Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hul
17. dub 2016

Naživo je to dost znatelne.

hul
17. dub 2016
anyt9178
17. dub 2016

@hul ahoj to je duch jak vysity 😉

hul
17. dub 2016

@anyt9178 tak děkuji. Za odpověď. Zítra ranio test zopakuji. Už meskam tak uvidíme co se stane 🙂)

milujicimamina
17. dub 2016

@hul ryska je seda ne růžova ja na rysky neverim

mami29
17. dub 2016

@hul
@hul já tam vidím ducha, mě se všechny dr maxi po zaschnutí slili do jedné strany a vypadali jak ryska, takže pokud byla do zaschnutí silná, tak by to mělo být dobrý 🙂

hul
17. dub 2016

@mami29 no já udělala ještě jeden večer ted a tam nic, ale pila jsem. A na tom druhem je to zbarvené a silne jako čárka. Bud chyba testu a nebo se něco klube. Chci další test udělat az tak ve středu.

mikush
17. dub 2016

Holky včera jsem dělala test a nic,chci zkusit zítra,má to cenu?zítra 7.den zpoždění, BT nahoře pořád, 37,2

hul
17. dub 2016

Tady pro porovnání. Horní je ranni

milujicimamina
17. dub 2016

@hul kdy necekas ms? Ja myslim ze silit bude to jen ja mam takovou smulu na takove duchy neprave ☹ ja zitra termin břicho boli, od vcera semtam taspinim prsa taky bt rano 37,1 a ted vecer 38,2 nechapu to

hul
17. dub 2016

@milujicimamina já to mela dostat dnes. Teploty nevěřím takže jen ten test napovida

monichka
17. dub 2016

Tak MS zatím nedorazila, zpoždění zítra 3.den. nikdy se mi neopozdila tak snad je to na dobré cestě. Test zatím nic neukazuje. Objevuje se mi bílý výtok, pocity na zvracení, pobolívání břicha...Z krve by to šlo už poznat nebo ještě pro jistotu počkat třeba do konce týdne?

mikush
17. dub 2016

@monichka mám to vše přesně jako ty,akorát MS mešká 6.den,já bych s tou krvi asi počkala 😉

monichka
17. dub 2016

@mikush taky ty pocity na zvracení? na to trpím strašně...a je to děs

mikush
17. dub 2016

@monichka jojo už dva týdny, a bílý výtok mám taky

monichka
17. dub 2016

@mikush a celý den? já spíš dopoledne, odpo už to nějak odezní..kdyby aspon člověk vědět že to má z toho 🙂 to by mně i uklidnilo 🙂

juliemichal
17. dub 2016

@mikush jsme na tom úplně stejně 😀 teď se mi k tomu přidalo i bolesti prs 😀 a taky mám cca 6 dnů zpoždění 😀 😀

mikush
17. dub 2016

@monichka jak kdy ale taky většinou dopoledne ..
@juliemichal a co test dělala jsi? No,holky,já už bych chtěla vědět na čem jsem ☹

monichka
17. dub 2016

@juliemichal test taky nic neukazuje?

juliemichal
17. dub 2016

@mikush no dnes a je tam pidi midi duch.. ale nejde ani vyfotit... jinak ve čtvrtek mi dr říkala,že je to 50 na 50 25 jdu zda na KO a už by tam měla být vidět nějaká změna 🙂 🙂 ale stále ještě můžu potratit ☹ docela brzo jsem otěhotněla po prvním potratu (první potrat v lednu) taky by mě zajímalo už na čem jsem ☹ už mě to fakt nebaví ☹

@monichka dnes jsem si dělala a je tam pidi midi duch,takže pro mě to nic není....

monichka
17. dub 2016

@mikush
@juliemichal tak snad nám to všem dobře dopadne 🙂

juliemichal
17. dub 2016

@monichka taky doufám bylo by to krásné 🙂 🙂 ale stále počítám i s tím,že to může odejít 🙂 ale říkám si ať se stane co se stát má 🙂

monichka
17. dub 2016

@juliemichal tentokrát se to už povede 🙂

juliemichal
17. dub 2016

@monichka snad ano a moc děkuji 🙂 🙂 uvidíme co přinese čas 🙂

sukynecka01
18. dub 2016

Ahoj tak kdo jde dnes k doktorovi

shaktinka
18. dub 2016

@sukynecka01 ja, v 9:15, drzte palce, nervy pracuji :/

milujicimamina
18. dub 2016

My dnes termin ms, teplota 36,9 a mam jen trosku tmavsi hlen uz třetí den to pred ms nemivam vůbec ☹

milujicimamina
18. dub 2016

@shaktinka drzim

sukynecka01
18. dub 2016

@shaktinka dej pak vedet ja zitra

mikush
18. dub 2016

Holky tak já dnes zkusila test,7den zpoždění, BT 37,0,a pořád nic☹ dřív jak v pátek už netestuju pokud nedojde MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru