Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

majovasnazilka
25. lis 2015

@nonnni Jasný, rozumím 🙂

majovasnazilka
25. lis 2015

@nonnni Tak zkus, jsem zvědavá 😀

mymetka
25. lis 2015

Dnes poslední test. Pro lovce duchů dodávám, že ten první duch na mamatestu ani nešel vyfotit a tento týden jsem pravděpodobně 5+ (poslední test). Ostatní testy jsou Dr. Max.

nonnni
25. lis 2015

@majovasnazilka tak jsem nasla jen utrzky experimentu 😀

na prvnim je videt jak ovulacni (zeleny) tmavne a tehotensky (modry) je zatim jen ve stinohre...po ovulaci byl test absolutne bily, budes mi muset tohle verit🙂)))

Na druhem je znat, jak rychle tmavne v rozmezi pouze tri dni...tohle tehotensky test neudela...

slunicko01
25. lis 2015

@majovasnazilka do čtvrtého už asi nepujdeme, takže další zkoušení nebude ☺ já si jen chtěla potvrdit že ten ovulační taky ukazuje, ne že jsem těhotná ☺ to už jsem věděl...

tmp11
26. lis 2015

S těmi OVU testy v ranném těhotenství je to zajímavý... ale je to tak.

radusik
26. lis 2015

Holky,řekněte svuj názor,prosím! My se tedy nesnažíme......a objevila jsem ji az po zaschnutí ráno......,ale jdu k zubaři......a hrozne me boli zada a břicho....dnes jsem 27DC!

milujicimamina
26. lis 2015

@radusik vidím ho 🙂 vypadá dobře

majovasnazilka
26. lis 2015

@nonnni Bezva, díky jsem zas chytřejší 🙂 škoda, že si nezachytila celý cyklus, ale budiž, zkusím ti věřit 😀

raduska81
26. lis 2015

Dobre ráno holky, tak test teď ráno. Není tam nic.

milujicimamina
26. lis 2015

@raduska81 max? a kolik dc dpo?nic nevidím 😢 já dneska ZKUSILA nějaký pregnant a mám dušika ale jsme teprve 9-10dpo snad?

raduska81
26. lis 2015

No já sem uprostřed cyklu) prostě nevím na máma tam čárka je i v negativů. Tohle je max.

milujicimamina
26. lis 2015

@raduska81 nojo mamatest ☹ já na něm mám čárky pořád fakt nebrat dělají duchy i okolo ovulace stejně tak před ms

nonnni
26. lis 2015

@majovasnazilka ja ho zachytila, jen ted nevim, kam jsem si ty fotky tak dobre ulozila 😀 Prece jen je to dva roky....

mika251
26. lis 2015

ja som tiež tehotenstvo najprv testovala na ovu testoch - 26 dní cyklu ich mám snehobiele, len tesne pred ovu druhá čiarka zosilnie a jeden deň je test pozitívny - a druhý deň už zas snehobielo... Takže keď mi okolo 9 DPO bolo fakt divne, špinila som a mala som celkovo divný pocit, tak som to testla - tehu testy som doma žiadne nemala, páč som odmietala vyšilovať a testovať a buch - výrazná druhá čiarka.
Druhý deň ráno som robila tehu test a tam bola čiarka ešte hodne slabučká. Niekoľko dní som potom testovala paralelne tehu i ovu testom a obe čiarky siilneli, ale ten ovu test bol výrazne "pozitívnejši".
Ja myslím, že sa na toto možu spoľahnúť len ženy, ktoré majú odskúšané, že mimo dni kolem ovulky majú po zvyšok cyklu na testu snehobielo. A stejne je lepšie počkať si na dialnicu na tehu testu 🙂

raduska81
26. lis 2015

No holky me jedine napada, ze ten tehu test zachytil ovulku opravdu. jine vysvetleni nemam.Ja jsem teda ukaz 😀

milujicimamina
26. lis 2015

@mika251 koukni prosím na muj tohle je muj cca 8dpo? Nahoře max tam byl¨jen nějaký náznak a spodní ovulační

milujicimamina
26. lis 2015

@raduska81 já mívám dušíky i kolem ovulace hlavně na mamatestu vypozorované už delší dobu

nonnni
26. lis 2015

@raduska81 to ti urcite nezachytil, ale mohlas mit treba cystu. Ja bezbe s cystou mam hcg kolem 20, coz uz ti stin na testu udela...s tim bys mohla it i ruzne priznaky boleni prsou, podbrisku...vicemene se to lehce da prohodit za tehotenske priznaky, zejmena, kdyz se sledujes...

milujicimamina
26. lis 2015

@nonnni nemusí to být pravda 🙂 zkrátka zaznamenají i ovulaci asi ěnkomu,nikdy cystu nemívám musela bych ji mít každý měsíc a muj dr nikdy nic nevidí🙂

michaelalala
26. lis 2015

Ahoj holky, tak ja dnes benu negativni mozna nejaky stinek, ale to povazuji za negativ.. Mamatest o dost slabsi carka, nez doposud a nejaky test, zeleny, s velkou fantazii dusik.. Takze gravitesty cemio jsou totalne na PRD!! Krasny vyrazny fialovy carky, kdyz na jinych testech nic.. ☹

milujicimamina
26. lis 2015

@michaelalala kdy mas.mít ms termín? S těmi testy je to.naprd:-(

michaelalala
26. lis 2015

Sice az za 8 dni, ale myslim, ze jsem ovulovala tesne po ms, takze uz by to melo byt jasny.. a je.. :-\

majovasnazilka
26. lis 2015

@mika251 No já právě nikdy neměla ovu test úplně bílý, takže bych to asi těžko poznala 🙂

milujicimamina
26. lis 2015

@majovasnazilka já jsem měla mimo ovulaci skoro bílý nebo.nic a teď mám skoro pozitivní,tak.tomu nechápu

milujicimamina
26. lis 2015

@majovasnazilka tak necekam za 4-8 dní,

michaelalala
26. lis 2015

Spodni z rana.. Pekne zeslabla co.. Moc teda opet skoro 2 hodky stala v pokojovy teplote a nez se objevila vubec kontrolni tak to trvalo dost dlouho..

majovasnazilka
26. lis 2015

@milujicimamina A kolik dní máš po ovu?

milujicimamina
26. lis 2015

@majovasnazilka 8-10 nevím přesně 🙂

milujicimamina
26. lis 2015

@majovasnazilka zkusím.odpolko ještě ovulak

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru