• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

27. května 2017 
@nonnni Jasný, rozumím :slight_smile:
25. lis 2015 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Tak zkus, jsem zvědavá :grinning:
25. lis 2015 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes poslední test. Pro lovce duchů dodávám, že ten první duch na mamatestu ani nešel vyfotit a tento týden jsem pravděpodobně 5+ (poslední test). Ostatní testy jsou Dr. Max.
25. lis 2015 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@majovasnazilka tak jsem nasla jen utrzky experimentu :grinning:

na prvnim je videt jak ovulacni (zeleny) tmavne a tehotensky (modry) je zatim jen ve stinohre...po ovulaci byl test absolutne bily, budes mi muset tohle verit:slight_smile:)))

Na druhem je znat, jak rychle tmavne v rozmezi pouze tri dni...tohle tehotensky test neudela...
25. lis 2015 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majovasnazilka do čtvrtého už asi nepujdeme, takže další zkoušení nebude :relaxed: já si jen chtěla potvrdit že ten ovulační taky ukazuje, ne že jsem těhotná :relaxed: to už jsem věděl...
25. lis 2015 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těmi OVU testy v ranném těhotenství je to zajímavý... ale je to tak.
26. lis 2015 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,řekněte svuj názor,prosím! My se tedy nesnažíme......a objevila jsem ji az po zaschnutí ráno......,ale jdu k zubaři......a hrozne me boli zada a břicho....dnes jsem 27DC!
26. lis 2015 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radusik vidím ho :slight_smile: vypadá dobře
26. lis 2015 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni Bezva, díky jsem zas chytřejší :slight_smile: škoda, že si nezachytila celý cyklus, ale budiž, zkusím ti věřit :grinning:
26. lis 2015 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre ráno holky, tak test teď ráno. Není tam nic.
26. lis 2015 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 max? a kolik dc dpo?nic nevidím :cry: já dneska ZKUSILA nějaký pregnant a mám dušika ale jsme teprve 9-10dpo snad?
26. lis 2015 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já sem uprostřed cyklu) prostě nevím na máma tam čárka je i v negativů. Tohle je max.
26. lis 2015 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 nojo mamatest :frowning2: já na něm mám čárky pořád fakt nebrat dělají duchy i okolo ovulace stejně tak před ms
26. lis 2015 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majovasnazilka ja ho zachytila, jen ted nevim, kam jsem si ty fotky tak dobre ulozila :grinning: Prece jen je to dva roky....
26. lis 2015 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiež tehotenstvo najprv testovala na ovu testoch - 26 dní cyklu ich mám snehobiele, len tesne pred ovu druhá čiarka zosilnie a jeden deň je test pozitívny - a druhý deň už zas snehobielo... Takže keď mi okolo 9 DPO bolo fakt divne, špinila som a mala som celkovo divný pocit, tak som to testla - tehu testy som doma žiadne nemala, páč som odmietala vyšilovať a testovať a buch - výrazná druhá čiarka.
Druhý deň ráno som robila tehu test a tam bola čiarka ešte hodne slabučká. Niekoľko dní som potom testovala paralelne tehu i ovu testom a obe čiarky siilneli, ale ten ovu test bol výrazne "pozitívnejši".
Ja myslím, že sa na toto možu spoľahnúť len ženy, ktoré majú odskúšané, že mimo dni kolem ovulky majú po zvyšok cyklu na testu snehobielo. A stejne je lepšie počkať si na dialnicu na tehu testu :slight_smile:
26. lis 2015 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky me jedine napada, ze ten tehu test zachytil ovulku opravdu. jine vysvetleni nemam.Ja jsem teda ukaz :grinning:
26. lis 2015 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mika251 koukni prosím na muj tohle je muj cca 8dpo? Nahoře max tam byl¨jen nějaký náznak a spodní ovulační
26. lis 2015 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 já mívám dušíky i kolem ovulace hlavně na mamatestu vypozorované už delší dobu
26. lis 2015 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 to ti urcite nezachytil, ale mohlas mit treba cystu. Ja bezbe s cystou mam hcg kolem 20, coz uz ti stin na testu udela...s tim bys mohla it i ruzne priznaky boleni prsou, podbrisku...vicemene se to lehce da prohodit za tehotenske priznaky, zejmena, kdyz se sledujes...
26. lis 2015 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonnni nemusí to být pravda :slight_smile: zkrátka zaznamenají i ovulaci asi ěnkomu,nikdy cystu nemívám musela bych ji mít každý měsíc a muj dr nikdy nic nevidí:slight_smile:
26. lis 2015 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja dnes benu negativni mozna nejaky stinek, ale to povazuji za negativ.. Mamatest o dost slabsi carka, nez doposud a nejaky test, zeleny, s velkou fantazii dusik.. Takze gravitesty cemio jsou totalne na PRD!! Krasny vyrazny fialovy carky, kdyz na jinych testech nic.. :frowning2:
26. lis 2015 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala kdy mas.mít ms termín? S těmi testy je to.naprd:frowning2:
26. lis 2015 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice az za 8 dni, ale myslim, ze jsem ovulovala tesne po ms, takze uz by to melo byt jasny.. a je.. :-\
26. lis 2015 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mika251 No já právě nikdy neměla ovu test úplně bílý, takže bych to asi těžko poznala :slight_smile:
26. lis 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majovasnazilka já jsem měla mimo ovulaci skoro bílý nebo.nic a teď mám skoro pozitivní,tak.tomu nechápu
26. lis 2015 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majovasnazilka tak necekam za 4-8 dní,
26. lis 2015 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spodni z rana.. Pekne zeslabla co.. Moc teda opet skoro 2 hodky stala v pokojovy teplote a nez se objevila vubec kontrolni tak to trvalo dost dlouho..
26. lis 2015 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina A kolik dní máš po ovu?
26. lis 2015 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majovasnazilka 8-10 nevím přesně :slight_smile:
26. lis 2015 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majovasnazilka zkusím.odpolko ještě ovulak
26. lis 2015 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek