• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

29. května 2017 
@snazilkax Tak uvidíš :slight_smile: zkus to za pár dní a třeba to klapne :slight_smile:) Držím pěsti :slight_smile:
4. dub 2016 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkax Já tam teda čárku vidím pěknou, tak uvidíš, jak to bude dál. Držím palce, aby sílila ;)
4. dub 2016 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muschabella moc dekuju, kez by to vyslo :blush:
4. dub 2016 v 18:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petiiiska je rada ze ji nevidim sama :grinning: dekuju :wink:
4. dub 2016 v 18:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. dub 2016 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anonymka331 jeeeee neni co zavidet :blush: kazdy trimestr ma neco :wink: ale je to uzasne,ze vis,ze v Tobe roste Tvoje miminko :blush:
4. dub 2016 v 19:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina taky ji vidis? :blush: ja uz jsem se fakt bala, ze ji vidim protoze ji videt chci :grinning: zkusim zitra z ranni moci a uvidime :blush:
4. dub 2016 v 19:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yukonek no prave nechapu to sama pak to rozepisu
4. dub 2016 v 19:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkax na to mam uz oko vidim rano kouknu :wink:
4. dub 2016 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petiiiska je to možnééé...mě cca 5 dní po oplodnění začalo bolet břicho a pak za další 4 dny se k tomu přidala neskutečná bolest prsou a test mi to už jen potvrdil :wink: jaké máš příznaky? :slight_smile:
4. dub 2016 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ráda bych věděla Váš názor, jestli tam něco vidíte. MS mám mít až 7.4.2016 ale zvědavost mi nedala, jelikož se mi včera udělala dost špatně a tak se cítím nějak jinak. Je to asi moc brzo, ale vidíte tam něco ? Je to dnes z rána. Děkuji
5. dub 2016 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@simonsa vidím!! Přeju ať sílí! :slight_smile:
5. dub 2016 v 10:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2018 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to po té době už konečně vyšlo :slight_smile: kdy udělat další test ? Výrobce uvádí tak za 2-3 dny, co byste dělaly vy ? Když jsem se testovala u prvního dítěte, tak to bylo až 3 dny po MS a testy vyšly pozitivně i během dne, takže jsem toto vůbec neřešila, ale toto je už dlouho očekávající těhu. Už bych to ráda věděla, manžel na mě poslední týden kouká, že jsem nějaká divná a určitě těhotná :slight_smile:
5. dub 2016 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonsa zkousej obden. kazdy den smysl moc nema.. hcg roste az obden. drzim palce! :slight_smile:
5. dub 2016 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pekkaa Děkuji :slight_smile:
5. dub 2016 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tati_ana Zatím žádné a je pravděpodobnější, že nebudu těhu, ale ptala jsem se ze zajímavost, jestli to někdo poznal už takhle brzy :slight_smile:
5. dub 2016 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonsa tak jelikož ja jsem vedela že t mužu cekat po ivf tak jsem videla toto ještě dřív než ty,uplně stejny test
5. dub 2016 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkax ahoj jak to sctebou vypadá?
5. dub 2016 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonsa vidim ducha! No idealni počkat a zkusim třeba pozítří, ale ja na to nemela nervy a testovala hned na druhy den...:D
5. dub 2016 v 15:14  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sandynkas podle testu, taky bydlis v Nemecku??
6. dub 2016 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím,a přeju at sílí :wink: :slight_smile:
6. dub 2016 ve 12:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ty dr max testy se tak zhoršily?co to jako je? :frowning2: dávám i negativ.toto se mi tam objevilo asi minutu po limitu
6. dub 2016 ve 12:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi se jim to ve fabrice nejak posunulo :-/
6. dub 2016 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozpil se; muže byt vadny stalobse mi to také, mevted nastvali u nas dr max podrazil o 10korun!
6. dub 2016 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina u nás taky dr max zdražil :grinning: :grinning: ale rozpité to není... byl nejdřív úplně bílí a potom se tam za cca ani ne minutu udělala ta čárka :grinning: :grinning: jak se mi rozpije tt tak hned od namočení to mám růžové a já jsem to od namočení měla bílé a potom se udělala ta druhá pidi čárka :grinning: no uvidíme co s toho bude.včera na dr max nic nebylo
6. dub 2016 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal aha ono to zde asi neni tak videt carku nevidim :wink: tak drzim pesti:blush:
6. dub 2016 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minulý týden jsem ho kupovala za 45Kč, škoda že zase nemají tu akci 2+1 zdarma :grinning:
6. dub 2016 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@byra mať vase problémy tie testy sú len zrace penazi
6. dub 2016 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina no máš pravdu moc to vidět nejde :grinning: :grinning: ale rozpytý fakt není :slight_smile: to bych poznala :slight_smile: na mé zdi ten dušík jde docela vidět :slight_smile: tady ho taky moc nevidím :grinning: :grinning: a děkuji uvidíme před 2 dny jsem špinila a to jsem si myslela,že došla mrcha,ale nic :grinning: a od té doby nešpiním vůbec nic :grinning: :grinning: a takto vypadá grafík :grinning: :grinning:
6. dub 2016 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@byra no jo baziruji ted ze mamatest stoji za nic tak se asi hodne prodava :grinning:
6. dub 2016 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek