• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

7. prosince 2016 
@gepe ja s tebou souhlasim :wink: pochopila jsem te ze strasim ja a to urcite nechci :wink: Dvakrat jo :persevere: ty jo snad mate vybráno už, toho zlého bylo dost...:weary:
4. kvě ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barbarosi94 ta druhá je jen kontrolní, při ovulacijsou tam dvě stejně silné
4. kvě ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@nininka23 ahaa, tak zkusin v patek , uvidime :blush:
4. kvě ve 20:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarosi94 Klidně zkoušej denně. Ráno může být negativní, večer pozitivní
4. kvě ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimimimi jsem rada :slight_smile: no i s tim bioch. 3x po porodu nasi maly, avsak ty dva nezdary byly horsi a pozdeji, vse v podstate behem 1,5 roku. Ne nestrasila jsi :slight_smile: Me napriklad uz nic nevystrasi po tom cim jsme si prosli, neboj :grinning: Jo, ted to vypada konecne zatim dobre, uvidime :wink:
4. kvě ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barbarosi94 ono to pak skoci nebojte :slight_smile:
4. kvě ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Drzi se zatím
5. kvě v 06:08  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@milujicimamina kdyby to tak vydrželo vid:blush: já dneska 36,7 stejně jako včera a 11DPO, co teď jeste vydržet :blush:?
5. kvě v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimimimi ja uz bych testovala :slight_smile:
5. kvě v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja jsem tak nervozni,za hod mam byt u doktorky.udelala jsem preci jen test,co rikate nic tam neni ze?jestli ano tak je to o proti tamtomu testu hooodne malo
5. kvě v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zlatickon držím pěsti, já tam neco vidím a už bych si myslela ze to vypadá nadějně ale prý by to mělo být trochu růžové tak bych si taky nebyla jista :wink: Dej vedet co u Dr :wink:

@milujicimamina ja mam pocit ze by to ještě dva dny po implantac.poklesu nemohlo byt ani vidět...nebo ty myslíš ze jo ? Teplota nestoupla zrovna tak tomu už trochu prestavam věřit...na druhou stranu se mrska tak hlasi jen pobolivanim ale ničím jiným zatim...:neutral_face:
5. kvě v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimimimi já nevím a kolik dní po impl. se duchaří?
5. kvě v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatickon ahoj už máš po kontrole?Tak co?
5. kvě v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina tak jsem ho zkusila ale u me 11DPO opět nic,člověk si jen mysli že třeba tam je ale ten mamatest fakt hází ty stíny , po zahnizdeni do 5ti dnu by měl test ukázat s jistotou...ja bych byla teprve dva dny, pise se ruzne ze 2-4dny trva nez to zachyti test, tak ja fakt asi nic nebo musím ještě počkat bud na MS a nebo vydržet s testováním jeste aspoň do 13DPO a v úterý už jdu taky k Dr...
5. kvě v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimimimi taky jsem dnes 11dpo a též mám snehobilo. Za to ovulační mám teda tu první čárku hodne silnou. Já teda na ovulavnim mivam tu první vždy,ale slabou. Tak nevím no. Nezbyde než čekat a čekat... Ale teda podbřišek mě bolí dost,ne pořád,ale jak před MS :(
5. kvě v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Drzim palce holky :slight_smile:
5. kvě v 10:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mimimimi tak to podle grafu by měl už něco ukázat i mě že?
5. kvě v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimimimi ale někomu se ukáže až 12-13 teprve tak ještě počkej :slight_smile:
5. kvě v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
5. kvě v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina zkus rozkliknout me foto ale je to asi jen zdání ...:neutral_face: mas pravdu musim pockat...ty taky radeji pockej, jsi teprve 16DC? Kdy cekas MS?

@leymea dekujeme :wink: I tobe :wink:
5. kvě v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kastanek87 Taky Jo? Tak at nic nedorazi a zkusime pozdeji :wink: Drzim pesti !!!:wink:
5. kvě ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimimimi vidis na zivo? Ja asi nic
5. kvě ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimimimi teraz robeny clear blue..robi falesnaky? S tym som sa este nestretla....povedzte, ze nemam vidiny? Pre istotu som ho aj rozobrala, ci je naozaj tam.
5. kvě ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimimimi na tom tvým tam něco vidím... Já tam nemám ani to minimální, už to pomalu vzdavam... Preju,ať tam zůstane a je silnější a silnější :slight_smile:
5. kvě ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina ted uz ne, vybledlo to :unamused::blush: Ja uz radeji s nicim nepocitam abych nebula zklamana :wink: ale urcite kdyz MS nedojde otestuju jeste 2x do uterka :wink: At už Dr muzu říct rovnou jak je to s testem :wink:

Tady jsem zkoušela srovnat s jinými pozitivnimi dusiky :blush: na mem byl jen stinek (foto uprostřed)

@sunny1sis ty taky nemůžeš mit neco zretelneho vid ...zkus za dva,tri dny znovu...nemyslim si ze dela falesne ale je méně citlivý...pry ukazuje + az kdyz jsou jasne zretelne 2carky...me by zajímal výsledek toho kde ti to ukáže i ten týden...ale když jsi mela předtím slabší čárky tak fakt zatim jen testy s citlivosti 10-kovou...:wink:
5. kvě ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1sis taky to tam vidím. Ale je tam okolo dost barvy ještě. Až vymizí,mohlo by to být jasnější.
5. kvě ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kastanek87 no dekuji raději se na nic neupinam...hodne holek se už s mamatestem zklamalo,a tohle je fakt skoro neviditelne nic, jeste nic nevzdavej, za 3 dny muze byt vse jinak a bude to testování s vypov.hodnotou :wink: prikladam to foto kde prostřední je můj,ostatní nejsou moje bohuzel ... zapomněla jsem přiložit ...
5. kvě ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1sis taky jsem si dělala tento a nelhal :slight_smile: kolik jsi po MS? já ho měla silnější,ale to nic neznamená :slight_smile:
5. kvě ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@nazka @kastanek87 @mimimimi Holky, ako schne je silnejsi!!!! Dnes mama dorazit MS, 15DPO. Co je zajimave, ze na Maxovi ani tuk rano a tento teraz toto.
5. kvě ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimimimi ty mamatesty take nemam rada ale kdyz ostatnim funguji,
5. kvě ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek