Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

koncita
10. pro 2015

@milujicimamina taky si myslím

milujicimamina
10. pro 2015

Já jsem zkusila tt,jen spis ze srandy,a teda mám na maxovi i na mamatestu :D takže tomu dávám týden,když tak vezmu testy a poletím.za doktorem vždyť to je zvláštní

lucinkahu
10. pro 2015

@milujicimamina

Jámě na tom stejne 😀

milujicimamina
10. pro 2015

@lucinkahu zkusím to vyfotot,ale ze jsem teprve po ms právě,ale brichobboli fest,

milujicimamina
10. pro 2015

Bud mám ovulaci,nebo nevím co se děje

lucinkahu
10. pro 2015

@milujicimamina

Já teda vidím duchy

alfousina
10. pro 2015

@koncita
@milujicimamina holky nevím proste zázrak. Před rokem jsem prodělala mimodelozni tehotenstvi. Takže jsme to nějak nezkoušeli. Ted jsme na to vlitli a je to tam.Rikam tomu malý vánoční zázrak opravdu si to neumím jinak vysvětlit. ☺

milujicimamina
10. pro 2015

@lucinkahu no právě mamatestu nevěřím ale překvapil mě ten max :0 a ještě se fotka zabarvila dorůžova,tak to nejde vidět,to jsou už suché,tak teď nevím co si myslet

lucinkahu
10. pro 2015

@milujicimamina Já to mám úplně to samý no mohla jsi třeba otěhotnět už před MS

lucinkahu
10. pro 2015

@lucinkahu
Tohle je můj test z dneska

milujicimamina
10. pro 2015

@lucinkahu tak to jsem zvedava,ms jen dva dny ale byla i sliznice,i velké kusy,že tpw tak popisuju :-0 testnu teda až třeba v neděli a to bude jaasne zda to skočí

milujicimamina
10. pro 2015

@lucinkahu jo to vypadá stejně,tady je mam

milujicimamina
10. pro 2015

Mamatest

milujicimamina
10. pro 2015

A max 🙂

lucinkahu
10. pro 2015

@milujicimamina
Je tam 👌

misutkakosutka
10. pro 2015

něco tam je 🙂....chjoo já musím ještě počkat ☹, ale tobě držím palečky 🙂

milujicimamina
10. pro 2015

@lucinkahu je :D teď jen.proč :D

alfousina
10. pro 2015

@milujicimamina je tam duch....😉😉😉😉 děvčata ja si na mama test nemohu ztezovat.

margareta217
10. pro 2015

tak ja hlasim,ze dnesny ranny test clearblue som mala negativny,ale stale dufam..pretoze moje telo mi hovori nieco ine..takze kym sa nedostavi MS alebo mi to nevyvrati dr 17teho..budem dufat,ze to tak je!
Drzim palce vsetkym!

lucinkahu
10. pro 2015

@milujicimamina
No budeš máma to je jasný 😀👌😀

milujicimamina
10. pro 2015

@lucinkahu tyblaho to by bylo něco 🙂 me to břicho bolí jakoby namozene,nebo co i tebe? Bolí to tak i u mimodelozniho??

myjusiatko
10. pro 2015

Držím palce. 🙂
Ja musím ešte tak týždeň minimálne do testovania počkať. Menzes by som mala dostať až 20.12. 🙂

lucinkahu
10. pro 2015

@milujicimamina

Mě tak jako píchá kolem pupíku, tu bolest neznám a pálí mě prsa a motá se mi hlava

milujicimamina
10. pro 2015

@myjusiatko to uteče jak voda 🙂 a na Vánoce budou dalničky určitě 😉

myjusiatko
10. pro 2015

Kedy ste začali cítiť nejaké prvé príznaky? Ja som prve tri dni po ovulacii celkom cítila lavy vaječník, resp. vajcovod. Bohužiaľ so sa nikdy predtym tak moc nesledovala, tak neviem ci to mavam aj po ovulacii bezne. No a mám citlive bradavky. Teraz je to asi štvrtý deň. A obcas cítim delohu. Ale moze to byt cokolvek. Bola by to sranda, keby to vyslo hned na prvy pokus. 🙂 Mala by som radost.

lucinkahu
10. pro 2015

@myjusiatko

Já mám 5 dní do MS a už tak tři dnů je mam

onedaymaybebaby
10. pro 2015

Ahoj, snad nevadi, ze se k vam pridam😉 Testu jsem zkusila desitky, minuly patek,5 dni pred M jsem testla, protoze jsem byla presvedcena ze je velika sance ze bych mohla byt v tom. Obrovska bolest prsou, treba i po chuzi ze schodu 😅 A navic jsme meli sex den pred ovu. No byl negativni. Zklamani, ale co, nejak jsme to jeste nehrotili, i kdyz oba moc chceme, v srpnu jsme meli svatbu. V so jsem mela vanocni party s praci takze jsem si dala do nosu co se tyce drinku 😀 V po prislo to co jsem myslela ze je zacatek M, velmi slaboucke krvaceni, spis spineni, druhy den bylo po vsem. Myslela jsem ze jen moje M je rozhozena a vic na to nemyslela. Minulou noc jsem nemohla spat(normalne spim jako spalek), bolel me zaludek a cely bricho mi nejak 'bublalo'. Prepadl me hrozne divnej pocit po tom co jsem tu cetla diskuze o tehotenstvi i s M a rano jsem si udelala First Response (UK) a svete div se dve jasne, silne carky 🙂 Ted vecer jsem zkusila uplne obyc levny test a ten uz pozitivne nevypada ☹ Je to tak na kolotoci. Zitra rano zkusim clear blue digital a uvidime. 😕

myjusiatko
10. pro 2015

@onedaymaybebaby A prečo skušaš tych testov toľko? Väčšinou predsa nebývaju falošne pozitívne? Alebo áno? 🙂 Kor ked pises ze boli dve jasne carky.

onedaymaybebaby
10. pro 2015

Jeden pozitivni proste nestaci 😀 Je to muj prvni pozitivni test v zivote, tak proste se tomu skoro tezko veri. a navic u toho clear blue digital to je proste vic jednoznacny.

milujicimamina
10. pro 2015

@onedaymaybebaby lepší testovat a sledovat jednu značku 🙂) ty desítky testu jsi myslela určitě po dobu snažení ze jo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru