Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

princezsverunka
17. říj 2015

@iva1984 je tam 😉

mercedesse
17. říj 2015

@iva1984 krásný pozitivní testík, tak ať se mimčo drží zuby nehty a čárka sílí 😉

petiiiska
17. říj 2015

Ahoj ženy. Já nevím, dnes jsem testovala, myslela jsem, že něco málo vidím, ale fakt už nevím...Kde jsou společně, tak dnešní je spodní test. Mimochodem já osobně si musím dát monitor do správného úhlu abych aspoň něco maličko viděla :D

kuratkol
17. říj 2015

@petiiiska Nic tam nevidím...

jarpa111
17. říj 2015

@petiiiska taky nic nevidím. Kolik si DPO?

petiiiska
17. říj 2015

@jarpa111 nevím přesně, kdy byla oulace, ale případné otěhotnění mohlo být mezi 7 a 8DC a 5 dní poté jsem postřehla špinění, což odpovídá na nidační krvácení... teď jsem 22DC a dosud žádné známky ovulace (jako že jsem ji vždy postřehla - bolesti v podbřišku, citlivé bradavky až kolikrát bolely a výtok)... Tak nevím...

jarpa111
17. říj 2015

@petiiiska tak to máš ještě čas 🙂 Někomu test ukáže až něco týden po vynechané MS.

jarpa111
17. říj 2015

@petiiiska vydrž tak tři dny a testni se znova, já vim, že se to řiká vydržet 😀 Sama jsem si asi udělala tak 15 testů no 😀 blázen 🙂

kuratkol
17. říj 2015

@petiiiska Nejdřív má smysl testovat tak 10.DPO nebo 11.DPO. V 7.DPO se neukáže čárka skoro nikomu..

petiiiska
17. říj 2015

@kuratkol ale já nejsem 7DPO, pokud se poštěstilo, tak byla ovulace tentokrát velmi brzy...
@jarpa111 No přesně tak, lehce se to řekne :D Uvidím, hlavně si chci koupit testy od Dr.Maxe, prý jdou hodně dobré 🙂

jarpa111
17. říj 2015

@petiiiska jo jo, ladymax testy jsou dobrý a nebo jsem používala pregnant 10, hezky na nich bylo vidět jak to sílí 🙂

slunicko01
17. říj 2015

@petiiiska trochu tam něco na tom spodnim vidím, ale myslím, že by přece jen měly aspoň trochu silit. Tohle zatím úplně dobře nevypadá 😕 ale třeba ještě silit začne...

estel22
17. říj 2015

je to slabučké take som mala aj ja

tmp11
17. říj 2015

@iva1984 no super.... Je to tam

tmp11
17. říj 2015

@petiiiska ja jsem měla ovulaci 14 dni od MS a 20dc jsem měla nidační krvácení. Dnes jsem 25dc a na testu bílo... No na mamatestu pokaždé vidět tu rýhu, teď už vim, že to nemá cenu naklánět, že to tam mám pokaždé ten stín. Ale není to růžový. Na testu dr.max jsem zase měla krásné růžovou risku a taky nic. Tak ja to tento měsíc vidím bledě. MS ma přijít v úterý, tak ještě jak se říká naděje umírá poslední... Tak držím pěstí a informuj.

petiiiska
17. říj 2015

@tmp11 Taky to vidím bledě, ale nedá mi to zkoumat jestli náhodou něco na tom testu nebude... No uvidíme, taky informuj ;) Zítra asi testovat nebudu, nemá to teď smysl, ale koupím Dr. Max a v pondělí možná zkusím...

dubnacek
17. říj 2015

@iva1984 mooc pekny jen tak dale 😉))

tmp11
17. říj 2015

@petiiiska ani mi nemluv s tím zkoumáním... Ja ten test schovávám celý den a občas se na něho dívám, jestli se tam náhodou něco neukáže. No nebo jdu s ním na sluníčko, pod lampicku, do stínu a atd... Hi hi

Každopádně z mamatestu jsem vyléčená. Pokud nejsi těhu, dokáže pěkně s duchem zamotat hlavu... Udělá se tam krásný stín, ale bez růžové barvy.. Nebo možná něco decentně... Ale pozitivní to fakt není.
Tak testuj a děj vědět. V pondělí budu 27 DC tak jsem fakt zvědavá i já, ale už s tím fakt nepočítám jelikož ovulace 100% proběhla 14 DC takže už by to vidět mohlo být a od nidačního krvácení jsem cca 5 dni.. No bylo v pondělí..
Kdy jsi to měla ty? Kolik dni zpětně? Ja pocitam s tím, že už by bylo zavrtany a produkovalo HCG ☹

petiiiska
17. říj 2015

@tmp11 jo to zkoumání u mě vypadá naprosto stejně :D :D Nidační krvácení bylo 12 a 13 DC - to bylo dohněda, pak den nic a měli jsme sex a pak tři dny slabounce růžové, ale jen tak při utření a nic víc... Nevím no... Teda musím přiznat, že dnes večer mě podbřišek pěkně píchá, ale ne jen na jedné straně, ale celkově...no buď je to ovulace nebo už fakt nevím...a bradavky zas nic...většinou to u ovulace jde ruku v ruce...no...já už se musím přestat pozorovat nebo se zblázním :D

petiiiska
17. říj 2015

@tmp11 jinak dnes jsem 22DC

edinka126
17. říj 2015

@petiiiska@ ahoj na tej prvej foto treti test vidiim dusika ☺mne ukazal test 4dni pred ms..

tmp11
18. říj 2015

@petiiiska ty jsi ještě brzy... Myslim si, žei kdyby jsi byla těhotná, tak to tam nebude ještě vidět..

dubnacek
18. říj 2015

@petiiiska ja po velkem priblizeni vidim na vsech,ale radeji zkus jeste vydrzet a udel dalsi tak za dva az tri dny,budu drzet palecky 😉)

vapka
18. říj 2015

V pátek na ultz nic vidět nebylo, ale test už nemůže být silnějšííííí

bublinka20
18. říj 2015

@vapka gratulujuuuu !!!🙂 At se miminko drží !🙂

vapka
18. říj 2015

@bublinka20 děkuji, v pátek jdu znova k mudře, tak snad už.....

bublinka20
18. říj 2015

@vapka budu držet palce, já stále čekám :(

dubnacek
18. říj 2015

@vapka tak to je krasny testik,to si myslim,ze uz by aspon dutinka byt videt mela,kolikaty tt by to mel byt?? Ja v 5+5tt uz mela i srdicko😉)

monikavitezslav
18. říj 2015

Ahojky tak my pokracujeme dál teď už s clostikem jdu pro něj zitra říkal 5dc až 9 dc 1 tabletu denně takže 5 den po skončení ms?

tmp11
18. říj 2015

Holky blby dotaz ale k čemu je tam clostik ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru