Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
milujicimamina
11. pro 2015
@lucinkahu to už je jasnyyyy
mami29
11. pro 2015
@lucinkahu tam se jen tak nedostanu. Doufala jsem že po falešných mama aspoň benu ukáže.
milujicimamina
11. pro 2015
@mami29 třeba ano 🙂 a i na mamatestech něco je?
mami29
11. pro 2015
@milujicimamina už cca před týdnem ale těm jsem nevěřila a nevypadala takto
mami29
11. pro 2015
@eliotka1
@lucinkahu
@milujicimamina kolik dni po tomto ukáže něco 25?
eliotka1
11. pro 2015
@mami29 25 něco ukáže až pár dní po zmeškané menzes. Kolikátý jsi DC?
mami29
11. pro 2015
@eliotka1 MS druhy den mrska, ovu netusim. Ale manžel tu byl jen do 12 DC, teď jsem 29.
eliotka1
11. pro 2015
@mami29 S 25 bych ještě nějaký den počkala. Spíš si koupila 10- tku Dr. Max, pokud máš na jiné 10 zatím jen slabé čárky.
lucinkahu
11. pro 2015
@mami29

Já měla 6 dní do MS a už jsem to na testu viděla, teď mám 3 dny do MS
onedaymaybebaby
11. pro 2015
Tak dnes rano Digitalni Clear Blue ukazal pregnant 1-2 weeks 🙂
renmilka
11. pro 2015
@onedaymaybebaby Gratuluji !!!
onedaymaybebaby
11. pro 2015
Moc dekuji! Jeste mi to nedochazi..
renmilka
11. pro 2015
@onedaymaybebaby Není zač... To věřím, ještě chvilku potrvá, než to člověk vstřebá, ono jediné, co je viditelne je pozitivní TT, tak není divu 😉
lucinkahu
14. pro 2015
@milujicimamina

Tak jsem si koupila dnes clever a píše mi to že jsem 1-2 týdny, takže kdy se mám objednat k lékaři?
milujicimamina
14. pro 2015
@lucinkahu tak já byla u dr v tehu v 7 tt@) tak tam zavolej oni objednají🙂 a gratuluji
juliemichal
14. pro 2015
@milujicimamina ahojky sluni jak jsi na tom ty?dívala jsem se,že jsi měla dušíky jak na maxovi tak i na dr max,jak to pokračuje? 🙂 jinak já jsem dnes 3DC a čekám na ovu testíky,které jsem si objednala 🙂
pekkaa
14. pro 2015
@lucinkahu gratuluji!
juliemichal
14. pro 2015
@renmilka ahojky jak jsi na tom ty?došla ti ms anebo jsi našla pozitivní testík?
milujicimamina
14. pro 2015
@juliemichal já vůbec nevím,myslím ze mi to ukázalo spis opravdu ovulaci,tak brzy,tak bych mohla být 6-7 dc 🙂 jelikož necítím vůbec vaječníky nic a už mě bolí prsa to vzdy po 🙂 tak uvidime co z toho bude nebo nebude
juliemichal
14. pro 2015
@milujicimamina aha a nezkoušela jsi teda ovulační test? 🙂 takže dnes by jsi už byla 6-7DPO?tak to je pěkné,tak to moc držím palečky aby jsi našla opravdické // čárky 🙂 já jsem dnes 3DC,měla jsem 4dny zpoždění a dnes mi to nějak asi končí.mám to strašně slabé,tak jsem to ani neměla 😃 no tak snad budu mít i co nejdřív ovulaci 🙂 jinak beru gynex,tak uvidíme zda zabere anebo ne 🙂
milujicimamina
14. pro 2015
@juliemichal já to mela právě jen 2 dny a cca od ms poras jsem cítila bolesti,vaječníky spodek,a kol 5-6 dc to preslo,tak myslím ze mohla být, nevím
juliemichal
14. pro 2015
@milujicimamina já si myslím,že by jsi měla nějak brzo ovulaci ne?kolik dnů jsi měla zpoždění?já jsem jednou měla ovulaci 9DC,když jsem měla zpoždění cca 5 dnů nebo jak dlouho.
milujicimamina
14. pro 2015
@juliemichal já měla zpoždění právě 4 dny, a normálně ji mívám cca 12 dc
milujicimamina
14. pro 2015
@juliemichal nevím já už se v sobě nevyznám vůbec 😢 ale prsa boli vždy až po ovulaci a už mě ze 4 dny bolí
juliemichal
14. pro 2015
@milujicimamina no tak to je zase hodně divné 😞 asi bych jsem si ještě udělala těhu test pro jistotu,jestli nejsi náhodou těhu.
milujicimamina
14. pro 2015
@juliemichal ještě to nechám alespoň do Vánoc🙂 beztak z toho nic nebude
juliemichal
14. pro 2015
@milujicimamina tak moc držím palečky,uvidíš co se s toho vyvrbí 🙂
lucinkahu
14. pro 2015
@milujicimamina

Dekuju snad bude vše ok
milujicimamina
14. pro 2015
@juliemichal děkuji 🙂 no doufám ze nebude až teď někdy,ovulace,boli.prsa před ovu nebo až po? Já myslím ze mě vždy par dni po
milujicimamina
14. pro 2015
@lucinkahu musiiiii 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli