• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

21. července 2017 
holky tady posílám lepší fota :slight_smile:
6. dub 2016 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, se kterým testem máte nejlepší zkušenosti? Jsem 12 den po ET, čárka testu lehce sílí, ale u toho menstruuji, tak bych chtěla zkusit něco zaručeného. Používám dr.Maxe.
6. dub 2016 ve 13:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanaxx dr. max je podle mne uplne nejspolehlivejsi.. uvidis jestli bude silit dal.. nevim jestli treba nemuze to ET ty testy ovlivnovat?.. mozna nekdo jiny s tim ma zkusenosti...
6. dub 2016 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal ja to vidim porad jako mazle, uvidis co rano :slight_smile: ja od vcera bolesti na ms, zravou mam achjo :frowning2:
6. dub 2016 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina tak třebas jsi měla ovulku dřív a budeš těhulka :slight_smile: no mázlé to není... to jsem měla několikrát,ale nevím zda to je pravý duch anebo ne :grinning: ten můj foťák to dobře nebere.
6. dub 2016 ve 13:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal otestujes rano?:slight_smile:
6. dub 2016 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal to nevim spis pms silena
6. dub 2016 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina jj otestuji podle BT,ale budu si muset koupit zase dr max,protože mám jen one stepy :frowning2:
tak to určitě pms nebude,je to ještě hodně brzo ne?
6. dub 2016 ve 13:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal je to tááááááám!!!!! Potichounku gratuluju!!! :slight_smile:
6. dub 2016 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal brzo je ale na tt priznaky taky teprve by to bylo 5dpo
6. dub 2016 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal nebo tak nejak nevim ted vubec kdy byla
6. dub 2016 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav moc děkuji a ty už máš ty krásné dálnice?nevím kdy naposled jsem viděla u tebe tt :slight_smile: :slight_smile:

@milujicimamina já si myslím,že ne já jsem 5DPO krvácela trochu a potom 8DPO jsem krvácela víc a teď 10DPO a pidi duch tam je :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2016 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky co myslite
6. dub 2016 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal jdu si lehnout jsem se tak prejedla, ze praskam ve svech :grinning:
6. dub 2016 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edelena41 nevidim nic ale mam asi tady na notasi spatne rozliseni
6. dub 2016 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edelena41 nic tam nevidím
6. dub 2016 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edelena41 taky nic nevidim, zkus za dva tri dny :wink:
6. dub 2016 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jesdna z jiného uhlu
6. dub 2016 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edelena41 promin, porad nic nevidim. Po kolika dnech od ovu zkousis ? Nebo kdy jsi mela posl ms ?
6. dub 2016 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal no tak já se pochlubím, ale nechci tu spamovat každý den :grinning: dálnice už skoro jo :slight_smile: ještě chybí kousek, než by byla testovací čárka silnější než kontrolní, ale to už je spíš testovací mánie :slight_smile:
6. dub 2016 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@juliemichal a držím pěsti, ať test sílí!!! :slight_smile:
6. dub 2016 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paulittav jé tak to je krásné jak ti to sílilo každý den :slight_smile: a jak se dívám na ten tt s 10DPO to jak jsem dnes já tak máme stejného dušíka,že? :grinning: a fakt u tebe chybí kousíček a budou krásné dálnice :slight_smile: a už máš zpoždění? :slight_smile: :slight_smile: a moc děkuji snad sílit bude,co bych za to dala :slight_smile: :slight_smile: no a pokud sílit nebude,tak tu bude další biochemko,ale to už jsem se s tím smířila za tu dobu co se snažíme tak jsem měla cca 8x biochemko a 1x potrat v lednu,ale stejně pokud dojde ms tak jdeme do IUI,škoda,že nemám utrogestan,hned bych ho zavedla,když mám dušíka na tt :frowning2: bojím se,že znova budu mít biochemko anebo potrat :frowning2:
6. dub 2016 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal to mě moc mrzí :frowning2: je hrozně nefér, když ten kdo mimi chce, tak se mu takhle nedaří a zažívá strastiplnou cestu :frowning2: prosím tam nahoře i za Tebe, aby se povedlo!!! :slight_smile:
taky bych řekla, že je hodně podobný, pamatuju se, jak jsem to nemohla vyfotit :grinning: :wink: jj, meškám už 4 dny, dneska jsem volala k dr., objednali mě už příští týden, což mi přijde hóóóódně brzy, uvidí tam prd.... a taky mě překvapilo, že to sílilo každý den, většinou holky radí testovat ob den, aby sílení na testu bylo znatelný :slight_smile:
6. dub 2016 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav mě to taky docela mrzí,ale už jsem se s tím smířila :slight_smile: zítra jdu konečně na hematologii,protože mám špatnou srážlivost krve,ale budu čekat měsíc na výsledky a potom asi budu píchat injekce pokud se toto udrží tak asi hned,protože jim asi zítra řeknu,že jsem našla pozitivní testík.. tak mi možná vezmou i HCG a potom asi nasadí léčbu kdo ví,ale už potrácet nechci :frowning2: :frowning2:
a moc moc děkuji jsi fakt moc hodná,já tady mám andělíčka vyvěšeného už hodně dlouho a pomoc mi nepřináší :frowning2: ale nevadí :slight_smile:
přesně tak ten dnešní testík jde hodně špatně vyfotit :grinning: a ještě k tomu když mám horší foťák na tady tyto malinké věcičky :grinning: ale snad za 2 dny najdu hezčího dušíka :slight_smile:
a neboj se to určitě není brzo aby jsi šla na KO,protože já jsem měla týden zpoždění u kluků,našla jsem dálnice na tt a hned na druhý den jsem šla na gynekologii a tam mi potvrdil těhotenství :slight_smile: :slight_smile: takže určitě brzo není :slight_smile:
6. dub 2016 ve 14:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se taky přidávám, snad to bude vidět. Jen kdybych přestala krvácet...ale je silnější než včera....
6. dub 2016 v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@paulittav gratuluji :slight_smile:
6. dub 2016 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanaxx nějakého ducha vidím :slight_smile:
6. dub 2016 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paulittav Krásný testy :slight_smile:
6. dub 2016 v 15:38  •  3 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim asi stoho nic nebude ale vidite tam neco
6. dub 2016 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geryy já tam bohužel nic nevidím...:neutral_face:
6. dub 2016 v 15:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek