• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

17. ledna 2017 
@nordjane nene právě mi nic dr nepředepsal jen utrogestan,ale nevím zda to je dobré na sliznici :frowning2:
1. lis 2015 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si take myslim,ze testovat dlouho pred terminem menstruace je nesmysl a zbytecny stres,zvlast pokud zatim touha po miminku netrva dlouho(ale prospesne to neni nikdy). 'Lov duchu' pred ms bych chapala jen v pripade nutnosti uzivat potenc.skodlive leky apod.,jinak ani tehot.testy nejsou konstruovany k tomuhle ucelu a jejich spolehlivost pri testovani az v dobe vynechane ms rapidne roste,neni potom nutne resit spolehlivost a podobne (vyrobci ostatne pisi,kdy testovat a v jakem casovem limitu). Stres skodi vzdy,zvlast takhle zbytecny.
1. lis 2015 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@juliemichal z utrogestanem zkusenost nemám, já mám Duphaston na udržení a u něj je to tedy i psáno, že je vhodný pro podporu růstu sliznice, má široké účinky :slight_smile: Ale hodně doporučují kontryhel pít :slight_smile: tak držímpěsti, ať se brzy povede a už do zdárného konce! :slight_smile:
1. lis 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nordjane děkuji moc já tobě taky moc přeji aby to teď bylo do zdárného konce,ale uvidíš,že bude :slight_smile:
kontryhel jsem pila min cyklus a to mi prodloužilo cyklus o 6 dnů :frowning2: teď beru inofolic a teď po ovulce utroš.tak uvidíme zda to pomůže :slight_smile: ale na dnešním testíku ani známka ducha,ale nevadí půjdeme do 42 druhého kola,ale kdo ví kolik ještě těch kol bude :frowning2:
2. lis 2015 v 09:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včerejší a dnešní test dopadl stejně
3. lis 2015 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky,jste nektera po ket a čekáte na výsledek stejne jako ja ted?
3. lis 2015 v 11:53  •  3 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zítra směr doktor tak jsem zvědavá
3. lis 2015 ve 12:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicolka1984 to bude dobrý, kdy byla PM?
3. lis 2015 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
9 října
3. lis 2015 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicolka1984 No, tak to by tam mohla být vidět už bublinka, záleží na tom, kdy byla ovulace :wink: Já jsem tam šla také brzo a nejdřív jsem tam viděla jen tečku a pak byla už bublinka, :grinning:
3. lis 2015 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vapka mysíš, že 26 DC bude na utz něco vidět? já si myslím, že to ještě ne :slight_smile:

@cicolka1984 držím palce, vypadá to nadějně, mamatest snad silnější čárku ani neumí :grinning: Také jsem měla jen duchy, ale pokud byla MS 9.10. tak bych vyčkala, přeci jen je ještě brzy :slight_smile:
3. lis 2015 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane Děkuji v patek jsem byla u doktora na preventivní prohlídce a a nic tam nebylo.Tak snad zítra uvidí :slight_smile:
3. lis 2015 ve 13:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nordjane Máš pravdu, asi ještě nic vidět nebude, možná jen tečka :grinning:
3. lis 2015 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ovulka podle kalendáře i ovu testu proběhla 31.10 jenže ja ted uz druhy den zvracim, jsem nafoukla a Desné me pálí zaha. Vzdy 10 dni pred MS me bolely prsa a MS ma prijit 13.11. A prsa nic:frowning2: co mi pomuze na to zvracení? Jestli takhle probíhá uhnizdovani tak teda fuj:cry: i hlen je bílý nechapu
3. lis 2015 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě prsa nikdy neboleli až na dnešek je mám citlivý a bolí.Při mem předchozím těhotenství jsem vůbec nezvracela vlastně ani nevím co to je mim rani nevolnost
3. lis 2015 ve 21:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cicolka1984 Myslím, že ani nic moc zítra neuvidí, určitě tak zvýšenou sliznici a možná tečku (kdy byla ovu)? Ale když neuvidí, nechte si vzít krev na HCG, to je tutovka :slight_smile:
3. lis 2015 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav to je asi brzy,nevím těžko říct,já yz ani nic raději nepisu by mě tu ukamenovali :grinning: Možná mas virozi taky jsem fed měla
3. lis 2015 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nordjane s tím počítám že nic neuvidí ale krev si nechám určitě vzít Děkuji za rady
3. lis 2015 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky nevíte jakej cvik mi pomůže při bolesti v podbřišku na gyndu jdu až na půl jedenáctou a je to k nevydržení :(
4. lis 2015 v 07:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
S manzelem se uz delsi dobu pokousime a porad nic..
tento cyklus 4dny pred ocekavanou ms jsem si delala ruzovy citlivejsu test a ten modry dnes, 1 den pred ms..
Testy jsem delala vzdy hned po probuzeni a kdyz jsem se sla po snidani kouknout, tak byly druhe carky lehce viditelne (foto)...
Co si o tom myslite (stalo se vam nekdy, ze sly carky takto videt a pak nic)?
Nedavam tomu moc nadeje, uprimne..
Predem dik za nazory a odpovedi.
4. lis 2015 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eviccka23 no podleme tehotna jsi,kdyby to byl falesny test tak nebudou ty carky takto krasne:wink:.
4. lis 2015 v 09:34  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eviccka23 jsou krásné
4. lis 2015 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eviccka23 je to tam :grinning:
4. lis 2015 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Keez by...
Ted jsem se koukla do kalendare a ms ma prijit az za 2dny..
Budu testovat a dam vedet, jak to dopadlo...
Bylo by to kouzelny, kdyby se zadarilo, manzel ma za 2tydny narozeniny, tak bych mu dala dobry darecek :joy::heart:
Jinak dekuji za odpovedi :relaxed:
4. lis 2015 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviccka23 já mám uplně neviditelné dle tebe dneska a v sobotu mám termín ms lítá mi to od 25-28 dc tak to vidím s náma bledě
4. lis 2015 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky co myslíte? Dneska jsem 33 DC... Cykly mám hodně nepravidelný tak nevím kolik dpo... :slight_smile: diky za odpověď :wink:
4. lis 2015 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veruu25 je krásně pozitivní, gratuluju
4. lis 2015 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruu25 gratuluju!
4. lis 2015 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes byla na prohlídce a jsem v 7 TT a 6 dnu :slight_smile: byla vidět krásně srdeční funkce. :slight_smile:
4. lis 2015 v 11:23  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Děkuju :slight_smile: nějak tomu nemůžu ani uvěřit :D zítra zkusím ještě digi :slight_smile:
4. lis 2015 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek