• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

20. července 2017 
@michaelalala Zkus ještě jinou značku a když tak si nechej vzít krev na HCG, jinak budeš pořád v nejistotě... :unamused:
25. lis 2015 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliotka1 mam jeste tu 25cit. ale muze vubec neco ukazat, kdyz benu 10cit. skoro nic? :-\
25. lis 2015 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala Obávám se, že 25 by ti teď nic neukázala :fearful: Spíš nějakou jinou 10 a krev u doktorky na HCG a budeš mít jistotu.
25. lis 2015 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala hoď se dneska do klidu, test si nech na později, je to asi prostě dost brzo, zkus nějak překlepat dva tři dny a pak testovat znovu, lehce se to řekne, ale je to nejlepší, co můžeš udělat, od úplného ducha k slabé čárce dojdeš za dva tři dny
25. lis 2015 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky zkusila jsem testiky dat do negativů prosím o názor..
25. lis 2015 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 Vidím ducha :wink:
25. lis 2015 v 17:37  •  3 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten je z rána a odpoledne nic( nechapu to
25. lis 2015 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 Ráno je více HCG v moči za celou noc a pak to taky ovlivní pit.rezim. Proto je lepší dělat test z ranní moče :slight_smile:
25. lis 2015 v 17:44  •  3 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 ráno jsi měla koncentrovanější moč, proto se doporučuje testovat ráno pokud testuješ takto brzy.
25. lis 2015 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jí to říkala včera a pořád mě nikdo neposlouchá! škoda, nemuselo by se tu tak vyšilovat :frowning2: prostě test, když je to brzo nebo je sotva duch, dělat ráno a ne se furt stresovat a zkoušet cosi odpoledne.. v každém případě držím pěsti, moc přeji pořádné // :slight_smile:
25. lis 2015 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky ja si na mamatesty nemuzu stezovat, me ukazal vzdycky pravdive. Uz jsem jich testla cca 10 baleni a vzdycky snehove bilo. Pred par tydny jsem testla znovu a najednou slaba carka :slight_smile: nemohla jsem tomu uverit, tak jsem se objednala k doktorce a v krvi hcg pres 1000 :slight_smile: dnes uz jsem v 19+1 tt :slight_smile: tak drzim palce at se taky brzy zadari.
25. lis 2015 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@raduska81 ty seš stejný případ jako @michaelala holky vydržte 2 dny a neplácejte už další testy
25. lis 2015 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já vím holky jen jsem taková špatná z toho( protože včera i predevcirem tam vyskočila taky a to jsem testovala večer a odpoledne. Ještě jsem četla že mi TT může ukázat ovulaci? Proto mě to zaskočil že tam dnes odp.nic nebylo. Anebo ty testy předtím jsou špatně nějaké. Zítra jdu k lekarce tak uvidíme co mi řekne...
25. lis 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 Nic ve zlém, chápu, že seš netrpělivá, ale těhu test nemůže ukazovat ovulaci a ovulační test těhotenství, to by pak mohli vyrábět jen jeden druh testů a bylo by vyřešeno. Nevím, co je na tom tak těžkého pochopit :grinning: Jinak přeji, ať seš těhu :slight_smile:
25. lis 2015 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Chápu) já jen že jsem si to přečetla někde..a teoreticky bych měla mít ovulaci proto mě to napadlo. Poslední MS byla 12.11 víš a minulý měsíc 16.10.
25. lis 2015 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 A ovu testy jsi minulý cyklus dělala? Možná si měla ovu později a mohla jsi otěhotnět těsně před MS, to by mohlo vysvětlovat duchy na těhu testech, držím palce :slight_smile:
25. lis 2015 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 a proč jdeš zítra k lékařce? Aby ti potvrdila těhotenství 13 dní po poslední ms? Nezlob se na mě, ale budeš za blázna..
25. lis 2015 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirikova Taky si myslím, že dr nic nevykouká, spíš bych zkusila za pár dní další test a čekala, jestli mi dorazí další MS
25. lis 2015 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ovu testy jsem si nedelala ale 31 jsem měla ukrutné bolesti celý den a pak několik styku do MS ta měla přijít 14 a přišla 12. Tak třeba nic nenajde ale člověk nikdy neví) děkuji moc holky :slight_smile:
25. lis 2015 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majovasnazilka ovulacni tet muze ukazat tehotenstvi, ale mas pravdu, ze tehotensky ovulacni nezachyti....
25. lis 2015 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nonnni A můžu se zeptat jak?
25. lis 2015 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduska81 Tak pokud bys měla ovu 31. 10. tak teď už bys měla dálnici, každopádně dej vědět, jak zítra dopadneš :slight_smile:
25. lis 2015 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majovasnazilka cituji: Ovulační test opravdu může indikovat těhotenství dříve než těhotenský a to z jednoho prostého důvodu. Než se uvolní vajíčko z vaječníku zvýší se luteinizační hormon ( LH ) a na OVU testu jsou krásné dvě čárky. Poté putuje vejcovodem a čeká na oplodnění. Pokud je skutečně oplodněno a zahnízdí se, tak žluté tělisko je pořád stejně činné. Jeho činnost neupadá, ale mírně klesne z původních cca 20jednotek na cca 17lednotek (bavíme se o jednotkách LH). V tu chvíli je ještě moc brzo na těhu test, ale lze detekovat na ovu testu.
25. lis 2015 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@majovasnazilka coztedy opet nemeni nic na tom, ze s tebou souhlasim, ze by touto dobou, s ovulaci na prelomu mesice, jiz byl test citelne pozitivni.

Ja mam otestovano, ze kdyz je ovulacni test skoro positivni (stejne tmave carky, jako pri ovulaci), tak uz je positovni i tehotensky test...trebaze lehce...obycejne kolem, 8DPO...dva tydny po ovulaci byvaji dalnice, ac se najdou zeny, ktere tvrdi opak, ale to je vetsinou diky posunute ovulaci...
25. lis 2015 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já v okamžiku, kdy už jsem teda měla čárku a ne ducha tak i ovulační byl plně pozitivní... Takže určitě ovu ukáže i těhotenství...
25. lis 2015 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nonnni Díky za info :slight_smile: Stejně mi to ale nepřijde směrodatné, hodnota LH dost kolísá, moč může být různě zředěná, vajíčko se zahnízďuje každé jinak dlouho, takže šance, že ovu test ukáže // stejně silné a budu těhu, se za mě rovná skoro nule :slight_smile: Ale někomu to třeba funguje :slight_smile:
25. lis 2015 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 @nonnni @majovasnazilka Můžu jen potvrdit, že když jsem měla dálnice na těhu testu, měla jsem dálnice i na OVU testu a dnes z toho mám roční dítě. Někde jsem četla, že LH a hCG jsou si chemicky podobné, tak ty OVU testy mohou takto reagovat.
25. lis 2015 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunicko01 super, ale příště to prosím vyzkoušej před těhu testem, aby to mělo smysl :grinning:
25. lis 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majovasnazilka tak ja bych to take nebrala jako jediny dukaz tehotenstvi, ale z praxe to a potvrzeno povicero lidi. Jde tedy o to, aby ta druha carka byla takrka dominantni, ne nijak vybledla...
25. lis 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majovasnazilka hele, jdu zkusit najit ten svuj experiment...nevim, zda to jeste objevim, ale mela jsem to testovane od ovulace do tehotenstvi a bylo tam krasne znat, jak ovulacni tmavnul jeste v dobe, kdy tehotensky byl vysavovany...a jak se pak zesynchronizovaly...ale tedy neslibuji, ze to najdu, mam uz jiny tlf...
25. lis 2015 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek