Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

alcapce
15. bře 2016

@baruuuuu V reálu jsem na tom úplně stejně. Zkoušela jsi testnout dnes?

bibinka2208
15. bře 2016

@alcapce kolik DPO jsi?

alcapce
15. bře 2016

Právě, že 9 DPO.... 😨

alcapce
15. bře 2016

A navíc je to z odpolední moči, nemohla jsem samozřejmě vydržet, když už jsem koupila testy. Jsem napnutá jak kšandy na ráno.

baruuuuu
15. bře 2016

@alcapce ká to ma tom tvém testu vidím krásně. A jestli ti takhle vyšly tři testy tak je to super 😊 Ja jsem dnes netestovala, zítra ráno to zkusím 😊

marcela1311
15. bře 2016

@alcapce sja to tam vidim 😉 Gratuluju, mela jsem to stejne tak👍

alcapce
15. bře 2016

@baruuuuu Myslíííííš? To by bylo teda hoooodně nečekané nadělení.. 😅 Každopádně jsem ráda, že v tom nejsem sama 😀 Tak si dáme zítra vědět, jak pokračujeme 😉

sapphire88
15. bře 2016

@alcapce já to tam taky vidím 🙂 Tak snad ti to vyjde 🙂 Držím palečky 🙂

alcapce
15. bře 2016

I takhle brzy?! 8DPO? 😖 Dávám ještě zbytek důkazu. Trošku jsem to ztmavila, ale jsou tam. Četla jsem, že ty Mammatesty 10 dělají duchy..

baruuuuu
15. bře 2016

Já koukám že máš asi taky mamatest? Holky mi psaly že někdy před ms dělají falešné duchy, tak snad to nebude náš případ 😊😀 do toho me furt bolí břicho, ale už asi pět dní, když mám dostat ma tak mě začne bolet vždycky maxxxximáálně večer před ms, tak doufám že to nebude ona 😀

sapphire88
15. bře 2016

@alcapce Já bych pak testla až tak 12DPO. Měla jsem test z dr.Max a ten byl v pohodě. Foto můžeš vidět taky v tady téhle diskuz 🙂 Zítra jdu testovat podruhé 🙂

alcapce
15. bře 2016

@baruuuuu Doufám, že nám nedělají!!!! Tolik peněz 😀 ..těch 40 korun 😀
Právě, že břicho mě bolelo taky jen třeba při ovu nebo hodinu před půl dne před MS.. Jenže já mám do MS daleko.. 😕 Jaký jsi DPO nebo DC?

alcapce
15. bře 2016

@sapphire88 A kdo to má jako vydržet s nervama? 😀 ...12DPO...
Jdu Ti "vomrknout" ty dr.Maxe 😉 Držím pěsti, palce, všechno na zítřek. Ať tam máš // 🙂

sapphire88
15. bře 2016

Chápu... 🙂 Taky bych to asi nevydržela. Ale já neměla dříve žádné příznaky...Jen jsem testla v den kdy nepřišla MS 🙂 A děkuji 🙂

baruuuuu
15. bře 2016

@alcapce ja mám krásně pravidelný cyklus 28 dní, ovulaci mám přesně 14.den ( vždycky to poznám ) 😀 Test je dělaný včera 12. DC a dnes jsem 13. DC ... Zítra to mám právě dostat 😬

alcapce
15. bře 2016

@sapphire88 Tak jsem koukla! Máš tam krásnou čárečku 🙂 🙂 🙂 Zítra hoď foto, ať se pokocháme 😉

alcapce
15. bře 2016

@baruuuuu Hned ráno, koukej napsat a hodit foto. 🙂 Držím taky všechno co jen jde, pro štěstí 😉

sapphire88
15. bře 2016

@alcapce Určitě dám 🙂 Snad bude silnější 🙂 Jsem strašně zvědavá 🙂

sapphire88
15. bře 2016

@baruuuuu Doufám, že ti to taky vyjde. Držím palečky 🙂

baruuuuu
15. bře 2016

No to jsem ráda že v tom nejsem sama 😄 Taky držím palce!!! 😊 Pujdu se snad i pomodlit před spaním 😂😂

maruskaskalova
15. bře 2016

Ahoj holky Prosím tak jak ? Nevyznám se v tom ?

sapphire88
15. bře 2016

Já tě asi zklamu, ale druhý náznak čárky nevidim 😒

baruuuuu
15. bře 2016

No holky takže zítra, kdyžtak mě tu budete utěšovat 😂😂 Držím vám palce a přeju radostné ráno 😉

sapphire88
15. bře 2016

Nápodobně...Dobrou a klidnou noc 🙂

maruskaskalova
15. bře 2016

@sapphire88 to bylo na muj příspěvek. ?.🙂
Já totiz nechci byt tehotna takže tak a celkem mam strach takže NEJSEM?

alcapce
15. bře 2016

@maruskaskalova Takže! Když to zvětším a mrknu mým nejodbornějším vykoukaným okem 😀 , vidím slaboučkou čárečku 🙂

maruskaskalova
15. bře 2016

@alcapce Prosím to mi ani neříkej

baruuuuu
15. bře 2016

@maruskaskalova já asi bohužel taky nic nevidím 😞 Zkusila jsem tu fotku i ztmavit ale nic tam nevylezlo 😟

maruskaskalova
15. bře 2016

@baruuuuu
@baruuuuu takže nejsem ?

alcapce
15. bře 2016

@maruskaskalova Tak mezi těmi dvěma škrábanečky něco je... Tak nevím, třeba už to vidim všude. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru