• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

5. prosince 2016 
@kamikz ja tam nic moc nevidim.. :( ale asi testujes moc brzy.. Pockej aspon do pondeli a uvidis :slight_smile: treba uz tam budou dve krasne carky!
22. dub v 09:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamikz já bych řekla že vypadá nadějně :wink:
22. dub v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamikz taky nic nevidim ale zda je to pepino a ducha vidis tak je to na dobre ceste
22. dub v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamikz je to pepíno? ty maj naprd barvu zkus i jinej testík ale něco tam vidím taky jsem lovec důchů:D
22. dub v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@yukisek @milujicimamina je to pepíno právě.. :slight_smile: a včera už bylo něco ještě slabšího na testu z Dr. Maxe.. tak uvidíme. Koupím si dneska Pepino i Dr Maxe a uvidím.. s Mamatestem mám špatnou zkušenost, takže ten vypustim.. takže pepíno je spolehlivý? :slight_smile:
22. dub v 15:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamikz já s mamatestem jsem měla taky blbou zkušenost ale je fakt že jsem ho využila i ted a ukazoval slabe carkya pepino mi hazel take ducha ale clearblue s pluskem tam ta čarka vyběhla hned a dneska ráno mamatest comfort tam už je to jasně viditelné. Takže teď už jen počkat na všetření u doktorky snad bude všechno v pohodě. A tobě přeju at se taky zadaří:D
22. dub v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamikz pepino ano :slight_smile: ja jsem s mamatestem tehotna stále :smiley:
22. dub v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak myslim, ze carka sili, co myslite?
23. dub v 06:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@krbas urcite ano ;)
Ja jsem 12dpo a mam ji sotva viditelnou :/
23. dub v 10:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamikz tak hod foto :slight_smile:
23. dub v 10:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@krbas sili :slight_smile: ja chci uz taky :frowning2: :grinning: zejtra 10 DPO tak rano testnu :slight_smile:
23. dub v 10:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leymea tak dej zitra vedet, jak to dopadlo! :slight_smile:
23. dub ve 12:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@krbas urcite dam :slight_smile:
23. dub ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leymea jak dlouho se snazite?
23. dub ve 13:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
tak..druhy den zpoždění..První jsem se zarekla, že testovat budu AZ tak ve středu- po minule zkušenosti biochemickeho tehu jsem k testování moc brzy skepticka...ale nedalo mi to..po poledni moč..
23. dub ve 14:12  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@krbas od srpna. A vy?
23. dub ve 14:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
23. dub ve 14:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky,jsem uz z toho fakt nestastna. Uz asi 3-4dny mam takove slabe duchy. Na mamatestu,drmax i benu. Fakt tomu nerozumim. Jsem 14dpo. Je mozne ze by se ten hormon vylucoval i v jinych pripadech nez tehotenstvi? Ty duchove se mi objevuji hned,jsou svetle ruzove. Jine priznaky nemam,zatim jsem to nedostala. Nesetkala jste se s tim nektera?
23. dub v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,pridavam fotku,bohuzel asi Unimark,ja nevim,nemam uz krabicku...a co ctu,tak dela falesne:pensive:
23. dub v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jarmarca tohle rozhodne neni falesne!!! Potichu gratuluji
23. dub v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pisislatko ja tam nic nevidim.. :(
23. dub v 18:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarmarca to je uz celkem viditelna carka, taky si nemysllim, ze jde o falesneho ducha :slight_smile:
23. dub v 18:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jste zlaty,ale ja nevim,na netu jsou takovyhle unimarky falesny,achjo,ze ja testovala :grin: Jsem 26 dc,nic mi neni,jen spinim,takze bud tehu a nebo zase anovulacni a misto ms jen to spineni..:rolling_eyes:
23. dub v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@krbas to je uplne jiny oproti tobe :( porad testuju pepinem,ten by totiz snad nemel delat falesne duchy co jsem cetla.. ale kdyz porovnam svuj 12dpo a tvym,tak tomu moc nebverim :(
23. dub v 19:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamikz trošku tě uklidním ;) 11dpo jsem měla teprve hnízdění...12dpo může být ještě brzy ;) jinak ten první test pidi ducha má, jen na fotce není vidět :D
23. dub v 19:12  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (39. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@smisek19 dekuju :slight_smile: zkusim na to myslet.. myslela jsem,ze hnizdeni uz probehlo,protoze me cely tyden boli bricho a zada jak pred MS a treba dnes cely den citim podbrisek jako by MS mela prijit kazdou chvili,tak nevim.. bradavky dost citlive a silena unava. Uz mi z toho hrabe asi :/
23. dub v 19:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamikz ale ja tam pididucha vidim.. Zkus ted par dni netestovat.. Jinak se z toho zblaznis (vim o cem mluvim).. :(
23. dub v 19:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@yukisek dekuju! Tobe drzim palce,at je vse ok!
23. dub v 19:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@krbas zkusim to :slight_smile: ve stredu mam dostat MS tak to zkusim vydrzet do te doby,ale to je taaaak hrozne za dlouho! :/
23. dub v 19:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamikz az ve stredu? To mas tak brzy ovulku nebo dlouhy cyklus?
23. dub ve 20:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek