• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

28. května 2017 
@isobara85 ja tam naznak vidim, zkus par dni pockat :wink:
21. říj 2015 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mě je pozitivní..... :sunglasses:
21. říj 2015 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za nazory, snazime se 5 mesicu a ted mam od ovulace strasne citlive bradavky a sem tam pichnuti v podbrisku, coz obvykke nemivam. No nic pockam 2 dny a zkusim znovu. To obdobi do menstruace je vzdycky nejhorsi:slight_smile:
21. říj 2015 ve 13:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Koukám,že některé nicky a jejich příspěvky se tu opakují od poloviny cyklu až do příchozí MS
Je to docela škoda,protože když tu nakoukne někdo nový a hledá příspěvek (zkušenost,radu),která by mohla pomoct......musí se prokousat desítkami stránek :confounded:
Děvčata,chápu,že pokud se snažíte už hodně dlouho,chytáte se "tonoucího stébla",ale pak tato diskuze ztrácí smysl
Pokud by některé netestovaly 4 dny od případné OVU,nemusely by se stresovat a třeba by se daleko dřív dočkaly vysněných //
21. říj 2015 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
tak holky dnes mi pak doktor oznámil že jsem těhotná :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2015 ve 14:53  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@zuzinka2323 Supeeeeer moc ti gratuluji! A kolikátý jsi tt? Bylo už něco vidět? :slight_smile:
21. říj 2015 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ultrazvuku nebylo ještě nic videt
21. říj 2015 ve 14:59  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu tam za 14 dní to už by prej mohli něco vidět
21. říj 2015 v 15:01  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2015 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky hlásím se od mudr a vyfasoval jsem clostylbegyt a duphaston ale nechápu to dávkování. Ms přišla 13.10 a s clostikem mám začít dneska, přijde mi to divné ode dneška 5 dnů 2xdenne 1 tabletu. Nějak to nechápu nespletl se?
21. říj 2015 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2015 v 15:44  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 tak uvidíš, dej vědět jak pokračuješ ;)
21. říj 2015 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petiiiska ja to právě dostala... Mam to už jasný... Tak mme vlastně začíná další kolečko
21. říj 2015 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav s tím nemám zkušenosti nevím,kolik DC jsi? Já už 12 zas,to leti hrozne
21. říj 2015 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám asi dnes ovulaci,protože nemám ovulační,zlousela jsem si těhotenský a mám ducha,tak hurá na to
21. říj 2015 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tmp11 Tak mnoho štěstí do toho dalšího kola ;) Myslím si, že ani já s tou MS nezůstanu pozadu a za týden už na tom budu stejně...
21. říj 2015 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cocochanel85 Ahoj, podavam hlaseni. :wink: Tak doktor videl dnes na utz zloutkovy vacek. :wink: Bohuzel srdicko jeste ne, tak mi potvrdil zacatek tehu a objednana jsem pristi patek opet na utz, to uz by pry melo byt videt srdicko. Takze si verim a drzim palce :sweat_smile:
21. říj 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina těhotenský test používat místo ovulačního? To už je špatný
21. říj 2015 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co třeba zkusit namočit test do mléka a koukat se,zda tam bude duch,nebo ne???? A nevyroste z toho třeba kráva,pokud bude pozitivní?
Víc jak 5 let jsem se snažila o dítě,ale nikdy jsem nedospěla do tohoto stádia....vzpamatujte se :sunglasses:
Nemyslím to zle,ale některé z Vás se už opravdu nedá číst.
Všem snažilkám bych to dítě přála,ale takhle se spíše o něj nervama připravujete.Bohužel,je to tak
21. říj 2015 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dasa.77 nemusíte mi na to odpovídat když se vám to nelíbí
21. říj 2015 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut gratulace to je hezký
21. říj 2015 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina těhotenským se ovulka nepozná, lh hormon je vylučován celý cyklus, jen v době ovulace je vylučován ve větším množství, což ukáže ovulační test stejnýma čárama, jinak doporučuji souložit a souložit..... miminko určitě brzo dorazí :wink:
21. říj 2015 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vapka a já to mám vyzkoušeno :wink:
21. říj 2015 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina 13.10 přišla ms a dneska mi dál clostik tak mě to nějak srotuje
21. říj 2015 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav kdybych to neměla na sobě vyzkoušeno,tak to nepisu,:wink: clostik neznám,nevím Jk se bere atak
21. říj 2015 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut No tak to je skvělá zpráva!!!! Gratuluju!!! Tak na srdíčko je asi ještě brzo :slight_smile: to já včera byla na kontrole průchodnosti vejcovodů...příšerně bolestivé, nevím proč někde píšou že to nebolí :frowning2: naštěstí jsem v naprostém pořádku a uvidíme co spermiogram :slight_smile:))
22. říj 2015 v 07:57  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berut super gratuluji moc :slight_smile: :slight_smile: Já přikládám také svuj první ultrazvuk :slight_smile: na další jdu za 12 dni :slight_smile:
22. říj 2015 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@cocochanel85 Asi proto, že by si to víc žen rozmyslelo a nešlo na to..Každopádně je to skvělá zpráva, že jsi v pořádku. Wau! Chlapa tam určitě nažeň, aspoň budete moudřejší a třeba se fakt ukáže, že to chce čas a možná i tu psychiku nějak přesvědčit, zapracovat na ní.. Kolik já sem oběhala doktorů, než sem se naučila s tou svou psychikou líp pracovat.. Kdyby mi to někdo řekl před 5ti lety, než mi začaly problémy, nevěřila bych mu. Ale je to fakt mazec, co všechno v těle ovlivňuje. Držím moc palce a věřím, že se to brzy podaří a pošleš utz obrázek :wink:
22. říj 2015 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina Díky, snad to všechno pošlape, jak má. :wink:

@romelia Hezkéééé, takže jsi podle utz 6+0? A taky bez srdíčka zatím? Já ho teda nemám, sice tam má obrazovku jak blázen velkou, ale já tam viděla jen bublinu a v ní tečku. Smekám nad všemi, co tam něco vidí :slight_smile: Měla bych měla být 7+0, ale myslím, že taky budu cca 6+0. uvidím za týden po kontrole, teď sem se na to radši ani neptala. :slight_smile:
22. říj 2015 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia taky jsem byla na prvnim ultrazvuku ale byla videt jen bublina. Jdu az za 14dni na kontrolu tak snad tam uz neco bude videt.
22. říj 2015 ve 13:54  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek