• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

19. ledna 2017 
@sunny1sis ted vidim krasne , ale nevim zda vic verit maxovi, uvidis co se z toho vyloupne drzim moc pesti :slight_smile:
5. kvě 2016 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina tento som robila aj niekolko dni nazad, ked na inom bol duch a tento bol snehobiely. Teraz tu je uz carecka a na maxovi nic.
5. kvě 2016 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis ja byt tebou jdu hned na krev k Dr anebo ikdyby jako samoplatce:wink: At mas jistotu :wink:
5. kvě 2016 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis tak to je pak jasné :slight_smile: já jsme si to dělala až asi 4 dny, co ms nedorazila. To ti bude jen sílit :slight_smile: nebuď nedočkavá, dočkáš se velmi brzy :slight_smile: PS: pomalinku gratuluji :slight_smile:
5. kvě 2016 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimimimi To by ma musel zobrat manzel do ineho mesta a koli tomu by si musel brat dovcu. Takze zatial len cakam, co bude rano a ked bude silnejsia (ak tam vobec bude), tak skusim aj digi.
5. kvě 2016 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@milujicimamina no jedno je jisté pokud tam // budou, tak budou i na mamatestu :wink:
5. kvě 2016 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis na krev není třeba.. vydrž dva,tři dny a uvidíš sama a lépe :slight_smile:
5. kvě 2016 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimimimi ja na nem mam stale pokazde takze u me asi moc nefunguje
5. kvě 2016 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina myslim ty později jasne a vcelku uz zretelne čárky co se nedají zamenit :wink: jinak mas pravdu ze duchari predcasne a často falešně...
5. kvě 2016 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi skoda ze uz ty fotky nemam mela jsem jeste silnejsi nez ty co jsi dala ke svemu a to nekolikrat a na jinych znackach nuc
5. kvě 2016 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis tak stejne by jsi šla k Dr a busem to nejde? Tak se objednej zatim :wink:dle krve a utz Dr řekne vic než testiky a potvrdí prosperující trhu :wink: ale určitě bych taky zkusila mezitím jeste testit :wink:
5. kvě 2016 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi nene, nemame priamy spoj, treba busom, pak vlakom pak mhd a to s malym teda nee. Ja pockam az do 7tt, aby bolo uz srdicko az je toto pravda a neni falesnej.
5. kvě 2016 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina fakt jo a byly i tak silne co kontrolní? Cemu pak člověk ma věřit kdyz musi furt ověřovat :persevere:...
5. kvě 2016 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi stejne silne ne ale silne
5. kvě 2016 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis tak to jo, jsi trpělivá :wink: budu moc držet pěsti ať se hezky drží a nepouští :wink:
5. kvě 2016 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina myslím tou tloušťkou /šířkou :wink: Pak je pry jedno jak silne jsou co do barvy ale výsledek platí...:neutral_face: pokud presto to vypadalo pozitivně tak už nechápu nic :neutral_face:
5. kvě 2016 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi jeden jsem jeste v pocitaci nasla
5. kvě 2016 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi a to je cerstvy nekolikrat pred ms takove mam jinak jen duchy a i vyrobce mi napsal ze jsou pozitivni ale ja tehotna nejsem :grinning:
5. kvě 2016 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina :astonished: co na to rict? Prej i některé léky a cysty to dělají ale jiné vysvětlení teda nemám ...kdyby to bylo jen jednou mohlo jít i o to bioch.? Nebo co doktor na to, nebo jsi k němu nesla tenkrat?
5. kvě 2016 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za srdiecka! :grinning:
5. kvě 2016 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi vzdyt na jinych testech nic nebylo
5. kvě 2016 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina hmmm :frowning2: no to bych byla taky naštvaná teda :persevere:
5. kvě 2016 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi nevim asi me nemaji rady :grinning:
5. kvě 2016 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1sis no vypadá to dobře, držím pěsti aji na nohách :grinning: ;) kde koupim ten clear blue? Je asi dražší že?
5. kvě 2016 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kastanek87 Dakujem, ja objednala na lekarna.cz, beru aj zamestnanecke benefity. Ked porovnam cenu dr.max, kde su 2tt a tento, hoci drahsi, a ukaze co ma, tak nevaham.
5. kvě 2016 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sunny1sis take jsem ho tam objednavala :slight_smile: Jeste mam jine papirkove to jsem zvedava :slight_smile: kolik stal tusim.68?
5. kvě 2016 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Děkuji :slight_smile: tak na příští cyklus asi taky poridim,pokud tento se nepovede,ale mám pocit že přijde MS,bolí mě dost podbrisek :(
5. kvě 2016 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kastanek87 on boli i prave ty tehulky tak tim se taky ridit moc nejde asi
5. kvě 2016 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem 11DPO a jeden den po vynechání MS, vidím ducha nebo blouzním? Díky :slight_smile:
5. kvě 2016 v 18:13  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@terundaberunda náááádhera, gratuluji :slight_smile:
5. kvě 2016 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek