• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

5. prosince 2016 
Duch mi vyšel i na mamatestu. Jsem z toho jelen
3. dub ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snazimese2015 v tom případě buď trpělivá a testuj za dva dny :slight_smile: to už by mohlo jít vidět mnohem lépe :slight_smile:
3. dub ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@deli_lah ja vidim vidim :blush::heart_eyes:
3. dub ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Taky tam něco vidím. :slight_smile: :slight_smile:
3. dub v 15:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@paulittav Tiše gratuluji :slight_smile: a držím palce ať už jen sílí a sílí a vše je ok!!
3. dub ve 21:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vypadá to dobře, zase silnější :slight_smile: počkám ještě dva dny, přece jenom MS meškám teprve dva dny a pak zavolám k doktoru:slight_smile:
4. dub v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí (13)
@paulittav čekáš jako aby bylo vůbec něco vidět na ultrazvuku? Protože těhotná seš určitě :D
4. dub v 09:49  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
kolikátý den může být vidět duch na testu? většinou až kolem dnů kdyby měla přijít MS nebo se někomu stalo že viděl i dříve?
4. dub v 10:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@monichka mivaji uz pred ms tak 9-10dpo:slight_smile:
4. dub v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@shenara :grinning: no jako hlavně kvůli tomu, aby tam něco vidět bylo :wink:
4. dub ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky myslite, ze je carka silnejsi? Jsem 18DPO a MS mela prijit 28.3.a zatim ani nespinim. Posledni test jsem delala vcera rano..
4. dub ve 12:40  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (40. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
@anonymka331 Ahoj myslím,že je to jasný ;) držím palce,ať je všechno v pořádku a samozřejmě ti gratuluji ;)
4. dub ve 12:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
4. dub ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anonymka331 Ahoj, jestli chceš vidět, jak vypadá sněhobilý test, můžu Ti poslat ten můj z dneška :frowning2: . Ty Tvé // jsou nádherné :slight_smile: Gratuluju Ti. :slight_smile:
4. dub ve 12:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@xyrina to me moc mrzi :( ale nezoufej, ja to vypustila z hlavy a okamzite se zadarilo.. Uvidime, co rekne dr. Snad bude vse v poradku a tobe preji, at brzy najdes // :-*
4. dub ve 13:07  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (40. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alusa6 moc dekuji!!! :blush:
4. dub ve 13:07  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (40. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mauss snad bude vse ok :blush:
4. dub ve 13:08  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (40. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky musim se zase znecim sverit uz jsem z toho jelen fakt 2.2 jsem mela ovulaci a sex z manzelem co mysliteb a hned druhej den jsem spinila takovi hnedo pruhledny hlen jen na utreni co to zase muze byt :slight_smile:
4. dub ve 14:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikyninasi123 2.2.? Nerozumím...a navíc jsi teď psala že jsi měla pozitivní testy, ale doktorka těhu nepotvrdila...
4. dub v 16:30  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
4. dub v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina dekujiiii :slight_smile: nemuzu se dockat patku, snad uz bude neco malo videt, budu 5+3...
4. dub v 18:24  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (40. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anonymka331 gratuluju :blush: opatruj se :wink:
4. dub v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ženy cítily jste nějaké příznaky už 5 dní po oplodnění? jen se ptám ze zvědavosti :slight_smile:
4. dub v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
4. dub v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petiiiska můj názor je že to někdo na sobě může poznat. je o tom hodně diskuzí kde holky píšou že to prostě vycítily na chování těla
4. dub v 18:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu nova, vzdy jsem jen nakupovala, ale neprispela protoze nebylo cim :hushed: skoro rok se s manzelem snazime o miminko a testy byly vzdy snehobile..ted jsem si ale delala tenhle a prijde mi,ze je tam maly duch. Co myslite? :blush:
4. dub v 18:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@snazilkax Možná malinkej ano, ale počkala bych do čárky než zkoumat duchy. Mě nikdy nenapadlo takhle na testu hledat čárku. Buď tam byla nebo ne. Počkej pár dní a uvidíš. Některé testy duchy dělají jak nasáknou nebo jsou viditelné hned ještě před testováním :slight_smile:
4. dub v 18:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivetka7686 dekuji :slight_smile: i ty se opatruj, zavidim, ze uz mas zacatky za sebou :slight_smile:
4. dub v 18:48  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (40. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@muschabella moc děkuji za názor :wink: vim ze zkoumání duchů nikam nevede,ale vzdy jsem byla zvykla na uplne snehobily test tak me to trosku prekvapilo :blush:
4. dub v 18:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petiiiska Neví kolik dní po oplodnění jsem to na sobě poznala, ale bylo to brzo. Test jsem si dělala 4 dny před zpožděním a to jsem šla na jistotu. Prostě jsem věděla, že těhotná jsem i když to je první těhotenství. Cítila jsem se jinak. A hlavně mě bolela prsa. Nevím jak ten pocit popsat, ale prostě jsem to vycítila :slight_smile:
4. dub v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek