Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

edelena41
20. dub 2016

Fotka

nat
20. dub 2016

@krbas urcite ho zkusit muzes ten treti test je uz pekny takze si myslim,ze ti ukaze 1-2 jak me 🙂

krbas
20. dub 2016

@edelena41 ja tam nic nevidim :(

krbas
20. dub 2016

@milujicimamina nevzdavej to.. Jak dlouho se snazite?

adelaide88
20. dub 2016

Ahoj holky, posílám moje dušiky...těžko říct, jestli bude sílit, dnes 13 DPO ale MS má dojít až v sobotu. Tento měsíc vše podchyceno a snažení v den OVU, tak snad bude sílit..vidíte něco?

nazka
20. dub 2016

@adelaide88 jo, lehce vidím 🙂

mimimimi
20. dub 2016

Krbas, Adelaide gratuluji...ja dnes zkoušela ten od Dr.Maxe a negativní tak asi nic ...žádné // a žádný už pididuch...nové mamatesty nedoporučuji...modre bývaly lepší a žádné stíny neházely 😒...

mimimimi
20. dub 2016

@edelena41 zkus ještě jiný 😉

sukynecka01
20. dub 2016

Holky zkousejte max 1_2dny pred ms. Protoze ,to nema cenu a pak jste zklamane..... je lepsi den max dva pred a nehledat rysky ,ale slabsi čárku. Ja zkousela dva dny pred ms a uz to nebyl dusík. Pokud budete tehotne neudela to jen rysku
Drzim vsem palecky a verim ,ze vsechny budeme mit //

mimimimi
20. dub 2016

@sukynecka01 ja zkoušela po 16ti dnech zpoždění 😉 takže ne brzy 😉 dusiky házel vadný test...

sukynecka01
20. dub 2016

@mimimimi to je mi lito je to svinstvo clovek si neni pak nicim jistý

xyrina
20. dub 2016

Já dělala zpočátku testy při týdenním zpoždění. A protože furt nic, tak jsem se na to vykašlala a po 3 týdnech jsem pokaždé napochodovala k doktorovi. Pro jistotu. 🙂 ale většinou mi MS přijde přesně, potvora.

mimimimi
20. dub 2016

@sukynecka01 no ikdyž by to bylo nečekané tak se člověk trochu zaraduje, ms si chodí jak chce a od testu čekáme nějakou spolehlivost 😉 Tak jsem zvědavá jak dlouho to zpoždění míní zase trvat 😉 17dní dnes 😣

barbarosi94
20. dub 2016

@mimimimi ja dneska 21 dni zpozdeni a taky test neg.

dddkkk
20. dub 2016

@milujicimamina To mě mrzí! Tak šup na další snaženíčko a ono to dopadne! Budu držet palečky!

mimimimi
20. dub 2016

@barbarosi94 no tak tj taky pěkný,jakto, stalo se Ti to už? Já teda kojim a ted jsem trochu zhubla tak je to možná tím, ale řeším nějaké to zpoždění (alespoň týdenní) vlastně každý měsíc a už mě to štve...nějak se mi zatím nedaří malého odstavit...😐

xyrina
20. dub 2016

@mimimimi Já kojila 4 roky a MS jsem dostala až rok po porodu 🙂 týdenní zpoždění je asi v poho 🙂 ale 17 dní by už mohlo něco znamenat...

mimimimi
20. dub 2016

@xyrina ja taky asi až po roce 😉 ale měla jsem uz i 58dni vynecháno...(po porodu kdyz uz MS přišla),byla jsem i v lednu u Dr kvůli tomu ale říkal že při kojení je ten cyklus všelijaký 😒...

mimimimi
20. dub 2016

@xyrina minulý měsíc to bylo myslím po týdnu...tak kdoví jak to zas bude ted 😉

milujicimamina
20. dub 2016

@dddkkk dekuji 😇mam hrozne ktece vubec ne v krizi ale uplne dole v podbrisku az tezave ☹ na zbláznění

adelaide88
20. dub 2016

Zacla jsem spinit. Dnes jsem to teda nečekala. Je mi smutno z toho jakou jsem měla radost. :(

leymea
20. dub 2016

@adelaide88 spineni nic neznamena. Vzdyt to mas dostat v sobotu 🙂

sukynecka01
20. dub 2016

@adelaide88 joo spineni nic neni hodne holek spinii na zacatki tehu

adelaide88
20. dub 2016

Ale i s lehkou krvi. Jako světlou. Já vím že ne pořád je ve mě naděje. Potrebuju domu a teploměr. Pak to bude jasny🙂

leymea
20. dub 2016

@adelaide88 drzim palecky 🙂

krbas
20. dub 2016

@adelaide88 taky drzim pesti.. Dej vedet, jak to dopadlo.

dddkkk
20. dub 2016

@milujicimamina To znám a nesnáším to, většinou když se mi o den dva mrcha zpozdí, umřela bych z toho... Vydrž, za chvíli máš po a nastane ta lepší fáze cyklu 😉

barbarosi94
20. dub 2016

@mimimimi nee nikdy, v pondeli jdu na gyndu 😊 tak budu chytrejsi 😊

yukisek
20. dub 2016

Ahojky holky dneska jsem si ráno dělala testík (mamatest) a vyšel mi hodně slabej duch. Mno zkusila jsem ještě jednou ten samý test ted odpoledne a vypadá to takto. Jinak jsem cca 11DPO možná 12 no nevím přesně. A nějaké příznaky no občas mě píchne v prsou nejvíc teda v levém. Jsem poslední dva dny ospalá a přijde mi že na mě něco leze a včera mně ukrutně bolela hlava. Ráno mám žaludek jak na vodě jako na zvracení to něni ale je mi trochu šoufl. Mno a jinak třetí den šlabě špiním a v pobřišku mě občasně zabolí jako na ms ale nic hrozného žádné křeče nic spíš chvílema mě přijde jako bych tam měla motýlky:D tak nevím nevím co myslíte:D

sukynecka01
20. dub 2016

@yukisek neco tam je ale mamatest je na prd... ale testuj jestli sili pokud ano si v tom a gratuluji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru