Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
zlatickon
27. dub 2016
@pandabox dekuji a myslis ze tam neco je?
zlatickon
27. dub 2016
@weronicaaaa a neni to falesnak ten byva pry do sediva
asus
27. dub 2016
@zlatickon hehe našla sem dnes něco podobneho co je to za test? myslim že pokud je to řužove tak to falešnak neni ten je šedivej tak držim pěsti nam oboum 😃
weronicaaaa
27. dub 2016
@zlatickon to nevím..já duchy nehonila,já sem měla rovnou dálnice 😃
zlatickon
27. dub 2016
@asus no prave ze je to mama test,tady v lekarne maji jen mama testy😞 ja jsem tomu nejak nevenovala pozornost nezkoumam se ale uz 4dny mam duvny vytok,takovy mlecny a to me zarazi.normalne ho nemam,jen pri ovulaci ale ted uz ctyri dny
asus
27. dub 2016
@zlatickon aha tak ja mam tři v jednom cemino a to duchy neděla.Mamatesty dělaji duchy no tak uvidiš za par dnu
zlatickon
27. dub 2016
@weronicaaaa ja to dnes prubla protoze mam divny vytok jinak bych vubec netestivala
weronicaaaa
27. dub 2016
@zlatickon já mám sem tam taky bílý výtok,ale na gyndě mě řekla,že to k tomu patří 🙂
zlatickon
27. dub 2016
@weronicaaaa no prave to me zarazilo,jinak by me nenapadlo testovat a pobolivani nebo spis takove jakoby paleni v podbrisku a krizi
weronicaaaa
27. dub 2016
@zlatickon pobolívání podbřišku mám pořád..hlavně to chvilema vypadá jak kdybych měla dostat MS,ale to je roztahováním dělohy..a pak mě strašně bolí prsa..ale neskutečně moc 😃
frezie79
27. dub 2016
8 DPO je celkem brzo, ale taky tam něco vidím🙂 ... vypadá to nadějně ... za pár dní to bude tlustice
andy65
27. dub 2016
@mpiskle jasne drzim pesti..napisu..🙂
joslin
27. dub 2016
@zlatickon myslím, že slabá čárka tam je
zlatickon
27. dub 2016
No tak to by se mi teda vubec nehodilo,jsem sama a mam jen milence.Tak nevim nevim ale urcite bych si to nechala,ja sama.
milujicimamina
27. dub 2016
@asus i ten dela duchy vzdyt je toamatest stejny výrobce
jge
27. dub 2016
@zlatickon Takto jsem take zacinala a ted mi nahore v postylce chrni 15 mesicni kluk 🙂
zlatickon
28. dub 2016
Tak ten dole je z dnesniho rana 9DPO
zlatickon
28. dub 2016
Foto2
milujicimamina
28. dub 2016
@zlatickon neco malinko vidim uvidis v dalších dnech 🙂
zlatickon
28. dub 2016
@milujicimamina ahoj jaj ty jsi na tom?No na fotce je hur videt ale je viditelna pouhym okem,zadne hledani.
@milujicimamina
milujicimamina
28. dub 2016
@zlatickon mam stejnou jako ty 8dc nejspis ovulace 🙂
milujicimamina
28. dub 2016
nezda se mi porad bolesti bricha a ono to bude brzkou ovulaci
milujicimamina
28. dub 2016
@zlatickon ja mam fotak zgarb stolety a foceno to bylo rano tak kvalita hruza no jeste dnes to pojistime a snad se konecne zadari
zlatickon
28. dub 2016
@milujicimamina ja uz ovulaci mela pred deviti dny a sex byl den pred ovulaci,nejak jsem to neuhlidala pocitala jsem s ovulaci az tak 10den cyklu ale byla driv a asi tam nejspis je.testovat budu kazdy den a uvidim.Tak ti ty to mas dost brzo,kolikaty den cyklu jsi?Ja jsem 17den cyklu
milujicimamina
28. dub 2016
@zlatickon 8dc vcera bilek a treti den otevreny cipek je to jasne
milujicimamina
28. dub 2016
@zlatickon ms byla jen 2dny
zlatickon
28. dub 2016
@milujicimamina ja to mela taky jen dva dny a treti den jen spineni pak noc a ejhle ovulka 8den.no tak dnes hup na to at to pojistis a urcite to klapne,drzim palce.me uplne tahaji trisla a poboliva podbrisek ale uz min nez vcera a predevcirem,vytok porad
zlatickon
28. dub 2016
@weronicaaaa ahoj muzu te poprosit i radu?me ten podbrisek a kriz boli silene hlavne takhle odpoledne,pomaha ti na to neco?
milujicimamina
28. dub 2016
@zlatickon nemuzes sehnat kiny testiky?🙂 moc ti držím pesticky ja si myslim ze ovulace byla vcera tak dnes pisu 1dc a budu čekat a doufat
zlatickon
28. dub 2016
@milujicimamina kiny testiky? To neznam😞jestli byla ovulace vcera tak mas dnes 1den po oplodneni DPO. Jinak jsi tedy 9den cyklu DC😉