Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
milujicimamina
16. dub 2016
@juliemichal a neřekla ti dr proč na testu nic není jak je to možné?já mám ted z rána to samo co večer a teplota stoupla :-|
juliemichal
16. dub 2016
@mikush já jsem poslední ms měla 14.3 😃 ale beru to podle LF nikdy delší LF než 15 dnů jsem neměla 😃 takže mám už 5 dnů zpoždění 😃 jinak TP mi vychází na 19.12 😃 😃 já už chci taky vědět na čem jsem,zda to odejde anebo bude vše v pořádku 🙂 🙂 no uvidíme jak to dopadne 🙂 🙂

@milujicimamina děkuji jj vypadá to dobře,ale stále je to u mě 50 na 50.... začínající těhu to může být,ale může to stále odejít,takže nechávám to náhodě jak to teda všechno dopadne 🙂 🙂 ach jo a kolik jsi DPO,že už jsi našla takový hlen? 😞 nebo kdy ti má dojít ms? 😞

@sukynecka01 přesně tak to budeme čekat,ale já to beru 50 na 50 díky toho,že mi dr s plícního řekl zda chci potratit díky toho dýchání anebo porodit 😃 a dr s gynekologie mi řekla,že může dojít stále ms.. takže to nechávám náhodě a uvidíme jak to dopadne 🙂 🙂
juliemichal
16. dub 2016
@milujicimamina nene neřekla mi a ani jsem se ji na to neptala,ale nic jsem neměla na testu ani v tom těhu v lednu 😃 což jsem byla podle poslední ms 8-9tt jak mi to dr potvrdil,ale podle UTZ to bylo 5-6tt takže hned jasný ZP,ale jsem ráda,že to odešlo samo 🙂 🙂 a jinak u kluků jsem měla pozitivní testík až jsem měla týden zpoždění 😃 😃
milujicimamina
16. dub 2016
@juliemichal má dojít až v uterý ale čípek skoro žádný nemám nebo co
milujicimamina
16. dub 2016
@juliemichal já v minulém těhotenství jsme měla krásné dušíky už 4dny před ms pak jsem netestovala měla jsem krev a stejně v 8tt odešlo taky samo, tak ted mě to rozhodilo prsa mě bolí pořád
juliemichal
16. dub 2016
@milujicimamina tak to je brzo aby jsi měla takový hlen?nemůže to být spíše hnízdění nebo něco takového?já krvácela 8DPO právě... a teď se mi stále BT drží nahoře 😃
milujicimamina
16. dub 2016
@juliemichal to nevím ale včera mi teplota klesla malinko
juliemichal
16. dub 2016
@milujicimamina tak možná to mohlo být hnízdění,kdo ví 🙂 🙂 držím palečky 🙂 🙂
milujicimamina
16. dub 2016
sukynecka01
16. dub 2016
@juliemichal jsem taky mela zt v cervnu... ale krvace la sem a pak revize
Ted uz verim ze budu ok i kdyz se necizim tehotne hh
juliemichal
16. dub 2016
@sukynecka01 neboj se určitě to bude všechno v pořádku 🙂 🙂 já jsem na revizi nemusela prudce mi kleslo HCG a prostě se to vstřebalo,tak jsem za to moc ráda 🙂 🙂 že to odešlo samo 🙂 🙂
sukynecka01
16. dub 2016
@juliemichal no me kleslo hcg o 5000 a krvacela sem a oni me strasili vsim moznym ,ze co se mi stane atd a hned revize
juliemichal
16. dub 2016
@sukynecka01 tak jsem ráda,že se nic nestalo 🙂 🙂 a bylo vše v pořádku 🙂 🙂 jen jsi musela na tu revizi a neboj se teď určitě taky bude všechno v pořádku držím palečky 🙂 🙂
sukynecka01
16. dub 2016
@juliemichal jo rikam si osud min rok v cervnu tehotna posled ni ms kveten ted brezen ms a duben // nahradaaaa to je 🙂
juliemichal
16. dub 2016
@sukynecka01 tak to je fakt náhoda to máš pravdu 🙂 🙂
sukynecka01
16. dub 2016
@juliemichal bude nahradaaa mozna dve hahaha ale male hcg by bylo hodne hha
shaktinka
16. dub 2016
Tak jsem si dneska pro jistotu udelala tento test a jsou tam! V pondeli prvni KO, myslete na me 🙂
dddkkk
16. dub 2016
@milujicimamina já taky vidím!!! Držím palečky!!!!
barbarosi94
16. dub 2016
17 dnu zpozdeni a na testu snehobilo 😒😒
shaktinka
16. dub 2016
@barbarosi94 to jsem mela taky, pak MS dosla ale to byli niagary...a to jsem to vzdy mela malo...pry hormonalni nerovnovaha mi bylo receno doktokou
barbarosi94
16. dub 2016
@shaktinka vlastne se snazime druhy mesic a prijde mi jak kdyby to bylo zpusobene timto 😒😒jinak ji mam presne vzdy co 30 dni
shaktinka
16. dub 2016
@barbarosi94 my se ani nesnazili...vlitla jsem.do toho ani nevim jak...poradila bych ti odprostit se od snahy a budes v tom hned 🙂
sukynecka01
16. dub 2016
@barbarosi94 jo presne taky sem se snazila jeden mesic kazdy den sex skoro ,rikam si nevyslo to seru na to ja sem typ co ho nebavi vse dokola. A bum dalsi mesic vysly // po dalsi ms
milujicimamina
16. dub 2016
To se lehce rika kdyby to byly roky 😕
barbarosi94
16. dub 2016
Moc si to beru 😞 musime zvolnit
sukynecka01
16. dub 2016
@milujicimamina no my sme spolu 7 let skoroo bez ochrany a az ted se to podvedlo za rok po druhe po prve zt ted doufam bude vse ok. Taky 6 let. Ic nechapu
chicky88
16. dub 2016
@byra Asi jo mam fakt moc prace ani pomalu nespim:/
chicky88
16. dub 2016
@1nelinka rada bych se nestresovala ,ale prace mi to nedovoli😢
milujicimamina
17. dub 2016
Ahoj , tak nevim prsa porad boli teolata vysoka a test nic 😢
hul
17. dub 2016
Ahoj udělal vám tohle někdy dr max? Nevím co si o tom myslet. Je to jen ryska nebo duch?

Začni psát odpověď...

Odešli