Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
kamikz
23. dub 2016
@krbas ani jedno..ovulku jsem mela 13/14 DC,takze presne uprostred.. leda ze by se mi tim padem cyklus zkratil..nevim :/
smisek19
23. dub 2016
@kamikz není zač 😉 tak já hnízdění i vše poznala podle bazálky 😉 vřele doporučuju měřit....no a podbřišek i prsa, mě bolí téměř od ovu 😃 a dnes jsem 40.dc 😃 pms a těhu příznaky jsou holt skoro stejné 😉 neztrácej naději a vydrž třeba 4 dny 😉 hodně zdaru
krbas
24. dub 2016
Dneska jsem zkusila jiny test - citlivost 25 🙂
pandabox
24. dub 2016
@krbas ty jo ty Teda jedeš..to testujes každý den??
krbas
24. dub 2016
@pandabox ano 🙂 nejak to nemuzu vydrzet netestovat 😞 uklidnuje me to.
pandabox
24. dub 2016
@krbas haha🙂) ja ziju v Německu , kde nejlevnější desítkovy test stoji přes pět euro a test s citlivostí 25 okolo 4 Euro.. takže pro me by to byla draha terapie🙂) takže ja test delala jednou..pokud nedorazí špinění tak už ani testovat nebudu..AZ z krve🙂)
krbas
24. dub 2016
@pandabox tak to je drsny.. a kdy jdes k dr.?
pandabox
24. dub 2016
@krbas ted to vychází na počátek pátého týdne, takže tak za dva týdny nejdříve . Rada bych to vydržela do osmého tydne..pokud se nebude dit nic extra..nedostanu to opožděne , nebude špinění apod..
kamikz
24. dub 2016
Tak jsem to nevydrzela 🙂 oproti vsem priznakum mi ten pidi duch na Pepinu prisel divnej.. a ted na me na Dr.Maxu vykouklo tohle 🙂
monikavitezslav
24. dub 2016
@kamikz to vypada nadejne. Drzim pesticky. My o mimco prisly
pandabox
24. dub 2016
@monikavitezslav aj to me mrzí..
krbas
24. dub 2016
@kamikz super.. Doufam, ze bude silit!
kamikz
24. dub 2016
@krbas diky moc! Taky doufam 🙂
@monikavitezslav To me moc mrzi! My o nase prvni take prisli,tak vim jaky to je :/ drz se!
leymea
24. dub 2016
Tak jsem testovala a snehobilo, ani znamka ducha 😞 jsem 10DPO a proste nic. 😞 zitra to mam dostat. Je mi smutno 😞
tati_ana
24. dub 2016
@leymea 10 DPO je ještě brzy na testování 😉 mě se ukázala slaboučká čárka 12 DPO 🙂
leymea
24. dub 2016
@tati_ana trosku jsi me utesila, ale zejtra se uvidi no 🙂
krbas
24. dub 2016
@leymea a mas nejake priznaky? At uz tehotenske nebo PMS?
leymea
24. dub 2016
@krbas nr. Nic mi neni. Prsa trosicku na dotek zaboli. Pichani v podbrisku mam od ovulace, ale malinko. Spatne mi neni, spis na me leze nejaka nemoc, pali me oci, ale, ze bych se citila nejak jinak tak to ne 😞
leymea
24. dub 2016
No muzu si jen namlouvat, ze je jeste brzo a zejtra to nedostanu 😃 a pak najdu dve carky 😃
andy65
24. dub 2016
Sesty den vynechane menstruace tak snad tam vydrzi..mam zkusit jeste zitra? Bude vic videt?
andy65
24. dub 2016
@leymea: ahoj nezoufej my se snazili sice jen pul roku ale bylo to tim ze jsem na to porad myslela a porad resila jak a kde co a proc..nakonec z tech zklamani jsme se rozhodli to nechat bejt..zmenila jsem praci a nepocitala jsem ze bych nekdy byla tehotna ptz jsem mela max baz. Teplotu 36,8..a ejhle kdyz se nam to nejmin hodi je tam slaba a snad tam zustane..asi jsem moc nepomohla ale drzim pesti vim ze je to zklamani kdyz tam neni..
anonym88
24. dub 2016
@leymea Já teda když se na to hodně zakoukam tak tam něco vidim,ale nechci dávat falesne naděje. Třeba vidim čárku jen ja 😃
angelsb
24. dub 2016
@andy65 vidím 😉
leymea
24. dub 2016
@anonym88 drzim ho v ruce a nic nevidim 😃
monikavitezslav
24. dub 2016
@kamikz neni co mrzet. Mam dva zdrave syny.ted sem zmenila zamestnani a jak rika ma maminka v dobe kdy je to nejmin vhodne to prijde a kdyz ne tak mam dva kluky co mi delaji samou radost.
anonym88
24. dub 2016
@leymea Tak uvidíš zítra 😊 držím palce!
leymea
24. dub 2016
@anonym88 dekuji. Jen nevim jestli pockat na mrchu a nebo zejtra rano jeste testnout 😃
weronicaaaa
24. dub 2016
@leymea netestuj tak brzo..počkej až ti vynechá MS..já vím,že čekání je dlouhá doba..já sem testovala 1 den vynechání MS a ty dálnice tam byly jasně vidět,takže sem nehonila duchy a nebyla tak zbytečně zklamaná 🙂 hodně štěstí 🙂
kamikz
24. dub 2016
@monikavitezslav ale to neznamena,ze to neboli 🙂 nicmene mas naprostou pravdu. Ja uz se smirila s tim,ze v praci zustanu jeste sezonu v praci a ze si proste to leto maximalne uziju (jdem letos na 4 svatby) a ejhle.. 🙂 ted doufam,ze mi duvod,proc na svatbe nepit,zustane 🙂
milujicimamina
24. dub 2016
@leymea gratuluji 🙂
@andy65