• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

16. ledna 2017 
@milujicimamina
@juliemichal holky pokud vám nedorazila ms, tak je pořád naděje... někdo má pozitivní těhu test až týden po vynechání ms... záleží jak rychle se hCG po uhnízdění dostává z krve do moči...
1. lis 2015 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nordjane ju, gratuluji... takový vánoční dáreček bychom si tady přály asi všechny :wink: :slight_smile:
1. lis 2015 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz aha já si tě spletla s nordjane :grinning: omlouvám se
1. lis 2015 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz ano ano to vím :slight_smile: já jsem právě měla dálnice u kluků 7 dnů po vynechání jinak jen dušíky :grinning: no uvidíme jak to dopadne,ale pokud to nevyjde tak další cyklus jdeme do toho IUI tak možná to vyjde další cyklus,ikdyž už tomu po té dlouhé době co se snažíme nevěřím :frowning2:
1. lis 2015 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal jsme na tom stejně... v prosinci to zkusím s IUI ...
1. lis 2015 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radiz možná ani na to IUI nepůjdeš uvidíš,možná ti pomůže nosifol :slight_smile: a jinak jak dlouho se snažíte?
1. lis 2015 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ted´v listopadu tomu bude rok... už jsem a tu dobu byla na všech vyšetřeních ... hormonální profil OK... štítná žláza taky.... vejcovody mám průchodné a hysteroskopii dělohy mám za sebou a je taky v pořádku...
1. lis 2015 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz ještě přemýšlím, jestlli třeba nemám špatnou imunitu... tím, že třeba moje tělo reaguje na spermie tak, že je ničí... to nám udělají v repro centru...
1. lis 2015 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz děkuji :slight_smile: To věřím! :slight_smile: Tak snad to tentokrát opravdu vyjde!! :slight_smile: Všechny tři tehotenství se u nás zadařili hned, v tom problém u nás není... Teď už jen překonat 1. trimestr a pak donosit :slight_smile: Ale věřím, že to tentokrát vyjde, musí! :slight_smile:
1. lis 2015 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane určitě, tomu věřím :slight_smile:
1. lis 2015 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal a jakou dobu vy ? Připadne mi to nekonečné ... a proto se snažím každý měsíc pro to něco nového dělat...
1. lis 2015 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radiz no mi taky právě dělali hormon. profil imuno,štitná žláza a taky průchodnost,ale na hysteroskopii mě ještě nikdo neposlal.... jinak tento cyklus to je 41 měsíců co se snažíme o třetí.a jak píšeš taky se snažím každý měsíc pro to něco udělat,ale bohužel se nedaří :frowning2:
1. lis 2015 v 19:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina,
@juliemichal vyčkejte, ještě šance je :slight_smile: Já měla u syna v prvím těhu 3 den zpoždění úplně sněhobílý test, byla jsem smutná, ale za další dva dny mi to nedalo a říkala jsem si, že to není možné, že je MS jinak pravidelná, tak jsem udělala nový a ejhle dálnice :grinning:

vždy jsem měla ducha nejdříve až 13DPO a tentokrát jsem si vědoma, že se ovu o něco opozdila, takže tentokrát to i chápu, že byli dušíky dlouho ... :slight_smile:
1. lis 2015 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radiz děkuji, tak přeji ať si také nadělíte dáreček, třeba v podobě dvou čárek na testu :slight_smile:
1. lis 2015 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane máš pravdu je ještě čas :slight_smile: ale já právě nevěřím,že by to mohlo vyjít,jsem smířená s tím,že půjdeme další cyklus na IUI... tak snad se povede :slight_smile: jinak já v den očekávané ms u prvního syna jsem měla na testu jen ducha a potom jak jsem měla týden zpoždění tak jsem měla teprve dálnice :grinning: u Michálka jsem si dělala testík až po týdnu vynechání,ale teď už delší dobu testuji nějak 9DPO nebo tak.... nemůžu to vydržet :frowning2:
1. lis 2015 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal a prví dva chlapce máte přirozeně nebo IUI?
1. lis 2015 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane právě,že první 2 kluky máme přirozeně.o prvního jsme se vůbec nesnažili,přišel neplánovaně,ale nechali jsme si ho a o druhého kluka jsme se snažili 7 měsíců a teď 41 měsíců 3x IUI a nic s toho jedině 4x či 5x biochemické těhotenství :frowning2:
1. lis 2015 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane a bolí té břicho jako na ms? Mě práve vždy před ms a ten nic jen občas malonkp,za to prsa jakoby celá,v kuse jako namozena,to taky neznám :slight_smile:
1. lis 2015 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina já nikdy moc příznaky příchozí MS neměla. Jen při ovulaci jsem měla píchání v podbřišku směrem k vaječníkům... Někdo to pozná i podle čípku, ale těžko říci... :slight_smile: Když mi začla meškat MS, bála jsem se nejdříve, že se jedná o rozházení cyklu, ale nakonec to dobře dopadlo :slight_smile: Držím pěsti!! :slight_smile:

@juliemichal to je stejně zajímavé, člověk si myslí, když už má dvě zdravé děti přirozeně, že to musí jít a ono ne :frowning2: A nějaké vyšetření, čím docházelo k těm biochemickým? Nízka sliznice, či jaký je problém? Tak snad už se také povede :slight_smile: Určitě si přejete do třetice holčičku, i když zdraví je nejdůležitější!!!! i za cenu třetího chlapce :slight_smile:
1. lis 2015 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji,no i cipek je uzavřený tak nějak divně jakoby v něm cosí bylo,a je úplně nahoře,to nemivam vždy je pootevreny a dole, hm teď jak si ulevit akespon od bolesti prsou,protože to je sila
1. lis 2015 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane no mám nízkou sliznici právě tak asi kvůli toho nebo vůbec netuším.jinak žádné vyšetření proč jsem měla biochemické těhu mi nedělali :frowning2: a ano moc by jsme si přáli holčičku,tak snad se povede,ale ikdyby ne tak hlavně ať to malinké je zdravé a hlavně aby se povedlo :slight_smile:
1. lis 2015 ve 21:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal a nějaké léky pro růst sliznice bereš?
1. lis 2015 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Ahoj, chápu, že chceš mimi, ale věř mi, že s tímhle brutálním stresováním a plánováním se ti počít nepodaří. Pokud jsi zdravá, tak je to jen a pouze o hlavě. Doporučuju jedno: zklidnit se, přestat sem chodit, přestat lovit duchy v situacích, kdy je jasné, že test musí být negativní (brzy), začít dělat něco, co tě zabaví, milovat se s láskou a tehdy, když je chuť. Vím, že se mi to radí, ale je to ověřená záležitost. A navíc... zkus se taky vžít do svého muže, vždyť tady z něj vlastně děláš jen dárce spermií...Chápu, že biologický hodiny jsou drsná záležitost. Neber to zle, ale: prober se!
1. lis 2015 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@majaaa82 :confused: teda jsem tu druhý měsíc a tohle? Ok Nashle tohle nemam zapottebi :wink:
1. lis 2015 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Hrozně to hrotíš... s takovou neotěhotníš. Neber to zle, nemám potřebu tě napadat, jen se ti snazím trochu poradit. Rok a půl jsem nebrala antikoncepci a nedařilo se nám. Myslela jsem, že třeba nejsme s manželem v pořádku. Řešila jsem si v hlavě furt nějaké příznaky, řešila jestli tohle píchnutí je zrovna onen vytoužený příznak a vždy prd z toho. Pak jsem dostala super zakázku, měla jsem mraky práce, stěhovali jsme se a lup, jak nebyl čas se pozorovat, tak to přišlo. Jsem v osmém tt a ani jsem to nečekala. Věř mi, zklidni se, začni myslet na jiné věci a ono to přijde samo.
1. lis 2015 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majaaa82 nejsem tu jediná a každý si snad může dělat co chce nejsme ve,školce pokud ti moje prisoevky vadí nereaguj my dva víme co chceme a co ne :wink: jak si to děláš ty pozorujes nepozorujes je věc tvije
1. lis 2015 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majaaa82 jak pisi jsem tu teprve druhý měsíc :grinning:
1. lis 2015 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majaaa82 a jdu si lehnout nerada se hádám
1. lis 2015 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina nu, dělej jak myslíš...
1. lis 2015 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla ducha týden před vynecháním MS, duch zůstal ještě asi i týden po vynechání, pak teprve sílil. Čekáme chlapečka :wink:
1. lis 2015 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek