Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
juliemichal
1. lis 2015
@nordjane nene právě mi nic dr nepředepsal jen utrogestan,ale nevím zda to je dobré na sliznici 😞
lamia
1. lis 2015
Ja si take myslim,ze testovat dlouho pred terminem menstruace je nesmysl a zbytecny stres,zvlast pokud zatim touha po miminku netrva dlouho(ale prospesne to neni nikdy). 'Lov duchu' pred ms bych chapala jen v pripade nutnosti uzivat potenc.skodlive leky apod.,jinak ani tehot.testy nejsou konstruovany k tomuhle ucelu a jejich spolehlivost pri testovani az v dobe vynechane ms rapidne roste,neni potom nutne resit spolehlivost a podobne (vyrobci ostatne pisi,kdy testovat a v jakem casovem limitu). Stres skodi vzdy,zvlast takhle zbytecny.
nordjane
1. lis 2015
@juliemichal z utrogestanem zkusenost nemám, já mám Duphaston na udržení a u něj je to tedy i psáno, že je vhodný pro podporu růstu sliznice, má široké účinky 🙂 Ale hodně doporučují kontryhel pít 🙂 tak držímpěsti, ať se brzy povede a už do zdárného konce! 🙂
juliemichal
2. lis 2015
@nordjane děkuji moc já tobě taky moc přeji aby to teď bylo do zdárného konce,ale uvidíš,že bude 🙂
kontryhel jsem pila min cyklus a to mi prodloužilo cyklus o 6 dnů 😞 teď beru inofolic a teď po ovulce utroš.tak uvidíme zda to pomůže 🙂 ale na dnešním testíku ani známka ducha,ale nevadí půjdeme do 42 druhého kola,ale kdo ví kolik ještě těch kol bude 😞
cicolka1984
3. lis 2015
Včerejší a dnešní test dopadl stejně
tehulka1167
3. lis 2015
Holky,jste nektera po ket a čekáte na výsledek stejne jako ja ted?
cicolka1984
3. lis 2015
Zítra směr doktor tak jsem zvědavá
vapka
3. lis 2015
@cicolka1984 to bude dobrý, kdy byla PM?
cicolka1984
3. lis 2015
9 října
vapka
3. lis 2015
@cicolka1984 No, tak to by tam mohla být vidět už bublinka, záleží na tom, kdy byla ovulace 😉 Já jsem tam šla také brzo a nejdřív jsem tam viděla jen tečku a pak byla už bublinka, 😃
nordjane
3. lis 2015
@vapka mysíš, že 26 DC bude na utz něco vidět? já si myslím, že to ještě ne 🙂

@cicolka1984 držím palce, vypadá to nadějně, mamatest snad silnější čárku ani neumí 😃 Také jsem měla jen duchy, ale pokud byla MS 9.10. tak bych vyčkala, přeci jen je ještě brzy 🙂
cicolka1984
3. lis 2015
@nordjane Děkuji v patek jsem byla u doktora na preventivní prohlídce a a nic tam nebylo.Tak snad zítra uvidí 🙂
vapka
3. lis 2015
@nordjane Máš pravdu, asi ještě nic vidět nebude, možná jen tečka 😃
monikavitezslav
3. lis 2015
Ahojky holky ovulka podle kalendáře i ovu testu proběhla 31.10 jenže ja ted uz druhy den zvracim, jsem nafoukla a Desné me pálí zaha. Vzdy 10 dni pred MS me bolely prsa a MS ma prijit 13.11. A prsa nic😞 co mi pomuze na to zvracení? Jestli takhle probíhá uhnizdovani tak teda fuj😢 i hlen je bílý nechapu
cicolka1984
3. lis 2015
Mě prsa nikdy neboleli až na dnešek je mám citlivý a bolí.Při mem předchozím těhotenství jsem vůbec nezvracela vlastně ani nevím co to je mim rani nevolnost
nordjane
3. lis 2015
@cicolka1984 Myslím, že ani nic moc zítra neuvidí, určitě tak zvýšenou sliznici a možná tečku (kdy byla ovu)? Ale když neuvidí, nechte si vzít krev na HCG, to je tutovka 🙂
milujicimamina
3. lis 2015
@monikavitezslav to je asi brzy,nevím těžko říct,já yz ani nic raději nepisu by mě tu ukamenovali 😃 Možná mas virozi taky jsem fed měla
cicolka1984
3. lis 2015
@nordjane s tím počítám že nic neuvidí ale krev si nechám určitě vzít Děkuji za rady
nikinu
4. lis 2015
ahojky holky nevíte jakej cvik mi pomůže při bolesti v podbřišku na gyndu jdu až na půl jedenáctou a je to k nevydržení 😞
eviccka23
4. lis 2015
Ahoj holky,
S manzelem se uz delsi dobu pokousime a porad nic..
tento cyklus 4dny pred ocekavanou ms jsem si delala ruzovy citlivejsu test a ten modry dnes, 1 den pred ms..
Testy jsem delala vzdy hned po probuzeni a kdyz jsem se sla po snidani kouknout, tak byly druhe carky lehce viditelne (foto)...
Co si o tom myslite (stalo se vam nekdy, ze sly carky takto videt a pak nic)?
Nedavam tomu moc nadeje, uprimne..
Predem dik za nazory a odpovedi.
dubnacek
4. lis 2015
@eviccka23 no podleme tehotna jsi,kdyby to byl falesny test tak nebudou ty carky takto krasne😉.
milujicimamina
4. lis 2015
@eviccka23 jsou krásné
vapka
4. lis 2015
@eviccka23 je to tam 😃
eviccka23
4. lis 2015
Keez by...
Ted jsem se koukla do kalendare a ms ma prijit az za 2dny..
Budu testovat a dam vedet, jak to dopadlo...
Bylo by to kouzelny, kdyby se zadarilo, manzel ma za 2tydny narozeniny, tak bych mu dala dobry darecek 😂❤️
Jinak dekuji za odpovedi ☺️
milujicimamina
4. lis 2015
@eviccka23 já mám uplně neviditelné dle tebe dneska a v sobotu mám termín ms lítá mi to od 25-28 dc tak to vidím s náma bledě
veruu25
4. lis 2015
Ahoj holky co myslíte? Dneska jsem 33 DC... Cykly mám hodně nepravidelný tak nevím kolik dpo... 🙂 diky za odpověď 😉
mercedesse
4. lis 2015
@veruu25 je krásně pozitivní, gratuluju
pekkaa
4. lis 2015
@veruu25 gratuluju!
zuzinka2323
4. lis 2015
tak jsem dnes byla na prohlídce a jsem v 7 TT a 6 dnu 🙂 byla vidět krásně srdeční funkce. 🙂
veruu25
4. lis 2015
Děkuju 🙂 nějak tomu nemůžu ani uvěřit 😃 zítra zkusím ještě digi 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli