• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

30. května 2017 
@nat vzpominam si ze nekdy v lete sem byla opakovane na hcg a pokazde nula a ted 2 tak nevim. Tabulky pisou aoe ze tehu tj tak ja nevim. Nezbyva nez cekat do stredy:cry:
10. bře 2016 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav většinou se za počínající těhotenství považuje HCG 5 a víc ...
10. bře 2016 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kosalucy je to tam
10. bře 2016 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska pak tedy nerozumim sama sobe. Ms nikde ani naznak ze by mela prijit a pokazde kdyz sem tehu nebyla tak hcg bylo stoprocentni nula.
10. bře 2016 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidis co ms ja mela ms minuly měsíc jeden den , nekdo to tak ma občas se to stane, hcg do 5je prý negativní. .nektere ženy maji normalne hladinu hcg az 10 jsem kdesi četla
10. bře 2016 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina tohle bude zajimavy ale podle me pokud zenska neni tehu tak by hladina mela byt stoprocentni nula!
10. bře 2016 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem mela v lednu skoro 1a tehotna nejsem
10. bře 2016 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav tak potom jsou asi tyhle zkusenosti zbytecne evidentne to ma kazda jinak a nezbyva nic jineho nez zavolat doktorce a poradit se sni
10. bře 2016 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nat no pockam do stredy ale ms zatim nikde snad mi neda vyvolavaclu aniz by mi znovu vzala krev
10. bře 2016 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cau holky,neeada,ale lovim ducha,vidite ho? :grinning:
11. bře 2016 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmarca ikdyz nosim brejle vidim naznak i bez nich
11. bře 2016 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mam otazku slyseji jste nekdy ze se v krvi objevi nepatrne mnozstvi hcg pred menstruaci?
11. bře 2016 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav To by vysvětlovalo ty duchy na testech před menstruací :slight_smile:
11. bře 2016 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav U nas v laborce je do 5 normalni hladina a bere se jako nula:frowning2:
11. bře 2016 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav Někde se jako jako nula bere hodnota do 5,někde i do 10. Není to tak,ze by netehotne měly jen 0.
11. bře 2016 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav a proč by ti nemohla dát vyvolávačku? Pokud jsi těhotná, tak vyvolávačka tvé těhotenství podpoří. Pokud těhotná nejsi, tak odmenstruuješ. V žádném případě vyvolávačka těhotenství neohrozí.
11. bře 2016 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já ho taky vidím... :slight_smile: co bych za takového ducha dala...
11. bře 2016 v 10:13  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. bře 2016 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja hlasim krvaceni takze s nejvetsi peavdepodobnosti ms. Uklidnuju se tim ze dve deti uz mam a treti hold nebude:frowning2: vsem drzim palce
11. bře 2016 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav urcite se zadari jak dlouho už?
11. bře 2016 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina uz sem prestala pocitatat. Prakticky od narozeni druheho syna neberu nic a tj dva roky. Manzel rozhodl jedem pro stenatko misto miminka
11. bře 2016 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikavitezslav tak to i my, alespoň se odreagujete :wink:
11. bře 2016 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina beru to tak ze dve zdravy deti uz mam a vic mi zivot nepreje
11. bře 2016 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ja nevim,jedinej sex byl kvuli manzelove praci 17 a 18 dc, pak 24 dc asi tri dny silny spineni a ted 29 dc...jestli to teda nebyla MS uz predtim...:slight_smile: ale prijde mi to nemoznyyy :grinning:
11. bře 2016 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu poprosit o nazor. Dneska rano jsem si delala tt (posledni test foto) a prijde mi ze carka od posledniho testu z nedele (predposledni test) nezesilila. Myslite ze je to normalni? Nemůže to byt treba mimodelozni tehotenstvi? Dnes jsem 18DPO.
11. bře 2016 v 16:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste foto :slight_smile:
11. bře 2016 v 16:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wercs to ti nikdo neřekne... zajdi si k lékaři a budeš mít jasno :slight_smile:)
11. bře 2016 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wercs to jsou krásný těhu testy :slight_smile: já bych řekla,že je silnější
11. bře 2016 v 16:30  •  3 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wercs Proč pořád každý panikaříte s mimoděložním těhotenstvím?! Někdy by bylo pro psychické zdraví mnohem lepší přestat číst ty diskuze a komentáře, kde evidentně propukla panika s mimoděložním těhotenstvím! :confounded: Už ani nevím, kdy jsem četla naposledy komentář, kdy měl někdo radost, že má pozitivní těhotenský test a nenabalil na to hned otázku, zda nejde o mimoděložní těhotenství :confused: A ty chceš, aby to bylo mimoděložní těhotenství? Máš k tomu nějaké předpoklady nebo proč tě to napadlo?! To, když ti vyšly pozitivní testy, tak jsi neměla radost, že můžeš být těhotná, ale zaplavila tě hrůzná představa, že jde určitě o mimoděložní těhotenství?!
Takové testy jsem měla také a ne, ani po několika dnech ta čárka nějak výrazně nezesílila a NIKDY neměla tak výraznou barvu, jako ta spodní a těhotná jsem byla; těhotenství je dosud i v pořádku, žádné problémy a komplikace, všechny testy také. Tak přestaň proboha přemýšlet tak pesimisticky a uklidni se! :slight_smile: a objednej se k lékaři na kontrolu a měj z toho radost přece!
11. bře 2016 v 16:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@wercs Me přijde že je silnější :blush:
11. bře 2016 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek