne nevim, na cem jsem :fearful:
14. říj 2015 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajule88 Ahoj,nepotěším Tě. Nepamatuji si ,zda to byl clostilbegyt nebo ultrogestan,protože je to hodně hodně dávno. Ale já na to byla upozorněna,že pokud budu testovat brzy,bude to jeden z těchto hormonu. Taky jsem měla zřetelnou čárečku a pak hned slábla.
14. říj 2015 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marycz Děkuju. Taky si říkám, že různé testy by neukazovaly všechny chybně. Zkusím zatnout zuby a vydržet :slight_smile:
14. říj 2015 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasa.77 Ahoj, děkuji za reakci. Toho se právě bojím, že to bude těmi hormony. Přitom ale mám těhotenské symptomy - prsa citlivá (jindy s nimi nic nehne), nevolnost, bolest v podbřišku, bolest v bederní oblasti...no, uvidíme.
14. říj 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky krevní test pozitivní a v utery jdu k doktorovi už na vyšetření.
14. říj 2015 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pajule88 noooo, :grinning: když jsem přemýšlela o tom,zda bych nemohla být těhotná,taky jsem vnímala kdejaké píchnutí,pobolívání v podbřišku,zdálo se mi,že mám větší prsa,dostavila se zácpa,bolest zad :slight_smile:)))) Příznaky mi připadaly jiné,než před MS,nebo jsem trpěla pár dní nespavostí. ..........Ale vše pramení z hlavy.
Když nemám čas na to myslet,nebo si přesně nepamatuji den poslední menstruace,najednou mám příznaků minimum a nebo těsně před ní mě rozbolí hlava,můžu mít chvíli křeče a už vím,oč jde.
Vím,že tohle určitě nechceš číst,ale i já jsem byla mnohokrát zklamaná,proto se snažím na to nemyslet.
A třeba to už nejsou hormony,ale je to miminko.
14. říj 2015 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@dasa.77 nene utrogestan anebo clostyl pozitivní testy prý nedělají.co dělá ty čárky tak to je pregnyl.proto se nemá testovat tak 10 dnů od píchnutí pregnylu
14. říj 2015 ve 20:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal jak jsem psala,opravdu si už nepamatuji,co to bylo za hormon.Je to asi 5 let,ale pregnyl je přece na to,aby došlo k prasknutí folikulu a uvolnili se vajíčka,Nebo ne?
Taky by mě zajímalo,co způsobuje u holek které tady psaly slabounké čárky "dušíky" na některých testech.
Celkově já nejsem zastáncem hormonů.Chápu,že někdo bez nich nefunguje.Ale brát jeden hormon na tohle,druhý na tamto a pak jiné,aby potlačily nežádoucí účinky těch předešlých? Brrr. To taky tělu neprospívá. A pak jak na to má ženská nemyslet,když zhruba od 4DC začíná zobat svou měsíční dávku hormonů?
Ale to už by bylo téma do jiné diskuze
14. říj 2015 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasa.77 pěkně jsi to napsala :slight_smile: jj pregnyl je na prasknutí folikulu to máš pravdu :slight_smile: ale jen o tomto vím,že způsobuje duchy na testech :slight_smile: brala jsem i jak utroš a taky clostyl a duchy mi to nedělalo... ale asi jak komu :slight_smile:
no já tento cyklus začnu zobat poprvé inofolic tak uvidíme jestli to pomůže anebo ne.
jinak s vlastní zkušenosti nám nepomohl ani clostyl a ani utroš k miminku...
takže už to užívat nebudu.
14. říj 2015 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek