• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

24. března 2017 
Dobre rano. Holky potrebuju povzbudit. Rano jsem si udelala normalni test i digital. Carka na normalnim mi prijde porad stejna, na digitalu je plusko. Myslite, ze je to na dobre ceste?
21. dub 2016 v 06:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ahoj no ja mela nejdriv taky takhle svetlou a kdyz sem si ho dala druhej den tak byla uz jasná takze podle me je to na dobré cesticce:wink:
21. dub 2016 v 06:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem rada. Carka se ukaze pokazde do minutky a je hezky ruzova.. Po zaschnuti udela to, co je videt na fotce.. Kazdopadne doufam, ze to dopadne dobre. Ten digitalni test ma velice kladne recenze..
21. dub 2016 v 07:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krbas vypada to moc hezky, gratuluju :slight_smile:
21. dub 2016 v 09:01  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krbas bude to ok :slight_smile: krasne
21. dub 2016 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2016 v 09:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2016 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krbas Přidávám se ke gratulantům a dej pak vědět jak sílí :wink:
21. dub 2016 v 10:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite dam. Budu spamovat dal :slight_smile: doufam, ze zitra bude ta carka uz silnejsi...
21. dub 2016 v 10:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám do (ne)ocekavane MS 5 dní. Samozřejmě bych si to strašně přála takže se zase pozoruji jako magor :slight_smile: ... Testovací mánii mi zatím krátí testování ovulacnimi testy, protože mě zajímá (kdyby to náhodou vyšlo) , jestli informace z jiných diskuzi, že i OVU test může ukázat těhu je pravda... každopádně doufám, že tentokrát bolesti v podbřišku nejsou PMS... :wink: V různé intenzitě se objevují už dva dni ... Mám 8DPO. Tak mi držte palečky :slight_smile:
21. dub 2016 v 11:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nevim jestly jsem tu spravne ale chtela jsem se zeptat po roce po potratu se snazime z manzelem znovu o miminko teprve mesic den ocekavane MS jsem zacala spinit a je to treti den co porad jenom spinim je mozne ze mohu byt tehotna? dekuji
21. dub 2016 v 11:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27tery možné je vse zkus test
21. dub 2016 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukynecka01 dneska jeste pockam a zitra si ho zkusim udelat ale co jsem minuli rok potratila dvojcatka tak se i bojim ze to zase nevijde :frowning2:
21. dub 2016 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@27tery to je mi lito :( ale drzim palecky
21. dub 2016 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes po 21 dnech zpozdeni jsem to dostala :disappointed:
21. dub 2016 v 16:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarosi94 a testy byly pozitivni? To me moc mrzi...
21. dub 2016 v 18:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedalo mi to když jsem šla kolem lékárny a koupila těhotenský test s citlivostí 25 v BENU lékárně (osvědčily se mi jejich ovulační testy). No a to tady je výsledek.. Nějak to nechápu - na testech z DrMaxu s citlivostí 10 mám světlou druhou čárku a tady na tomhle mi příjde celkem výrazná.. Navíc z odpolední moči. Máte to taky někdo tak?
21. dub 2016 v 18:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krbas nebyly :neutral_face: vzdy jen takove divne carky a po zaschnuti nic :neutral_face: uz Jsem se chystala k doktorovi v pondeli ,tak priste :blush:akorar se mi to nikdy nestalo :neutral_face:
21. dub 2016 v 18:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krbas mam radost, ze se povedlo :slight_smile:
21. dub 2016 v 18:56  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krbas Ještě jsem nebyla těhu, takže nevím... :slight_smile: každopádně, to vypadá, velice slibně :slight_smile: Gratuluji po druhé :slight_smile: na 25 testu už je to jistotka si myslím :slight_smile:
21. dub 2016 v 19:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarosi94 To je mi líto, 21 dní už je dlouhá doba...
21. dub 2016 v 19:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dddkkk byla, proto jsen porad doufala,ze budu treba jedna z tech, co jim to test ukaze pozdeji :neutral_face: tak jedeme dal
21. dub 2016 ve 20:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarosi94 asi bych si to myslela také... Ale jak jsem psala už milujici mamině... za chvíli máš po MS a začne opět lepší fáze cyklu :wink: hlavně neztrácet radost a optimismus! Držím palečky!
21. dub 2016 ve 20:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dddkkk vsak jasny :blush: jednou to prijde :smile:
21. dub 2016 ve 20:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Me dneska kolegyne rekla, ze vypadam jinak, takova bleda. Tak me to potesilo, ze se mozna neco deje, ale jelikoz nijak zadny zmeny necejtim tak to vidim blede :-/ ale kezby mela pravdu a ja v nedeli nasla aspon svetloulinkou druhou carecku. Jinak 7DPO, za 4 dny neocekavana MS. Tak holky drzte palce :slight_smile:
21. dub 2016 ve 20:57  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky děvčata tak toto je dnešní odpolední bilance znova jsem to počítala a dneska jsem teda nakonec nejspíš 14DPO a ms měla dorazit včera. Jinak teda bolí mě pobřišek, špinění se vytrácí už je to takovy jen takový nahnedlý hlen. A ráno jsem se v práci u pece ( pracuju v dopeku pečiva)málem pozvracela ale jako že teda uff. Mno co tomu říkáte snad je to mímo:D
21. dub 2016 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@yukisek jj klube se :innocent:
21. dub 2016 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbarosi94 teeeda to je teda k nastvani po takové době, já furt nic a ani už s ničím radsi nepocitam ale dam taky vedet...tak se drž a alespoň můžete znovu zkoušet :wink: lepsi než 58dni :joy:
21. dub 2016 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krbas nádhera gratuluji :smiley:, @yukisek také moc gratuluji :innocent:
21. dub 2016 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co myslite,muzu doufat? Jsem 11DPO,MS ma prijit az ve stredu..
22. dub 2016 v 09:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek