• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

25. listopadu 2017 
@zlatickon i mě udělali jasnou čárku mnohokrát
2. kvě 2016 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarosi94 zkusim to amatersky vysvetlit...musi se merit ve stejnou hodiny po probuzeni sotca otevres oci a nevstavat...Ovu byva posledni nejnizsi namerenou teplotou pred druhou fazi cyklu kdy teploty vyskoci a jsou vyssi...lze zjistit jen zpetne, proto by se Mel hlidat i plodny hlen a jine priznaky ovu....kdyz se teplota 3x po sobe zvedne nebo aspon neklesne a pak se drzi vysoko bez poklesu cca 17dni lze to oznacit s 90%jistotou za tehotenstvi...jednorazovy pokles muze byt hnizdeni a nic neznamena...obecne pokud to noc skace muze to byt anovulacni cyklus - tzn.ze k ovulaci nedoslo...nekdo muze byt tehotny pri teplotach pom.nizsich 36,6-36,7...jinemu to v tehotenstvi vyleza k teplotam okolo 37...kazda to ma jinak...:wink:
2. kvě 2016 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
http://merenibt.xf.cz/ lepe to snad jinde popsano nemuze byt :wink: Jsou tam i priklady dosti netypickych krivek :wink:
2. kvě 2016 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi co říkáš na ten muj grafik?
2. kvě 2016 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina no tak uvidime casem....
2. kvě 2016 v 08:12  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon ...no testuje se v den vynechání MS, proto že asi každé osmého těhotenství odejde s MS a kolikrát o nich ani nevíme. ..takže jde pak o zbytečné nervy..
2. kvě 2016 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina myslim si podle teplot pokud jsi merila jak mas ze ovu jeste nebyla :wink: ...ovu byva myslim i vyraznejsi pokles teploty,rozhodne vice nez o 0,1-0,2...hlavne at to furt neskace :wink: a nadeje je porad, blizis se k pulce :blush: Mrkni ale na odkaz tam to bude lepe vysvetleno :wink:
2. kvě 2016 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi byla stoprocentně podle hlenu bolestí a bolestí prsou :slight_smile: také to tam mám zapsané
2. kvě 2016 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak vidím že ani bt není jistota tak se na to vykašlu už podle mě zbytečné asi
2. kvě 2016 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina uvodi se na dalsim vyvoji teplot, hned me napadlo ze by to ovu sedela na vcerejsek a i to vyrazny pokles je :wink: Jen se mi zdala teplota 36,7 vysoka na ovu...ale treba to muze byt :wink: kdyz tobe to sedi i s priznaky...ja nejsem odbornik jen muzu tipovat :blush: kazda jsme jina :wink: nic nezatracuj...ted prave uvidis jestli to pujde uz jen nahoru a udrzi se je nadeje :wink: a ovu se ti tim padem potvrdi na vcerejsek :wink:
2. kvě 2016 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi čípek už je zavřený a včera byl hlen už skoro žádný spíše hrudkovitý takže ovulace určitě ne tak se uvidí , dekuji
2. kvě 2016 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi jen podle příznaku je to včera blbost , domerím tedy tento cyklus a pak už nebudu
2. kvě 2016 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina jeste na to koukam ze i toho 27.4.to mohlo byt, tak brzy a vcera hnizdeni? :blush: taky se to snazim pochopit driv ale dava mi to smysl az kdyz je krivka kompletni :blush: Ty zkratky nevím co jsou :wink: a dlouho jsem to nestudovala tak asi zase budu muset osvezit paměť :blush:...nakonec myslim ze ten tvůj nevypadá vubec marně :blush: jeste 2x nahoru a zůstat tam:wink: :blush:...tady je asi typická tehu krivka :blush:
2. kvě 2016 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimimimi já už nechtěla testovat tak si říkám zkusím bt a ono je to zas začarované :grinning:
2. kvě 2016 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina beru zpět své první odpovedi :wink: vypadá to zatim docela dobre :blush: a ta ovu asi teda byla :wink: nedej jen na me :smile: a bt bývá jistota :wink: ale az zpětně kdyz na celou křivku pohlednes :wink: me to u druhého taky vychazelo podle teplot :wink:
2. kvě 2016 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi uvidíme jako začalo mě docela bolet břicho tak třeba máš pravdu a ještě dojde a mám to tělo nějaké rozhozené :frowning2:
2. kvě 2016 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatickon dej vedet a netrap se...chápu ze tohe nastve...ale třeba tam zas bude a jen Dr.Max ukazuje az déle?Divne to je...mamatesty zlobí ale jasme pozitivní čárky by falesne delat nemeli...pokud se pozitivita nepotvrdi...mohlo to být u tebe bioch.tehu...bohužel tj to riziko drivejsiho testování no :rage: Držím pěsti!
2. kvě 2016 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina byla už předtím myslim, ted už jsi ve vysokých teplotách a preklenula jsi se proste pres druhou fázi cyklu drive než bývá obvykle :blush: :wink: a teď to boli pac to bolet taky ma :grin: takže tfuj tfuj :smile: ...
2. kvě 2016 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi na to opravdu tak maturitu :grinning:
2. kvě 2016 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xoriska ahojky dnes sis dělala testík?anebo jak dopadla ta krev,kterou sis dnes nechala v práci vzít?nikde to nemůžu najít :slight_smile:
2. kvě 2016 ve 21:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina co kdy mam normalne? :blush:
2. kvě 2016 ve 22:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ahoj, test sili a krev pozitivní, ve čtvrtek jdu na kontrolu :slight_smile:
3. kvě 2016 v 01:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@barbarosi94 ahoj kdy mivas ovulaci :slight_smile:
3. kvě 2016 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xoriska to moc gratuluji :slight_smile:
3. kvě 2016 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní
3. kvě 2016 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina ahojky, to prave vubec netusim:blush: tak zkousim bt
3. kvě 2016 v 06:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz nechapu vubc nic, myslela jsem zr poroste :neutral_face:
3. kvě 2016 v 06:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarosi94 tak nebyla toho 29?
3. kvě 2016 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já mela dneska poměrně výrazný pokles BT o 0,3-0,4, tak bud je to impl.pokles nebo už nevím ale na MS se necítím spíš naopak je mi blbě a divně...ale taky jsem s malým spala v jine mistnosti chladnější a merila kvůli jeho brzkemu vstávání dříve...nevím co si myslet
3. kvě 2016 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarosi94 hlavně že neklesá :wink:
3. kvě 2016 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek