Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monishkam
4. únor 2016

@michaelapfeiferova zkoušela jsem veçer a prd☹ asi to byly fakt rysky

kusanagi87
4. únor 2016

Má se zkoušet nejlépe ráno, protože hladina měřeného hormonu HCG je v tu dobu nejvyšší a tím pádem i pravdivost výsledku je nejpravděpodobnější. Ale nepočítá to s vadnými testy...Držím palce, ať to vyjde!!! 🙂

vermon
4. únor 2016

Tak Já dnes byla u dr...Na utz nic vidět nebylo, krev mi vzal, výsledky budou zítra tak jsem jak na trní😯 čárky na testech moc nezesilují, což mě znervózňuje😐

princezsverunka
4. únor 2016

@vermon a neviděla ani sliznici?segre řekla.po týdnů trhu(stěžovala si na bolest břicha) a řekla ze ma zvětšenou sliznici takže je na 90% tehulka

lenka27
5. únor 2016

@princezsverunka zvetsena sliznice muze znamenat i mimodelozni, nebo hormonalni poruchu. To prvni musi co nejdrive vyloucit

lenka27
5. únor 2016

@vermon ale jestli je na testu, 2-3 tydny tak je to zacatek a to pri starsim UTZ nemusi byt nic jeste videt, ale uvidis podle krve

princezsverunka
5. únor 2016

@lenka27 aha to slyším poprvé, já v tomhle nejsem znalec vůbec :(..tak nebudeme strasit ale prát at je to mimco když teď ukázal tyden

tease
5. únor 2016

@vermon jezis držím palecky ja jdu k dr. Ve čtvrtek a máme stejné výsledky to jsem zvedava

siberian
5. únor 2016

@vermon chce to klid 😉 u druhého jsem šla k dr při 4+2 na utz jednou vidět byl, za 2 dny zase nebyl, hrozili mi mimoděložním, pak zase byl, pak zase ne že je těhu zamlklé atd . Kontroly co 2 dny. V tomto týdnu je na utz opravdu moc brzy, zbytečně se pak akorát jeden stresuje. A mimochodem, z toho mimoděložního a zamlklýho těhotenství kterým mě první 2 týdny krmili mám 5 letého kluka jako buka a vůbec nevypadá zamlkle 😎

byra
5. únor 2016

Ahoj holky, v srpnu jsem vysadila HA, kterou jsem brala asi 10 let. MS naskočila ihned, cyklus je od té doby 29-25-29-25-26-31 dní. Poslední přišla 5.1. a trvala jen 4 dny. Podle kalkulačky měla další přijít při cyklu 31 dní nejpozdeji včera, ale zatím nic. Žádný chutě na sladké, únava, bolesti, jen sem tam píchne na pravé straně. Každý měsíc předtím jsem tak 3-4 dny před MS začala špinit, teď nic. Myslíte, že má cenu testovat?

anita666
5. únor 2016

@byra Pokaždé když je šance být těhotná (byl styk) a nedostaví se menstruace, je třeba udělat těhotenský test nebo se objednat na gyndu 😉 To píchnutí by mohlo znamenat, že jsi těhotná, ale také, že se ti blíží menstruace...nemá fakt cenu spekulovat. Jestli chceš, tak pár dní počkej, ale já už bych testovala. Pokud jsi neměla posunutou ovulaci, už bys něco na testu měla vidět 😉 Držím palce a posílám odvahu 🙂

vermon
5. únor 2016

@princezsverunka Sliznice byla vysoko,ale nijak to neokomentoval...U první dcery jsem zjistila,že jsem těhu až u dr, kdy už jsem byla 5+5tt a trovna bylo vidět i mimi 🙂 To bylo nejlepší, že já si ten test vůbec dělala, teď akorát stresuju 😝

vermon
5. únor 2016

@tease Taky držím a myslím na tebe, jsme v tom spolu řekla bych úplně stejně 😉 Já jdu zase taky ve čtvrtek...

princezsverunka
5. únor 2016

@vermon fakt?žádné pocity?chutě?nevolnost?příznaky jsi neměla?🙂)a MS byla?si myslím ze to je nejlepší jít na vyšetření ze se ti něco nezdá(bolesti)a ejhle cekate miminko

vermon
5. únor 2016

@princezsverunka Mám hodně nepravidelnou MS, měsíc spoždění je u mě nic....U malé jsem měla MS naposledy 28.7. a otěhotněla jsem někdy v září a v říjnu jsem to u dr zjistila,šla jsem po tom,co už mi to bylo fakt divné,že mě bolí prsa a 3 den mi bylo zle po burčáku 😀
Teď jsem měla MS naposled 17.11. ! a těhu jsem max. ty 3-4 tt, navíc nemám jeden vejcovod....takže u mě je to fakt zázrak, proto to možná tak hrotím a jsem z toho úplně mimo 🙂
K dr. bych včera taky nešla, ale byla jsem už 14 dní objednaná na vyvolávačku 🙂

byra
5. únor 2016

@anita666 k mudr. jsem se chtěla objednat včera, ale nikdo to nebere (asi mají dovolenou-jsou jarní prázdniny). Test jsem zkusila a nevidím tam absolutně nic

princezsverunka
5. únor 2016

@byra chjo:(( taky nic nevidim

princezsverunka
5. únor 2016

@vermon aha celkem složity,ale hlavni je ze jsi otehotnela🙂!!!

tease
5. únor 2016

@vermon tak pak hned písem to je ale doba do čtvrtka sakra

anita666
5. únor 2016

@byra Aha, tak to je mi líto. Ono to týden vydrží. Zkusila bych test ještě později, pokud to nedorazí a objednala se, jakmile bude doktor v ordinaci. Mohla jsi mít ovulaci později, tak třeba ještě test bude pozitivní 😉

vermon
5. únor 2016

@tease Tak jsem volala a sestřička mi řekla,že je vše v pořádku, HCG je v normě a potvrzeno 🙂

lenka27
5. únor 2016

@siberian no proto rikam, ze je jeste brzy, a mimco potrebuje trochu povyrust 😉

lenka27
5. únor 2016

@vermon no vidis, drzim palecky 🙂 na UTZ je cas neboj

benny7
5. únor 2016

Holky, tak ač jsem řekla, že už se testovat nebudu, jelikož jdu v pondělí na gynekologii na prevenčku, tak jsem měla cestu do lékárny a nedalo mi to a koupila si test. udělala jsem si ho teď v 11:20. MS mám zpoždění jen tři dny a vzhledem k tomu, že slabý proužek jsem měla i minulý měsíc a za dva dny po testu jsem dostala MS, nedělám si moc velké naděje, i když bych tomu moc chtěla uvěřit. Takže pokud to teď není pravda, tak Mamatest už nikdy více.

kusanagi87
5. únor 2016

@benny7 Takového ducha jsem měla při prvním testu a nakonec byl pravdivý 🙂 takže ti držím palce a věřím, že ti to vyjde! 🙂 Ale neměla jsem Mamatest. Koupila jsem v menší lékárně úplně jiný. Mamatest mi ani nenabídli, rovnou mi podali jiný.

nnniki
5. únor 2016

@benny7 Mě se takový duch ukázal už 3 dny před MS 🙂 A potvrdilo se 🙂 Držím pěsti

princezsverunka
5. únor 2016

@benny7 gratuluji

benny7
5. únor 2016

moc děkuji. Uvidím co v pondělí po prohlídce. Snad to nebude zase planý poplach.

michaelapfeiferova
5. únor 2016

@vermon no v klidku 😀 mela jsem to uplne stejne jak pres kopirak 😀 stejnen teh.testy a stejny vysledek 😀 a to jsem tam sla az po tydnu a dr.nic nevidela - vubec nic 😀 ani vacek. Takze me prepadl smutek a litost 😀 krev odebrala a udelala mi svuj test kde se 2. carka objevila. Takze me to drzelo v male nadeji ...ale pochyby ohromne. No a kdyz jsem tam sla po druhe o 3 tydny pozdeji, byls fazolka i se srdickem na svem miste. 😀 takze NO stres :-* Hodne trpelivosti a stesti 😉

michaelapfeiferova
5. únor 2016

@benny7 tak to uz mas jasne jak facka...tohle uz pomalu ani neni duch ale pravoplatna druha carka 😀 ted se nestresuj z nejaky MS a mazej k DR.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru