• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

27. července 2017 
@juliemichal a neřekla ti dr proč na testu nic není jak je to možné?já mám ted z rána to samo co večer a teplota stoupla :unamused:
16. dub 2016 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikush já jsem poslední ms měla 14.3 :grinning: ale beru to podle LF nikdy delší LF než 15 dnů jsem neměla :grinning: takže mám už 5 dnů zpoždění :grinning: jinak TP mi vychází na 19.12 :grinning: :grinning: já už chci taky vědět na čem jsem,zda to odejde anebo bude vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: no uvidíme jak to dopadne :slight_smile: :slight_smile:

@milujicimamina děkuji jj vypadá to dobře,ale stále je to u mě 50 na 50.... začínající těhu to může být,ale může to stále odejít,takže nechávám to náhodě jak to teda všechno dopadne :slight_smile: :slight_smile: ach jo a kolik jsi DPO,že už jsi našla takový hlen? :frowning2: nebo kdy ti má dojít ms? :frowning2:

@sukynecka01 přesně tak to budeme čekat,ale já to beru 50 na 50 díky toho,že mi dr s plícního řekl zda chci potratit díky toho dýchání anebo porodit :grinning: a dr s gynekologie mi řekla,že může dojít stále ms.. takže to nechávám náhodě a uvidíme jak to dopadne :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2016 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina nene neřekla mi a ani jsem se ji na to neptala,ale nic jsem neměla na testu ani v tom těhu v lednu :grinning: což jsem byla podle poslední ms 8-9tt jak mi to dr potvrdil,ale podle UTZ to bylo 5-6tt takže hned jasný ZP,ale jsem ráda,že to odešlo samo :slight_smile: :slight_smile: a jinak u kluků jsem měla pozitivní testík až jsem měla týden zpoždění :grinning: :grinning:
16. dub 2016 v 08:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal má dojít až v uterý ale čípek skoro žádný nemám nebo co
16. dub 2016 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal já v minulém těhotenství jsme měla krásné dušíky už 4dny před ms pak jsem netestovala měla jsem krev a stejně v 8tt odešlo taky samo, tak ted mě to rozhodilo prsa mě bolí pořád
16. dub 2016 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina tak to je brzo aby jsi měla takový hlen?nemůže to být spíše hnízdění nebo něco takového?já krvácela 8DPO právě... a teď se mi stále BT drží nahoře :grinning:
16. dub 2016 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal to nevím ale včera mi teplota klesla malinko
16. dub 2016 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina tak možná to mohlo být hnízdění,kdo ví :slight_smile: :slight_smile: držím palečky :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2016 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. dub 2016 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal jsem taky mela zt v cervnu... ale krvace la sem a pak revize
Ted uz verim ze budu ok i kdyz se necizim tehotne hh
16. dub 2016 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukynecka01 neboj se určitě to bude všechno v pořádku :slight_smile: :slight_smile: já jsem na revizi nemusela prudce mi kleslo HCG a prostě se to vstřebalo,tak jsem za to moc ráda :slight_smile: :slight_smile: že to odešlo samo :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2016 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal no me kleslo hcg o 5000 a krvacela sem a oni me strasili vsim moznym ,ze co se mi stane atd a hned revize
16. dub 2016 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukynecka01 tak jsem ráda,že se nic nestalo :slight_smile: :slight_smile: a bylo vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: jen jsi musela na tu revizi a neboj se teď určitě taky bude všechno v pořádku držím palečky :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2016 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal jo rikam si osud min rok v cervnu tehotna posled ni ms kveten ted brezen ms a duben // nahradaaaa to je :slight_smile:
16. dub 2016 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sukynecka01 tak to je fakt náhoda to máš pravdu :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2016 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal bude nahradaaa mozna dve hahaha ale male hcg by bylo hodne hha
16. dub 2016 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dneska pro jistotu udelala tento test a jsou tam! V pondeli prvni KO, myslete na me :slight_smile:
16. dub 2016 v 11:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@milujicimamina já taky vidím!!! Držím palečky!!!!
16. dub 2016 ve 12:33  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
17 dnu zpozdeni a na testu snehobilo :unamused::unamused:
16. dub 2016 ve 13:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarosi94 to jsem mela taky, pak MS dosla ale to byli niagary...a to jsem to vzdy mela malo...pry hormonalni nerovnovaha mi bylo receno doktokou
16. dub 2016 ve 13:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shaktinka vlastne se snazime druhy mesic a prijde mi jak kdyby to bylo zpusobene timto :unamused::unamused:jinak ji mam presne vzdy co 30 dni
16. dub 2016 ve 13:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarosi94 my se ani nesnazili...vlitla jsem.do toho ani nevim jak...poradila bych ti odprostit se od snahy a budes v tom hned :slight_smile:
16. dub 2016 ve 14:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarosi94 jo presne taky sem se snazila jeden mesic kazdy den sex skoro ,rikam si nevyslo to seru na to ja sem typ co ho nebavi vse dokola. A bum dalsi mesic vysly // po dalsi ms
16. dub 2016 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To se lehce rika kdyby to byly roky :-/
16. dub 2016 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc si to beru :disappointed: musime zvolnit
16. dub 2016 v 15:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina no my sme spolu 7 let skoroo bez ochrany a az ted se to podvedlo za rok po druhe po prve zt ted doufam bude vse ok. Taky 6 let. Ic nechapu
16. dub 2016 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@byra Asi jo mam fakt moc prace ani pomalu nespim:/
16. dub 2016 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka rada bych se nestresovala ,ale prace mi to nedovoli;(
16. dub 2016 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , tak nevim prsa porad boli teolata vysoka a test nic :cry:
17. dub 2016 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj udělal vám tohle někdy dr max? Nevím co si o tom myslet. Je to jen ryska nebo duch?
17. dub 2016 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek