• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

24. ledna 2017 
@monichka klidně můžeš :slight_smile:
12. dub 2016 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukynecka01 bojím se at to nejsou zbytečně vyhozené peníze kdyby to ještě nic neukázalo.. udělám zítra ráno pokud vydržím :grinning: To čekání je strašné
12. dub 2016 v 10:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monichka Stejně je nejlepší první test až když vynechá MS. :slight_smile: pak teprve nervicky
12. dub 2016 v 10:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xyrina já mám nervičky spíš teď, jelikož to plánujeme :slight_smile: takže to čekání jestli příjde MS je teď pro mně strašné. Pak si bud oddychnu nebo ne :grinning:
12. dub 2016 v 10:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monichka a kdy mas termin ms?
12. dub 2016 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina 16. ale nikdy jsem ji neměla přesně na den, vždy třeba o dennebo dva dříve.
12. dub 2016 v 10:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weronicaaaa jéé měli by jsme dárečky pod Vánočním stromečkem jak tak koukám :slight_smile:
12. dub 2016 v 10:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monichka no já klidně oželím všechny dárky,hlavně ať mám ten svůj :slight_smile:
12. dub 2016 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weronicaaaa ASI TAK :slight_smile: Pro nás by to byl taky nádherný dárek a ne jen pro nás ale myslím pro celou rodinu. proto se tak bojím té MS :slight_smile:
12. dub 2016 v 10:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monichka neboj :slight_smile: jestli tam byl duch,tak z toho vyjde 2 čára :slight_smile:
12. dub 2016 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weronicaaaa uvidíme, snad to dobře dopadne :slight_smile:
12. dub 2016 v 11:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monichka určitě :slight_smile: držím palce
12. dub 2016 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monichka A pak prý se na to nemá myslet, aby to vyšlo :slight_smile: To by mě fakt zajímalo, jestli je to pravda. Já když jsem si začala vést MS kalendář a měřit bazální teploty, tak jsem měla vždycky před MS všechny zaručeně priznaky těhotenství. Dokonce jednou jsem tomu tak věřila, že jsem si tím MS oddalila o 14 dni. Jen ty testy negativní. Horší na tom bylo, že už jsem i duchu plánovala podvědomě co dál. Zbytecne. Při prvním těhotenství jsem nic neřešila, vysadila jsem HA a bylo to raz dva tři. Je to stejné zajímavé, co?
12. dub 2016 ve 12:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xyrina kdo se snaží o miminko a fakt ho chce tak na to nejde nemyslet. škoda že to člověk nemůže vědět hned jestli se to povedlo nebo ne a musí čekat :slight_smile: kdyby mi tady holky nepotvrdily toho ducha tak bych si myslela že to vidím jen já , protože to chci vidět :slight_smile: ale pořád je tam velká nejistota, že ta MS dorazí a bude po naději.. zatím jsem tak na 50 % :grinning: Následující 3 dny rozhodnou
12. dub 2016 ve 12:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
holky tak nevím co si myslet... v neděli slabý duch a dnes nic, ani žádný náznak :frowning2: MS by měla byt 16.
13. dub 2016 v 07:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monichka ty testy stoji fakt za ho... :rage:
13. dub 2016 v 08:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyt9178 ahoj :slight_smile: Anetko jak ty bojuješ? :astonished:
13. dub 2016 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ahoj :slight_smile: ja radeji netestuji :grinning: nemam na to nervy :grinning: zatim ms meska 2 dny :-/ tak pockam do pondeli a pak bych testovala :slight_smile: ale jako nemam priznaky ani na tehu ani na ms :grinning: jen me obcas zatahne a dloubne dole jinak nic :-/ a co ty?
13. dub 2016 v 08:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyt9178 já taky vyčkávám :grinning: co bude
13. dub 2016 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já měla už 2x pozitivní tt... bohužel to bylo jen ve snu 2 předešlé noci :DD ale pocit k nezaplacení.. jen pak, když se probudíte, tak to stojí za... :DD čekám ms v pátek... testnu buď zítra nebo až v pátek... těhotně se necítím :D
13. dub 2016 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monichka ja mela taky duchy a na poslednim testu nic a dostala jsem to se 4denim zpozdenim:frowning2:
13. dub 2016 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon jenže já mněla celkem dost příznaků, nevím jestli nezajít k dr. jestli nevznikl nejaký problém..
13. dub 2016 v 10:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ahojky tak jak jsem to vcera dostala tak teplota byla 36.9 a dnes byla 37.2??? Tak ze to mam asi. Ovulku 1DC???koukala jsem jestli to je mozne a pry je???jsem nejak zmatena nevhapu to
13. dub 2016 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monichka jo to ja mela taky i implantancni pokles a nic:frowning2:no zajit urcite muzes at vis co a jak.drzim palecky
13. dub 2016 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jsem dnes 10DPO a na testu snehobilo. Posledni ms byla 22.3 takze bych to mela dostat az za 4 dny. Vim ze se nema tak brzo testovat ale po 3 potratech chci byt od zacatku od dohledem u dr. Jsem uz nervozni jestli se ta druha čárka objevi. Cekani je nekonecne
13. dub 2016 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon bazální teplota se při ms nemá měřit, a z dvou teplot nic nepoznáte. Ovulace to urcite nebude :slight_smile:
13. dub 2016 v 10:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon Četla jsem, že pokud je bazální teplota vysoká i přes MS, je žena tehotna.
13. dub 2016 v 10:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon to je zvlastni no ja si merila dnes , ale jinak nemerim vubec a mela jsem 37 , zkusim merit do ms kdyz klesne aspon bjdu vedet
13. dub 2016 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já měla dostat MS včera, zatím nic, BT dnes 36,9 tak uvidíme, od minulé soboty je mi pořád nevolno a neustupuje to,tak nevím co se z toho vyklube :slight_smile:
13. dub 2016 v 11:19  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyrina no jenze ne vcera klesla na 36,9 a dnes to zase vyletlo na 37,2 tak to asi tehotenstvi nebude
13. dub 2016 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek