Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lucinkahu
9. pro 2015

@mercedesse

Jo? No tak jelikož jsem nikdy tehu nebyla tak vůbec nevím jaký příznaky mám brát jako příznaky 😀

modejkun
10. pro 2015

@mercedesse @lucinkahu tak tady se musim pridat,damy! Ja jsem normalne velkej spac a tohle vstavani v pet a nespavost jsou fakt DIVNY🙂 nervy pracujou zrejme!

pekkaa
10. pro 2015

@lucinkahu neco malinko vidim i na tomto testu. Ale zkus rano, to by melo byt zretelnejsi z ranni moci.
Ja jsem jinak 4 dny pred ms mela taky uz druhou carku, dokonce jeste malinko zretelnejsi nez mas ty ted, takze mozne to je😉
A taky jsem mela problem s nespavosti. Unava prisla az pozdeji v prvnim trimestru. A ted se mi strida unava s nespavosti🙂

modejkun
10. pro 2015

@mikalan diky! tak nakonec jsem se vnutila 23.12.na ultrazvuk,at na vanoce vim trochu vic🙂 at je u Tebe taky vse ok!)

alfousina
10. pro 2015

@lucinkahu Ano a ženského doktora mam Tumu. Co ty?

lucinkahu
10. pro 2015

@alfousina

Jeee já taky

lucinkahu
10. pro 2015

@pekkaa

Zkoušela jsem ráno a přijde mi to stejný jako včera tak třeba jen Plašim

pekkaa
10. pro 2015

@lucinkahu hcg raste kazde 2 dny. Takze jeste to muze byt.. navic je i dost brzy.
a ten druhy co si zkousela to byl z Dr.Max? nebo jaky?

lucinkahu
10. pro 2015

@pekkaa

Jo max

pekkaa
10. pro 2015

@lucinkahu max je spolehlivej. pokud tam neco je tak bych tomu verila. uz jde jenom o to, aby se to udrzelo!
drzim palce.
a uvidis, ze bude silit 😉

alfousina
10. pro 2015

@lucinkahu ten je nejlepší třeba se tam sejdeme. 😉 😉

lucinkahu
10. pro 2015

@pekkaa
Dekuju

misutkakosutka
10. pro 2015

Ahoj Děvčata, posledni ms byla 17.11. , v podělí jsem byla na preventivce a dr.mi pochválil vysokou sliznici a najednou mi doporučil ke kyselině listové vitaminy chytre miminko. Dneska cítim levý vaječník a tlak v podbřišku - to vše mívám v době ovu, která podle dr již proběhla,protože viděl na utz volnou tekutinu. Začínalo vám takhle těhu nebo si to vsugerovávám, kdy jste testovali?

milujicimamina
10. pro 2015

@misutkakosutka určitě naděje je🙂 kplik dní do ms

misutkakosutka
10. pro 2015

@milujicimamina no mívám tak 30 -33dní takže 17.12. by asi měla přijít 🙂

modejkun
10. pro 2015

@misutkakosutka poprve jsme testovala 11DPO (4 dny do MS) a uz tam cosi maleho bylo.. foto je az po par hodinach od testovani ale..

milujicimamina
10. pro 2015

@misutkakosutka tak to držím pěsti ať to tam je 🙂

misutkakosutka
10. pro 2015

@modejkun já tak v koutku duše doufám, nebylo by nic krásnějšího dát manželovi test pod stromeček 🙂 ale doktor mě překvapil že mi najednou řek,že sliznici mám krásnou a řekl ať beru ti vytaminy no alespoň něco mám krásného 😀

misutkakosutka
10. pro 2015

@milujicimamina děkuji zkusím vydržet do příštího týden a ty jsi taky snažilka? 🙂

milujicimamina
10. pro 2015

@misutkakosutka ano už dlouho bojujem,já jsem 8 dc a ms byla jen 2 dny, porad me bolí břicho myslela jsem že ovulace brzka,ale bolí stále,tak já už nevim

pekkaa
10. pro 2015

@misutkakosutka ze zacatku tehu kdyz jsem jsi este asi ani nedelala test, nebo nekdy kolem toho obdobi me bolelo v oblasti vajecniku asi tyden.. takze muze byt 😉

misutkakosutka
10. pro 2015

@milujicimamina to já právě cítím ted taky břicho od ovulky, většinou mě to vždy přišlo a pak až bolest při ms... no je to sranda... ještě před 5 lety člověk nechtěl o miminku ani slyšet a ted je to pravý opak 🙂

modejkun
10. pro 2015

@misutkakosutka drzim palce at to klapne! treba pomuze i duch Vanoc🙂

milujicimamina
10. pro 2015

Holky a jde otehotnet třeba hned po ms?

misutkakosutka
10. pro 2015

@modejkun děkuji snad jo, dám pak vědět 🙂

alfousina
10. pro 2015

@milujicimamina tak nebudeš mi věřit ale to se stalo mě. Ac jsem se tomu sama divila. 3.12.mi skončila druhý den jsme na to vlitli a 28.12 jdu na první ultrazvuk.pry už bude vidět srdicko.Zenske tělo je nevispitatelne.

milujicimamina
10. pro 2015

@alfousina to by bylo izasny my jsme na to skocily už třetí den a od té doby to břicho stále bolí,dnes 8 dc teda

misutkakosutka
10. pro 2015

@alfousina a to už jsi měla na testu 2 čárky?

koncita
10. pro 2015

@alfousina tak buďto ses upsala v datumu nebo...... 😅

milujicimamina
10. pro 2015

Určitě to melo byt 3.11:)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru