Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

barbolienka
25. lis 2015

Ahoj holky, co si o tom myslíte.. Je to test z doktora maxe.. Omlouvám se za špatné foto, ale můj mobil líp nefotí...

barbolienka
25. lis 2015
andrysek30
25. lis 2015

@barbolienka to je jasný,jsi těhotná 🙂 gratuluji

marketaryzi
25. lis 2015

Gratuluju, je to pozitivní 🙂

tmp11
25. lis 2015

@barbolienka vždyť je to jasný... povedlo se...
Gratuluji

barbolienka
25. lis 2015

Jeee.. Já sem tak šťastná... Konečně se nám to povedlo.. 🙂

monikagurthova
25. lis 2015

@barbolienka Gratuluji, jasnej prcek 🙂

pekkaa
25. lis 2015

@barbolienka je to jasnacka 😉.. taky jsem takto zacinala

raduska81
25. lis 2015

Vazne? nemuze to byt falesne? vcera jsem si delal dr. max. a byl negativ(

monikagurthova
25. lis 2015

@raduska81 A kdy jsi dělala toho Maxe? Ono jestli jsi v začátku, tak je to nejlepší z ranní moči.

michaelalala
25. lis 2015

@raduska81 ahoj, mam podobnou carku na mamatestu.. 🙂 dnesni z rana je ten spodni 🙂 taky jen doufam,.ze to nejsou falesny carky :-\

mami29
25. lis 2015

@michaelalala falešné by nesílily.

milujicimamina
25. lis 2015

@michaelalala
@raduska81 já měla tolik falešných mamatestu i několik po sobě že nevěřím zkuste jinou značku

andrysek30
25. lis 2015

je pravda,že jsem zkoušela 3druhy testů a nejvíc byl vidět od DR.maxe...ale tohle je taky sílící,takže to vidím na mimi 🙂

michaelalala
25. lis 2015

@milujicimamina a taky vam silely ty carky? =-O

michaelalala
25. lis 2015

@mami29 To ja doufam 🙂

michaelalala
25. lis 2015

Tady mam vyfoceno ted po zaschnuti, to je podle me videt lip..

eliotka1
25. lis 2015

@michaelalala Testy Vám krásně sílí! V tomto případě si myslím, že nejde o falešné čárky. Testovala jsem také dost často mamatesty i předtím, než se zadařilo a tak už vím, jak vypadá falešná a pozitivní čárka a falešný jsem též měla a nejednou jsem byla zklamaná. Dr. Max Vám to jedině potvrdí, protože tam bude čárka silnější 😉

milujicimamina
25. lis 2015

@michaelalala já nevím nemáte lepší fotku? já měla uplně tmavé ružové a nic nechci vám říkat že to máte falešné říkám svoji zkušenost že bych si to pojistila jiným testem

eliotka1
25. lis 2015

@michaelalala Toto byl jeden z mých prvních správně pozitivních Mamatestů. A dopracovala jsem se až k obrázku č. 2, ale to bylo až daleko později 🙂

monikagurthova
25. lis 2015

Holky, já být Vámi, tak počkám, já když jsem si dělala první test, tak byl negativní, pak malá čárka a k pěkně viditelné čárce jsem se dopracovala až cca 10 dní po MS. Ono u každé je to jiné.

michaelalala
25. lis 2015

@eliotka1 Bylo by to skvele, kdyby jste mela pravdu 🙂 pro maxe se nedostanu, ale mam pobliz benu lekarnu, vite tam o nejakem lepsim testu? Myslite, ze by to ukazala i 25? 🙂

michaelalala
25. lis 2015

@eliotka1 Tyblaho ten spodni ma krasny kolejnice 🙂 🙂 tise zavidim.. 🙂 dekuji za ukazku.. 😉

pekkaa
25. lis 2015

@michaelalala radsi kup 10ku. a jakykoliv krome Mamatest a Gravitest 🙂

88martina88
25. lis 2015

@michaelalala benu ma 10 i 25 tak kdyžtak kup oba a uvidis.... nebo skus pepino ten maji i v supermarketoch a tak...

raduska81
25. lis 2015

Holky mne urcite sili ale uvidime)

tmp11
25. lis 2015

@milujicimamina holky souhlas. Zkuste jinou znacku něž mamatest. Nikdy jsem to neměla tak silně jako vy a na fotce je to vidět mnohem míň, takže si myslím, ze těhotenství tam je, ale pro větší klid zkuste jiné testy...

michaelalala
25. lis 2015

Dobre, zazasobim se a uvidime co dal.. Jeste jedna vec holky.. Myslite, ze bude ten test smerodatny, kdyz ho udelam odpo? 🙂

pekkaa
25. lis 2015

@michaelalala muzes i odpo.. ale snaz se par hodin predtim min pit...
v mem pripade byli takto ty testy silnejsi nez rano 🙂

eliotka1
25. lis 2015

@michaelalala Ten spodní test s tou dálnicí byl taky dělaný, když už jsem měla v krvi 890 HCG 😀 Držím pěsti, ať ti taky tak krásně sílí!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru