• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

8. prosince 2016 
@alcapce to jsou jen škrábance
15. bře ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@maruskaskalova Zkus za dva, tři dny :slight_smile:
15. bře ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky těhotenský test negativní evidentně a hrozne mě boli bricho nevíte co to muže byt ? Břicho boli spíše po stranách
15. bře ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@maruskaskalova A nejsi nemocná???? Nastydlá? Může to být i zánět. Však i cysta může udělat slabě pozitivní test
15. bře ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@alcapce ja právě že nevím test je negativní a to jsem ráda je mi 17 let a břicho mě boli od včera...
Jelikoz sw mi stalo že mě přítel prstil se semenem na ruce tak swm mela strach menstruace proběhla po tom normalne a ted mě začlo bolet to břicho tak sem sw chtěla jenom zeptat :slight_smile:
15. bře ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
15. bře ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@maruskaskalova poradim kup si jeste jiny test jinou znacku a otestuj mamatesty delaji slabe duchy kde komu, ze jsi mela ms je dobre a bolesti mozna jsou ovulační, ja tam osobne nic nevidím; -) a priste at se pritel umeje :wink:
16. bře v 06:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky horni test dnesni. Myslim,ze krasne silime :slight_smile: Mam radost. A co vy?
16. bře v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@sapphire88 krasa ja dnes 10dpo a test nic :frowning2:
16. bře v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@sapphire88 gratuluju! :blush: opatruj se :wink:
16. bře v 07:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivetka7686
@ivetka7686 Dekuji. Opatruju se...
16. bře v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj,tak jsem si před chvili udělala testik od Pepina..naschvál zase jinou značku a vidíte to taky?:slight_smile: Jinak dnes ráno mám pocit,že mám větší prsa...asi už blbnu...ale připadá mi jak kdyby to nebylo moje.:D Z testiku mám radost ale pořad mám strach abych o tu radost nepřišla...
16. bře v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina Kamosce vysel pozitivni test az 20dpo... Tak treba to bude jeste v poradku. Musis mit porad nadeji ;)
16. bře v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajousicka kolik dpo jsi? Ja ho delala dneska a nic
16. bře v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
16. bře v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajousicka Duch je tam. Na takove veci vubec nemysli. Musis myslet pozitivne ;) Drzim palce ;)
16. bře v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajousicka je to tam :blush: ja to vidim :wink: opatruj se a gratuluju
16. bře v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sapphire88 člověk tu čte,že může blbnout i test a ukazovat falešně, ale já schválně mám víc značek a Ty problémy co mě k tomu doprovází mě uklidňují,ale víc klidná budu asi az se o víkendu nedostaví MS...:D
16. bře v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@milujicimamina ahoj a omlouvá se,jelikož jsem se Včera zaregistrovala a nikdy jsem ještě neměla pozitivní testiky tak se nevyznam v žádných zkratkach...tak ani nvm co to je...dpo...:(
16. bře v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajousicka po ovulaci:slight_smile: ja mam asi ještě tedy čas ale jsem nervozni ze nic
16. bře v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina já jsem nejpravděpodobněji otěhotněla ve svých plodných dnech (27.2-2.3) a MS mám dostat teď v sobotu....
16. bře v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@sapphire88 Dobré ráno ženy :slight_smile: Moc moc gratuluji, Sapphire 88 :wink: Nádherně se Ti to vybarvilo. Já dnes ráno zase jen lehce růžový dušík (ale je vidět. všaak ty odpolední víc - nechápu), ale co bych taky chtěla 9DPO :grinning: , dnes jdu koupit jiný značky, tak držte palce a házejte fotky, ať se můžu kochat :wink:
16. bře v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak ka ksem rano delala test a nebylo tam vubec nic :disappointed: Takze v mem pripade to byl asi falesny duch. Ale k vasim prouzkum moc gratuluju!!!! :blush: Mam radost za vas :blush: Jak dlouho se vubec snazite??
16. bře v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ajousicka tak j je měla tak od 7_9
16. bře v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
My jsme se zacali snazit v prosinci. Holky dekuju ;) Pristi tyden jeste potvrdim a pak volam na gyndu :slight_smile:
16. bře v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina sice nvm přesně ten den kdy se to vše přihodilo.:D ale 24.2 jsem byla na kontrolním UZ a ještě tam nic nebylo,muselo to být chvíli po,protože od 1.3 jsem začala mít potíže s pálením bradavek.: D nikdy dříve jsem to neměla.
16. bře v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajousicka Podla mna je to tam :slight_smile: Gratulujem :slight_smile:
16. bře v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ajousicka mě bradavky bolí jen na dotek ale dneska je mi nějak špatně od žaludku , bolení břicha včera jako u ms dnes už nic tak ještě počkám
16. bře v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj moje děvčátka ..tak mi už me 25cm a vázne 320gramu.20 týden těhotenství. Miminko je zdrave. ..Mam velkou radost
16. bře v 15:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Blbne mi tel.merime 25cm a vázime 320gramu. Je to krásne zdrave miminko
16. bře v 15:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek