• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

27. května 2017 
@majovasnazilka dělala jsem :grinning: ale byl modrý vím že jsou ted zelené tam byl pěkný duch :slight_smile: ružový hned ale vyčetla jsem že dělá falešné tak je v koši :angry:
31. říj 2015 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Hmmm, tak v tom aby se prase vyznalo :grinning: Tož nezbývá, než testovat dál :slight_smile:
31. říj 2015 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlíp mi vyšly vždy takové ty fixové:slight_smile: plastové:slight_smile: tak zkus tyhle
@majovasnazilka
31. říj 2015 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika_23 děkuji za gratulaci taky si myslím že je to jasné uvidíme co na to ještě doktor :slight_smile:
1. lis 2015 v 07:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobře ráno,tak dnes max nic,snad po zaschnutí ano,22 DC a 11 dpo, budí čekat na mrchu :-/
1. lis 2015 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vidíte něco?dávám origoš + negativ :slight_smile:
1. lis 2015 v 18:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Julinko já nic nevidím,nee,co to je za testík vidíš něco?
1. lis 2015 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal mě teď chytly takové divné křeče dole,:-/
1. lis 2015 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina jj vidím i na fcb vidím,nevím zda to nemám dát na mou hlavní stránku :frowning2: i kamarádka tam právě vidí :frowning2: zkusím to hodit na mou zeď a jukneš se tam.a je to one step,ale dnes i na dr max a one step jsem měla ráno ducha.. akorát jsem neměla foťák tak jsem to nemohla vyfotit :frowning2:
1. lis 2015 v 18:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina jéva :frowning2: tak snad to budeš mít v pořádku :slight_smile: držím palečky.
1. lis 2015 v 18:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal no tak to vypadá dobře :wink: dej foto mrknu ještě
1. lis 2015 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina hodila jsem to na zeď :slight_smile: tak jukni :slight_smile: dnes jsem 7DPO :slight_smile:
1. lis 2015 v 18:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ja nic nevidim :( ale myslim ze 7DPO je jeste brzy :wink:
1. lis 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane jj to si taky myslím,ale dnes na 3 testíkách byl duch a i manžel ho viděl :grinning: no tady taky nic nevidím,proto jsem to hodila na zeď :grinning: ale je divné,že na fcb v sz jde krásně vidět a tady nic :frowning2:
1. lis 2015 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal já měla prvního ducha až kolem 13 DPO, 16 DPO už znatelnou čárku, ale pořád ne silnou jako kontrolní. Ovšem byla jsem na krvi, tak už testy dělat nebudu :slight_smile:
1. lis 2015 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nordjane já dnes 11 dpo asi je možné že jsem.i min nevím těžko říct u mě už :grinning: ake 22 DC myslíš mohou ještě vykouknou?
1. lis 2015 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane jé tak to je krásné a moc gratuluji :slight_smile: ráno nebo za 2 dny zkusím maxíka a uvidíme jak to dopadne :slight_smile: dnes jsem to už nevydržela a fakt jsem musela udělat testík..
1. lis 2015 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal zkusila jsem ti tu fotku prosvítit, ale nejde nic vidět... Možná jen tím, že není úplně ostrá, ale trošku rozmazaná. Fotky mohou zkreslovat. Každopádně počkej aspoň do 10 DPO a pak testuj.
1. lis 2015 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radiz mohu tě požádat prosvitis mi to? Mě se zdá že tam něco je,to je pepino teď delanej,dekujiv:wink:
1. lis 2015 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz ještě fotka že :D
1. lis 2015 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina jj, jen ho tady přidej :slight_smile:
1. lis 2015 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz jen jak.uschl tak to zmizelo :grinning: kdyby mě ty prsa nebolela tak jinak,než jak.před ms každý měsíc vyprdnu se na to
1. lis 2015 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal děkuji :slight_smile: krásné to je :slight_smile: Jsem v srpnu po revizi, takže pořád je člověk v nejistotě, a do vánoc asi budu :-/ Těsně před budu 12 tt, tak aspon budeme mít pro rodinu dárek :grinning:
1. lis 2015 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina taky nic nevidím, ale máš ho asi focený ted´večer při umělém osvětlení a to může dost zkreslit....
1. lis 2015 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina který den po ovulaci jsi ?
1. lis 2015 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz děkuji no to je Pech, :cry: tobě gratuluji :slight_smile:
1. lis 2015 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz no snažili jsme se 11dc a 16, někde od těch 10-14 si.myslím že byla,podle bolestí,hlenu,otevřeného čípku, ted jsem 22 dc
1. lis 2015 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina počkej, k čemu mi gratuluješ... jsem teprve 4 DPO :wink:
1. lis 2015 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina to se ještě může vyvrbit... koukala jsem na tvůj test Comfort a tam // vidím, pokud nedělá falešňáky ...
1. lis 2015 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz děkuji moc jsi hodná :slight_smile: no mám ještě časík tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile: ve skutečnosti tam něco je,ale nevím zda to není jen ryska.narůžovělé to je :slight_smile: uvidíme za pár dnů,zítra ještě jeden zkusím a pokud tam nic nebude tak si počkám do 12DPO a uvidíme :slight_smile: jinak jsem ho taky dělala teď večer :grinning: takže nic moc světlo jak jsem ho fotila :grinning:

@nordjane tak to by byl fakt hodně krásný dáreček :slight_smile: neboj se určitě to teď bude v pořádku :slight_smile: držím palečky :slight_smile:
1. lis 2015 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek