Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
25. lis 2015

@tmp11 já měla právě silné a na maxu třeba nic :D

michaelalala
25. lis 2015

Tak jsem se vycurala ted a snad to nevadi, ze bude hodku ta moc odstata :-\ jedu do ty benu.. 🙂

eliotka1
25. lis 2015

@michaelalala Stejný test jako je Dr. Max je i značka Pregnant a doporučuji raději citlivost 10.

mami29
25. lis 2015

Holky když tu tak znáte testy, mám jeden mamatest a pepino. Mamatest až případně na dálnici aby nezklamal, a máte zkušenosti s pepinem?

michaelalala
25. lis 2015

@eliotka1 A ten je k dostani v Benu lekarne? 🙂 o Pregrantu jsem jeste neslysela..

eliotka1
25. lis 2015

@michaelalala Ajaj, to nevím... Dělám v lékárenském velkoobchodě a máme tu všechny značky, tak jsem právě zkoušela všelijaké pro porovnání. Některé lékárny ho určitě kupují, ale obávám se, že Benu budou mít jen svoje Benu testíky, stejně jako DR. Max svoje Dr. Maxy 😒

michaelalala
25. lis 2015

@mami29 Pepino mi vzdy ukazal spravne negativne.. Nikdy ani duch 🙂

mrshka
25. lis 2015

@raduska81 chtěla jsem ti gratulovat, ale je to mamatest ☹ i když co by ne, že 😉 ale už je aspoň vidět!!

michaelalala
25. lis 2015

@eliotka1 To mas asi pravdu 🙂 Ja tehdy kupovala nejaky benu v obalu a ukazal bohuzel spravny negativni vysledek.. 🙂 koupim asi zase ten a jeste nejaky od nich a pak skocim vedle do alberta pro Intimed to jsou 25.. Mas s tema intimed nejakou zkusenost? 🙂

pekkaa
25. lis 2015

@michaelalala Ja jsem Pregnant 10 mela taky a kupovala jsem ho prave v Benu lekarne.

milujicimamina
25. lis 2015

@michaelalala kdy budeš mít testik jsem zvědavá a držím moc pěsti at ej to tam🙂

eliotka1
25. lis 2015

@michaelalala S Intimed nemám zkušenosti, ale prý ten Pregnant mají v Benu, viz info výše 😉 Tak se můžeš zkusit zeptat 🙂 Těším se na další pěkné, pozitivní testy!

milujicimamina
25. lis 2015

@michaelalala na tom intimed jsme neměla nic když bylo na mamatestu něco takže za mě dobré akorát je to nižší citlivost no,maxe u vás nemáte?

mrshka
25. lis 2015

já měla značku Cemio a můžu jen chválit! bylo vidět co mělo být, krásně sílil, žádné poplachy 😉 a stojí jen pár Kč a prodávají je 3 v 1!

michaelalala
25. lis 2015

Holky, tak jsem narazila na vybornou pani v lekarne, ukazala jsem ji i fotky a ona rikala, ze je to jasny 🙂 ze ona mela stejny carky 🙂 vzala jsem si stejne 3 benu testy v plastu a dva intimed, tak jsem silene napjata, co ukaze 🙂

mrshka
25. lis 2015

@michaelalala tfuj tfuj, ať už tam jsou a bez pochybností 😉

milujicimamina
25. lis 2015

@michaelalala tak co?🙂

michaelalala
25. lis 2015

Holky tak na benu v plastu jen slaba carecka, ktera mozna pujde vyfotit po zaschnuti, ale kdyz rikam slaba, myslim opravdu velmi slaba ☹

milujicimamina
25. lis 2015

@michaelalala a nemáš citl.25?? A který dc? Mam. Jsou šmejdy ☹

michaelalala
25. lis 2015

@milujicimamina mela by to byt 10tka.. ☹ achjo, vzdyt na tom mama jsou uplne jasny!! ☹

milujicimamina
25. lis 2015

@michaelalala 😢 mě se to stalo víckrát ☹

milujicimamina
25. lis 2015

Neměli by to prodávat už jsem.psala stiznost výrobcům,chtěli dotazník to se mi nechtělo vyplňovat moje citlive údaje,Pisnete jim holky taky,ať vidí co vyrábí ☹

michaelalala
25. lis 2015

@milujicimamina Vazne? I kdyz byly ty carky hezky videt i fialove?.. ☹ jako cim vic zasycha ten benu, tim je carka vic videt, ale je to absolutne nesrovnatelne s tim mama ☹

mami29
25. lis 2015

@michaelalala ono to muze byt ovlivněno i množstvím HCG v moči. Já bych nedělala závěry teď ale třeba až za den dva.

eliotka1
25. lis 2015

@michaelalala Benu test mi taky vyšel míň pozitivně a čárka byla vidět až po zaschnutí 😉 Zkus pro jistotu ještě úplně jiný test.

tmp11
25. lis 2015

Tak já zkoušela pepino, vždy čistý žádný duchy u dr max se mi udělala riska a nic z toho nebylo. Možná chybný test ale jinak vždy s pokojenost. Pak mamatesty a ty všechny do jednoho ukazovaly nějakého ducha. Test je možný dělat i od poledne, večer atd... je to jedno. Jde o to byl necurat...cca 3 hod.

Holky držím pěsti

michaelalala
25. lis 2015

@eliotka1 vazne? 🙂 mam ted vetsi zmatek nez predtim.. ☹ moc byla druha, ovsem tak hodku po prvni ze ktere vysla ta krasna na mamatestu.. Ovsem na to, ze to byla druha moc byla uplne svetla a nejaka zakalena a hodinu odstata.. Spis se ted zacinam bat i nejakeho zanetu.. ☹ jsem z toho nejaka spatna holky.. :-\

milujicimamina
25. lis 2015

@michaelalala možná má benu min barviva můžeš to vyfotit?

raduska81
25. lis 2015

Tak hokly ted jsem si udelala mamatesty z noveho baleni a ani tuk.. rano carka ted nic. Jsem z testovani vylecena a smutny(

michaelalala
25. lis 2015

Zrovna jsem na prochazce, potrebuju procistit hlavu a treba pak i na tom benu bude videt vic.. Nez jsem odchazela, bylo to videt o chlup vic, ale na fotku to dle meho stejne nebylo :-\

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru