• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

17. ledna 2017 
@tmp11 já měla právě silné a na maxu třeba nic :D
25. lis 2015 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vycurala ted a snad to nevadi, ze bude hodku ta moc odstata :-\ jedu do ty benu.. :slight_smile:
25. lis 2015 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala Stejný test jako je Dr. Max je i značka Pregnant a doporučuji raději citlivost 10.
25. lis 2015 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky když tu tak znáte testy, mám jeden mamatest a pepino. Mamatest až případně na dálnici aby nezklamal, a máte zkušenosti s pepinem?
25. lis 2015 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliotka1 A ten je k dostani v Benu lekarne? :slight_smile: o Pregrantu jsem jeste neslysela..
25. lis 2015 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala Ajaj, to nevím... Dělám v lékárenském velkoobchodě a máme tu všechny značky, tak jsem právě zkoušela všelijaké pro porovnání. Některé lékárny ho určitě kupují, ale obávám se, že Benu budou mít jen svoje Benu testíky, stejně jako DR. Max svoje Dr. Maxy :unamused:
25. lis 2015 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 Pepino mi vzdy ukazal spravne negativne.. Nikdy ani duch :slight_smile:
25. lis 2015 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raduska81 chtěla jsem ti gratulovat, ale je to mamatest :frowning2: i když co by ne, že :wink: ale už je aspoň vidět!!
25. lis 2015 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliotka1 To mas asi pravdu :slight_smile: Ja tehdy kupovala nejaky benu v obalu a ukazal bohuzel spravny negativni vysledek.. :slight_smile: koupim asi zase ten a jeste nejaky od nich a pak skocim vedle do alberta pro Intimed to jsou 25.. Mas s tema intimed nejakou zkusenost? :slight_smile:
25. lis 2015 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala Ja jsem Pregnant 10 mela taky a kupovala jsem ho prave v Benu lekarne.
25. lis 2015 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala kdy budeš mít testik jsem zvědavá a držím moc pěsti at ej to tam:slight_smile:
25. lis 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala S Intimed nemám zkušenosti, ale prý ten Pregnant mají v Benu, viz info výše :wink: Tak se můžeš zkusit zeptat :slight_smile: Těším se na další pěkné, pozitivní testy!
25. lis 2015 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala na tom intimed jsme neměla nic když bylo na mamatestu něco takže za mě dobré akorát je to nižší citlivost no,maxe u vás nemáte?
25. lis 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla značku Cemio a můžu jen chválit! bylo vidět co mělo být, krásně sílil, žádné poplachy :wink: a stojí jen pár Kč a prodávají je 3 v 1!
25. lis 2015 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsem narazila na vybornou pani v lekarne, ukazala jsem ji i fotky a ona rikala, ze je to jasny :slight_smile: ze ona mela stejny carky :slight_smile: vzala jsem si stejne 3 benu testy v plastu a dva intimed, tak jsem silene napjata, co ukaze :slight_smile:
25. lis 2015 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michaelalala tfuj tfuj, ať už tam jsou a bez pochybností :wink:
25. lis 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2015 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak na benu v plastu jen slaba carecka, ktera mozna pujde vyfotit po zaschnuti, ale kdyz rikam slaba, myslim opravdu velmi slaba :frowning2:
25. lis 2015 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala a nemáš citl.25?? A který dc? Mam. Jsou šmejdy :frowning2:
25. lis 2015 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina mela by to byt 10tka.. :frowning2: achjo, vzdyt na tom mama jsou uplne jasny!! :frowning2:
25. lis 2015 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala :cry: mě se to stalo víckrát :frowning2:
25. lis 2015 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neměli by to prodávat už jsem.psala stiznost výrobcům,chtěli dotazník to se mi nechtělo vyplňovat moje citlive údaje,Pisnete jim holky taky,ať vidí co vyrábí :frowning2:
25. lis 2015 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina Vazne? I kdyz byly ty carky hezky videt i fialove?.. :frowning2: jako cim vic zasycha ten benu, tim je carka vic videt, ale je to absolutne nesrovnatelne s tim mama :frowning2:
25. lis 2015 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala ono to muze byt ovlivněno i množstvím HCG v moči. Já bych nedělala závěry teď ale třeba až za den dva.
25. lis 2015 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala Benu test mi taky vyšel míň pozitivně a čárka byla vidět až po zaschnutí :wink: Zkus pro jistotu ještě úplně jiný test.
25. lis 2015 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zkoušela pepino, vždy čistý žádný duchy u dr max se mi udělala riska a nic z toho nebylo. Možná chybný test ale jinak vždy s pokojenost. Pak mamatesty a ty všechny do jednoho ukazovaly nějakého ducha. Test je možný dělat i od poledne, večer atd... je to jedno. Jde o to byl necurat...cca 3 hod.

Holky držím pěsti
25. lis 2015 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliotka1 vazne? :slight_smile: mam ted vetsi zmatek nez predtim.. :frowning2: moc byla druha, ovsem tak hodku po prvni ze ktere vysla ta krasna na mamatestu.. Ovsem na to, ze to byla druha moc byla uplne svetla a nejaka zakalena a hodinu odstata.. Spis se ted zacinam bat i nejakeho zanetu.. :frowning2: jsem z toho nejaka spatna holky.. :-\
25. lis 2015 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelalala možná má benu min barviva můžeš to vyfotit?
25. lis 2015 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hokly ted jsem si udelala mamatesty z noveho baleni a ani tuk.. rano carka ted nic. Jsem z testovani vylecena a smutny(
25. lis 2015 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem na prochazce, potrebuju procistit hlavu a treba pak i na tom benu bude videt vic.. Nez jsem odchazela, bylo to videt o chlup vic, ale na fotku to dle meho stejne nebylo :-\
25. lis 2015 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek