Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
krbas
22. dub 2016
@kamikz ja tam nic moc nevidim.. 😞 ale asi testujes moc brzy.. Pockej aspon do pondeli a uvidis 🙂 treba uz tam budou dve krasne carky!
mauss
22. dub 2016
@kamikz já bych řekla že vypadá nadějně 😉
milujicimamina
22. dub 2016
@kamikz taky nic nevidim ale zda je to pepino a ducha vidis tak je to na dobre ceste
yukisek
22. dub 2016
@kamikz je to pepíno? ty maj naprd barvu zkus i jinej testík ale něco tam vidím taky jsem lovec důchů😃
kamikz
22. dub 2016
@yukisek @milujicimamina je to pepíno právě.. 🙂 a včera už bylo něco ještě slabšího na testu z Dr. Maxe.. tak uvidíme. Koupím si dneska Pepino i Dr Maxe a uvidím.. s Mamatestem mám špatnou zkušenost, takže ten vypustim.. takže pepíno je spolehlivý? 🙂
yukisek
22. dub 2016
@kamikz já s mamatestem jsem měla taky blbou zkušenost ale je fakt že jsem ho využila i ted a ukazoval slabe carkya pepino mi hazel take ducha ale clearblue s pluskem tam ta čarka vyběhla hned a dneska ráno mamatest comfort tam už je to jasně viditelné. Takže teď už jen počkat na všetření u doktorky snad bude všechno v pohodě. A tobě přeju at se taky zadaří😃
milujicimamina
22. dub 2016
@kamikz pepino ano 🙂 ja jsem s mamatestem tehotna stále 😃
krbas
23. dub 2016
Tak myslim, ze carka sili, co myslite?
kamikz
23. dub 2016
@krbas urcite ano 😉
Ja jsem 12dpo a mam ji sotva viditelnou :/
krbas
23. dub 2016
@kamikz tak hod foto 🙂
leymea
23. dub 2016
@krbas sili 🙂 ja chci uz taky 😞 😃 zejtra 10 DPO tak rano testnu 🙂
krbas
23. dub 2016
@leymea tak dej zitra vedet, jak to dopadlo! 🙂
leymea
23. dub 2016
@krbas urcite dam 🙂
krbas
23. dub 2016
@leymea jak dlouho se snazite?
pandabox
23. dub 2016
tak..druhy den zpoždění..První jsem se zarekla, že testovat budu AZ tak ve středu- po minule zkušenosti biochemickeho tehu jsem k testování moc brzy skepticka...ale nedalo mi to..po poledni moč..
leymea
23. dub 2016
@krbas od srpna. A vy?
leymea
23. dub 2016
@pandabox juuu 🙂
pisislatko
23. dub 2016
Ahoj holky,jsem uz z toho fakt nestastna. Uz asi 3-4dny mam takove slabe duchy. Na mamatestu,drmax i benu. Fakt tomu nerozumim. Jsem 14dpo. Je mozne ze by se ten hormon vylucoval i v jinych pripadech nez tehotenstvi? Ty duchove se mi objevuji hned,jsou svetle ruzove. Jine priznaky nemam,zatim jsem to nedostala. Nesetkala jste se s tim nektera?
jarmarca
23. dub 2016
Ahoj holky,pridavam fotku,bohuzel asi Unimark,ja nevim,nemam uz krabicku...a co ctu,tak dela falesne😔
monikavitezslav
23. dub 2016
@jarmarca tohle rozhodne neni falesne!!! Potichu gratuluji
krbas
23. dub 2016
@pisislatko ja tam nic nevidim.. 😞
krbas
23. dub 2016
@jarmarca to je uz celkem viditelna carka, taky si nemysllim, ze jde o falesneho ducha 🙂
jarmarca
23. dub 2016
Holky jste zlaty,ale ja nevim,na netu jsou takovyhle unimarky falesny,achjo,ze ja testovala 😁 Jsem 26 dc,nic mi neni,jen spinim,takze bud tehu a nebo zase anovulacni a misto ms jen to spineni..🙄
kamikz
23. dub 2016
@krbas to je uplne jiny oproti tobe 😞 porad testuju pepinem,ten by totiz snad nemel delat falesne duchy co jsem cetla.. ale kdyz porovnam svuj 12dpo a tvym,tak tomu moc nebverim 😞
smisek19
23. dub 2016
@kamikz trošku tě uklidním 😉 11dpo jsem měla teprve hnízdění...12dpo může být ještě brzy 😉 jinak ten první test pidi ducha má, jen na fotce není vidět 😃
kamikz
23. dub 2016
@smisek19 dekuju 🙂 zkusim na to myslet.. myslela jsem,ze hnizdeni uz probehlo,protoze me cely tyden boli bricho a zada jak pred MS a treba dnes cely den citim podbrisek jako by MS mela prijit kazdou chvili,tak nevim.. bradavky dost citlive a silena unava. Uz mi z toho hrabe asi :/
krbas
23. dub 2016
@kamikz ale ja tam pididucha vidim.. Zkus ted par dni netestovat.. Jinak se z toho zblaznis (vim o cem mluvim).. 😞
kamikz
23. dub 2016
@yukisek dekuju! Tobe drzim palce,at je vse ok!
kamikz
23. dub 2016
@krbas zkusim to 🙂 ve stredu mam dostat MS tak to zkusim vydrzet do te doby,ale to je taaaak hrozne za dlouho! :/
krbas
23. dub 2016
@kamikz az ve stredu? To mas tak brzy ovulku nebo dlouhy cyklus?

Začni psát odpověď...

Odešli