Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
lucinkahu
9. pro 2015
@mercedesse

Jo? No tak jelikož jsem nikdy tehu nebyla tak vůbec nevím jaký příznaky mám brát jako příznaky 😃
modejkun
10. pro 2015
@mercedesse @lucinkahu tak tady se musim pridat,damy! Ja jsem normalne velkej spac a tohle vstavani v pet a nespavost jsou fakt DIVNY🙂 nervy pracujou zrejme!
pekkaa
10. pro 2015
@lucinkahu neco malinko vidim i na tomto testu. Ale zkus rano, to by melo byt zretelnejsi z ranni moci.
Ja jsem jinak 4 dny pred ms mela taky uz druhou carku, dokonce jeste malinko zretelnejsi nez mas ty ted, takze mozne to je😉
A taky jsem mela problem s nespavosti. Unava prisla az pozdeji v prvnim trimestru. A ted se mi strida unava s nespavosti🙂
modejkun
10. pro 2015
@mikalan diky! tak nakonec jsem se vnutila 23.12.na ultrazvuk,at na vanoce vim trochu vic🙂 at je u Tebe taky vse ok!)
alfousina
10. pro 2015
@lucinkahu Ano a ženského doktora mam Tumu. Co ty?
lucinkahu
10. pro 2015
@alfousina

Jeee já taky
lucinkahu
10. pro 2015
@pekkaa

Zkoušela jsem ráno a přijde mi to stejný jako včera tak třeba jen Plašim
pekkaa
10. pro 2015
@lucinkahu hcg raste kazde 2 dny. Takze jeste to muze byt.. navic je i dost brzy.
a ten druhy co si zkousela to byl z Dr.Max? nebo jaky?
lucinkahu
10. pro 2015
@pekkaa

Jo max
pekkaa
10. pro 2015
@lucinkahu max je spolehlivej. pokud tam neco je tak bych tomu verila. uz jde jenom o to, aby se to udrzelo!
drzim palce.
a uvidis, ze bude silit 😉
alfousina
10. pro 2015
@lucinkahu ten je nejlepší třeba se tam sejdeme. 😉 😉
lucinkahu
10. pro 2015
@pekkaa
Dekuju
misutkakosutka
10. pro 2015
Ahoj Děvčata, posledni ms byla 17.11. , v podělí jsem byla na preventivce a dr.mi pochválil vysokou sliznici a najednou mi doporučil ke kyselině listové vitaminy chytre miminko. Dneska cítim levý vaječník a tlak v podbřišku - to vše mívám v době ovu, která podle dr již proběhla,protože viděl na utz volnou tekutinu. Začínalo vám takhle těhu nebo si to vsugerovávám, kdy jste testovali?
milujicimamina
10. pro 2015
@misutkakosutka určitě naděje je🙂 kplik dní do ms
misutkakosutka
10. pro 2015
@milujicimamina no mívám tak 30 -33dní takže 17.12. by asi měla přijít 🙂
modejkun
10. pro 2015
@misutkakosutka poprve jsme testovala 11DPO (4 dny do MS) a uz tam cosi maleho bylo.. foto je az po par hodinach od testovani ale..
milujicimamina
10. pro 2015
@misutkakosutka tak to držím pěsti ať to tam je 🙂
misutkakosutka
10. pro 2015
@modejkun já tak v koutku duše doufám, nebylo by nic krásnějšího dát manželovi test pod stromeček 🙂 ale doktor mě překvapil že mi najednou řek,že sliznici mám krásnou a řekl ať beru ti vytaminy no alespoň něco mám krásného 😃
misutkakosutka
10. pro 2015
@milujicimamina děkuji zkusím vydržet do příštího týden a ty jsi taky snažilka? 🙂
milujicimamina
10. pro 2015
@misutkakosutka ano už dlouho bojujem,já jsem 8 dc a ms byla jen 2 dny, porad me bolí břicho myslela jsem že ovulace brzka,ale bolí stále,tak já už nevim
pekkaa
10. pro 2015
@misutkakosutka ze zacatku tehu kdyz jsem jsi este asi ani nedelala test, nebo nekdy kolem toho obdobi me bolelo v oblasti vajecniku asi tyden.. takze muze byt 😉
misutkakosutka
10. pro 2015
@milujicimamina to já právě cítím ted taky břicho od ovulky, většinou mě to vždy přišlo a pak až bolest při ms... no je to sranda... ještě před 5 lety člověk nechtěl o miminku ani slyšet a ted je to pravý opak 🙂
modejkun
10. pro 2015
@misutkakosutka drzim palce at to klapne! treba pomuze i duch Vanoc🙂
milujicimamina
10. pro 2015
Holky a jde otehotnet třeba hned po ms?
misutkakosutka
10. pro 2015
@modejkun děkuji snad jo, dám pak vědět 🙂
alfousina
10. pro 2015
@milujicimamina tak nebudeš mi věřit ale to se stalo mě. Ac jsem se tomu sama divila. 3.12.mi skončila druhý den jsme na to vlitli a 28.12 jdu na první ultrazvuk.pry už bude vidět srdicko.Zenske tělo je nevispitatelne.
milujicimamina
10. pro 2015
@alfousina to by bylo izasny my jsme na to skocily už třetí den a od té doby to břicho stále bolí,dnes 8 dc teda
misutkakosutka
10. pro 2015
@alfousina a to už jsi měla na testu 2 čárky?
koncita
10. pro 2015
@alfousina tak buďto ses upsala v datumu nebo...... :-N
milujicimamina
10. pro 2015
Určitě to melo byt 3.11🙂