• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

18. ledna 2017 
@benny7 tomuhle ja uz rikam carka a ne duch:smiley:. Jinak ja na prvnim potvrzeni tehu byla az v 6 tem tydnu. A ten tu vedle mne spinka. Nic se neboj. Je to nadejne.
5. únor 2016 ve 13:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@michaelapfeiferova kéž by to tak bylo. V pondělí bude vše jasnější. Hlavně, aby pak dal bylo vše ok :wink:
5. únor 2016 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lutu11 když já tam byla objednaná už měsíc dopředu jen na běžnou prohlídku. :relaxed: tak to vezmem při jednom
5. únor 2016 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám svoji sbírku, v úterý jdu k doktorce, aby vyloučila mimoděložní, objednala mě uz před dvěma tydnama a to čekání je opravdu strašný... V úterý uz bych měla byt 6+5 tt, myslíte ze bude vidět srdíčko? :slight_smile: každý den na to myslím, a pořád se mi o tom zdá, snad bude vše jak má byt :slight_smile:
5. únor 2016 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@slunicko156 proc hned strasi mimodeloznim :frowning2: myslim, ze by si uz spinila nebo mela bolesti, tohle bude urco v poradku
5. únor 2016 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka27 netuším říkala jen že se mám chovat jako těhotná, ale že ať přijdu 9.2. Aby vyloučila mimodelozni... Doufám ze bude všecko v pohode... Jen mě občas bolí břicho, ale to je snad normální :slight_smile:
5. únor 2016 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monishkam dělala jsi test dnes ráno?
5. únor 2016 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko156 bolest bricha je normalni..
Uz urcite bude vidno srdicko:wink:. Driv nez 6+neco ani nema smysl chodit, pak jenom zbytecne strasi...
5. únor 2016 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pekkaa no ja v to doufám, každy den se mi o tom zdá, uz abych něco věděla :slight_smile:, ale četla jsem ze někdo ma srdíčko třeba i 8 tt až :frowning2:
5. únor 2016 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko156 jo, muze byt i pozdeji, ale to hlavne vtedy kdyz k ovulaci a oplodneni doslo pozdeji. Pokud mas pravidelnou menstruaci kolem 28 dnu, tak tam bude. Pokud je cyklus delsi, tak o to se to prodluzuje.
Ja mela dlouhe cykly,,a pak se to nemuze pocitat od dne posledni menstruace, protoze pak by to nesedelo. Ja proto hlasila uz ve dverich, ze mam dlouhe cykly a ze to o 10 dnu bude mladsi, aby pak zbytecne neplasili, ze se to spatne vyviji a pod. A presne o tech 10 dni to i nesedelo, ale uz to brali, ze to je ok a vsechno je ok i do ted:wink:
5. únor 2016 v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekkaa aha no já to měla dřív nepravidelný, tedka poslední dva měsíce jsem měla cyklus 30 dní a pravidelný...
5. únor 2016 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko156 tak pokud byla opravdu ovulace cca 14 dni pred terminem ms a ne pozdeji, tak si myslim, ze tam srdicko uz bude:wink:.
5. únor 2016 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekkaa no co jsem zkoušela počítat, tak ovulace byla 10.1. a to jsme zrovna s manželem zkoušeli, to byl poslední den co jsme měli styk :slight_smile:
5. únor 2016 v 17:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slunicko156 tak pak mi to vychazi, ze v utery by to odpovidalo stari 6+2.
Ja byla taky presne 6+2 a uz srdicko bylo. Tak drzim palce, aby bylo taky:wink:
5. únor 2016 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaa, tos vypočítala jak? :wink: přes nějakou tu kalkulačku? Nebo jen o dva dny posunula? To by to bylo 6+3 ne? :slight_smile:
5. únor 2016 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko156 pocitala jsem to tak, ze jsem si otevrela kalendar a 10.1. dala jako den ovulace, tedy 2 tydny tehotenstvi. A pocitala tydny dal. Tj v nedeli bude presne 6.
Muze to byt klidne i 6+3. Ten jeden den +- uz je jedno a i ruzne kalkulacky to pocitaji ruzne.. :wink:
A miminko se stejne pak muze narodit kdy chce...:wink:
5. únor 2016 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pekkaa Ahaaa no tak snad to dobře v úterý dopadne :slight_smile:
5. únor 2016 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko156 drzim palce. Dej pak vedet:slight_smile:.
Tim jak to zmeri na ultrazvuku, tak by ti meli byt schopni rict na jake stari to odpovida.
Pak to jeste budou v prubehu tehotenstvi upravovat...
5. únor 2016 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pekkaa určitě dam vědět :slight_smile:, jsem napjatá, o ničem jiným se mi už nezdá, hlavně aby něco na ultrazvuku bylo vidět a nebylo to třeba to mimodelozni :frowning2:
5. únor 2016 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko156 mysli pozitivne! Bude to v poradku.

Pamatuji jak se mi to vubec nechtelo verit, stale jsem myslela, ze me boli v podbrisku a prijde ms. Az kdyz jsem to konecne uvidela na ultrazvuku, tak jsem uverila:slight_smile:
5. únor 2016 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pekkaa dekuju snad ano, dam vědět :slight_smile:
5. únor 2016 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vermon tak gratuluji příště už ho uvidíš :blush:
6. únor 2016 v 00:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky tak dalsi testy sem nedelala ale od toho 22.1 jsem furt nafoukla a ospala silene a zivy sny ktery fakt nemivam. Prsa nic ale na spodel mam tlaky a pichani jako pred ms ale ta ma prijit az 13..2 muze to byt fakt tehu? Cyklus mam pravidelny pokazde 13 tu je mrcha jak na koni
6. únor 2016 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tease snad ano:slight_smile: Krom bolesti prsou nepociťuji žádné jiné příznaky. ..A spala bych 20 hodin denně:joy:
6. únor 2016 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je zase hrozně zle, nezvracim, ale mám jen návaly. Přitom mám pořád hlad. Bolí mě prsa a pod bříškem občas pichne. Bily výtok. Včera večer jsem si udělala ještě jeden test a dopadl stejně jako ten poledni. Druhá světla čárka. Fakt jsem zvědavá na pondělí a kontrolu.
6. únor 2016 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benny7 a máte normalně před ms ten výtok? Ja ho mam prave taky a celkem dost a normalně ho nemam...
6. únor 2016 v 19:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monishkam právěze nemám až nyní a ne málo.
Dva pozitivní testy, tak snad to už konečně bude.
6. únor 2016 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benny7 drzím palce :slight_smile:
6. únor 2016 ve 20:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monishkam Děkuji moc :wink:
6. únor 2016 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam dnes 10 den zpozdeni...na jednom testu docela viditelný duch,ale ten den dělaný digitální test negativni. Bricho me v intervalech boli ...jako ze to dostanu a zase to prejde. Co si myslite?? Je to zřejme nějak a hormonální porucha?? Ziji v Německu a doktorku mam docela daleko. Ještě chvilku pockam. Davam doto...ale je to blbe videt.C realu je to viditelný.
S fotit to
6. únor 2016 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek