Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
milujicimamina
31. říj 2015
@majovasnazilka dělala jsem 😃 ale byl modrý vím že jsou ted zelené tam byl pěkný duch 🙂 ružový hned ale vyčetla jsem že dělá falešné tak je v koši ]-(
majovasnazilka
31. říj 2015
@milujicimamina Hmmm, tak v tom aby se prase vyznalo 😃 Tož nezbývá, než testovat dál 🙂
petrasek009
31. říj 2015
nejlíp mi vyšly vždy takové ty fixové🙂 plastové🙂 tak zkus tyhle
@majovasnazilka
nikinu
1. lis 2015
@veronika_23 děkuji za gratulaci taky si myslím že je to jasné uvidíme co na to ještě doktor 🙂
milujicimamina
1. lis 2015
Dobře ráno,tak dnes max nic,snad po zaschnutí ano,22 DC a 11 dpo, budí čekat na mrchu 😕
juliemichal
1. lis 2015
holky vidíte něco?dávám origoš + negativ 🙂
milujicimamina
1. lis 2015
@juliemichal Julinko já nic nevidím,nee,co to je za testík vidíš něco?
milujicimamina
1. lis 2015
@juliemichal mě teď chytly takové divné křeče dole,😕
juliemichal
1. lis 2015
@milujicimamina jj vidím i na fcb vidím,nevím zda to nemám dát na mou hlavní stránku 😞 i kamarádka tam právě vidí 😞 zkusím to hodit na mou zeď a jukneš se tam.a je to one step,ale dnes i na dr max a one step jsem měla ráno ducha.. akorát jsem neměla foťák tak jsem to nemohla vyfotit 😞
juliemichal
1. lis 2015
@milujicimamina jéva 😞 tak snad to budeš mít v pořádku 🙂 držím palečky.
milujicimamina
1. lis 2015
@juliemichal no tak to vypadá dobře 😉 dej foto mrknu ještě
juliemichal
1. lis 2015
@milujicimamina hodila jsem to na zeď 🙂 tak jukni 🙂 dnes jsem 7DPO 🙂
nordjane
1. lis 2015
@juliemichal ja nic nevidim 😞 ale myslim ze 7DPO je jeste brzy 😉
juliemichal
1. lis 2015
@nordjane jj to si taky myslím,ale dnes na 3 testíkách byl duch a i manžel ho viděl 😃 no tady taky nic nevidím,proto jsem to hodila na zeď 😃 ale je divné,že na fcb v sz jde krásně vidět a tady nic 😞
nordjane
1. lis 2015
@juliemichal já měla prvního ducha až kolem 13 DPO, 16 DPO už znatelnou čárku, ale pořád ne silnou jako kontrolní. Ovšem byla jsem na krvi, tak už testy dělat nebudu 🙂
milujicimamina
1. lis 2015
@nordjane já dnes 11 dpo asi je možné že jsem.i min nevím těžko říct u mě už 😃 ake 22 DC myslíš mohou ještě vykouknou?
juliemichal
1. lis 2015
@nordjane jé tak to je krásné a moc gratuluji 🙂 ráno nebo za 2 dny zkusím maxíka a uvidíme jak to dopadne 🙂 dnes jsem to už nevydržela a fakt jsem musela udělat testík..
radiz
1. lis 2015
@juliemichal zkusila jsem ti tu fotku prosvítit, ale nejde nic vidět... Možná jen tím, že není úplně ostrá, ale trošku rozmazaná. Fotky mohou zkreslovat. Každopádně počkej aspoň do 10 DPO a pak testuj.
milujicimamina
1. lis 2015
@radiz mohu tě požádat prosvitis mi to? Mě se zdá že tam něco je,to je pepino teď delanej,dekujiv😉
milujicimamina
1. lis 2015
@radiz ještě fotka že 😃
radiz
1. lis 2015
@milujicimamina jj, jen ho tady přidej 🙂
milujicimamina
1. lis 2015
@radiz jen jak.uschl tak to zmizelo 😃 kdyby mě ty prsa nebolela tak jinak,než jak.před ms každý měsíc vyprdnu se na to
nordjane
1. lis 2015
@juliemichal děkuji 🙂 krásné to je 🙂 Jsem v srpnu po revizi, takže pořád je člověk v nejistotě, a do vánoc asi budu 😕 Těsně před budu 12 tt, tak aspon budeme mít pro rodinu dárek 😃
radiz
1. lis 2015
@milujicimamina taky nic nevidím, ale máš ho asi focený ted´večer při umělém osvětlení a to může dost zkreslit....
radiz
1. lis 2015
@milujicimamina který den po ovulaci jsi ?
milujicimamina
1. lis 2015
@radiz děkuji no to je Pech, 😢 tobě gratuluji 🙂
milujicimamina
1. lis 2015
@radiz no snažili jsme se 11dc a 16, někde od těch 10-14 si.myslím že byla,podle bolestí,hlenu,otevřeného čípku, ted jsem 22 dc
radiz
1. lis 2015
@milujicimamina počkej, k čemu mi gratuluješ... jsem teprve 4 DPO 😉
radiz
1. lis 2015
@milujicimamina to se ještě může vyvrbit... koukala jsem na tvůj test Comfort a tam // vidím, pokud nedělá falešňáky ...
juliemichal
1. lis 2015
@radiz děkuji moc jsi hodná 🙂 no mám ještě časík tak uvidíme jak to dopadne 🙂 ve skutečnosti tam něco je,ale nevím zda to není jen ryska.narůžovělé to je 🙂 uvidíme za pár dnů,zítra ještě jeden zkusím a pokud tam nic nebude tak si počkám do 12DPO a uvidíme 🙂 jinak jsem ho taky dělala teď večer 😃 takže nic moc světlo jak jsem ho fotila 😃

@nordjane tak to by byl fakt hodně krásný dáreček 🙂 neboj se určitě to teď bude v pořádku 🙂 držím palečky 🙂