Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
milujicimamina
5. kvě 2016
@sunny1sis ted vidim krasne , ale nevim zda vic verit maxovi, uvidis co se z toho vyloupne drzim moc pesti 🙂
sunny1sis
5. kvě 2016
@milujicimamina tento som robila aj niekolko dni nazad, ked na inom bol duch a tento bol snehobiely. Teraz tu je uz carecka a na maxovi nic.
mimimimi
5. kvě 2016
@sunny1sis ja byt tebou jdu hned na krev k Dr anebo ikdyby jako samoplatce😉 At mas jistotu 😉
nazka
5. kvě 2016
@sunny1sis tak to je pak jasné 🙂 já jsme si to dělala až asi 4 dny, co ms nedorazila. To ti bude jen sílit 🙂 nebuď nedočkavá, dočkáš se velmi brzy 🙂 PS: pomalinku gratuluji 🙂
sunny1sis
5. kvě 2016
@mimimimi To by ma musel zobrat manzel do ineho mesta a koli tomu by si musel brat dovcu. Takze zatial len cakam, co bude rano a ked bude silnejsia (ak tam vobec bude), tak skusim aj digi.
mimimimi
5. kvě 2016
@milujicimamina no jedno je jisté pokud tam // budou, tak budou i na mamatestu 😉
nazka
5. kvě 2016
@sunny1sis na krev není třeba.. vydrž dva,tři dny a uvidíš sama a lépe 🙂
milujicimamina
5. kvě 2016
@mimimimi ja na nem mam stale pokazde takze u me asi moc nefunguje
mimimimi
5. kvě 2016
@milujicimamina myslim ty později jasne a vcelku uz zretelne čárky co se nedají zamenit 😉 jinak mas pravdu ze duchari predcasne a často falešně...
milujicimamina
5. kvě 2016
@mimimimi skoda ze uz ty fotky nemam mela jsem jeste silnejsi nez ty co jsi dala ke svemu a to nekolikrat a na jinych znackach nuc
mimimimi
5. kvě 2016
@sunny1sis tak stejne by jsi šla k Dr a busem to nejde? Tak se objednej zatim 😉dle krve a utz Dr řekne vic než testiky a potvrdí prosperující trhu 😉 ale určitě bych taky zkusila mezitím jeste testit 😉
sunny1sis
5. kvě 2016
@mimimimi nene, nemame priamy spoj, treba busom, pak vlakom pak mhd a to s malym teda nee. Ja pockam az do 7tt, aby bolo uz srdicko az je toto pravda a neni falesnej.
mimimimi
5. kvě 2016
@milujicimamina fakt jo a byly i tak silne co kontrolní? Cemu pak člověk ma věřit kdyz musi furt ověřovat 😣...
milujicimamina
5. kvě 2016
@mimimimi stejne silne ne ale silne
mimimimi
5. kvě 2016
@sunny1sis tak to jo, jsi trpělivá 😉 budu moc držet pěsti ať se hezky drží a nepouští 😉
mimimimi
5. kvě 2016
@milujicimamina myslím tou tloušťkou /šířkou 😉 Pak je pry jedno jak silne jsou co do barvy ale výsledek platí...😐 pokud presto to vypadalo pozitivně tak už nechápu nic 😐
milujicimamina
5. kvě 2016
@mimimimi jeden jsem jeste v pocitaci nasla
milujicimamina
5. kvě 2016
@mimimimi a to je cerstvy nekolikrat pred ms takove mam jinak jen duchy a i vyrobce mi napsal ze jsou pozitivni ale ja tehotna nejsem 😀
mimimimi
5. kvě 2016
@milujicimamina 😲 co na to rict? Prej i některé léky a cysty to dělají ale jiné vysvětlení teda nemám ...kdyby to bylo jen jednou mohlo jít i o to bioch.? Nebo co doktor na to, nebo jsi k němu nesla tenkrat?
sunny1sis
5. kvě 2016
Dakujem za srdiecka! 😃
milujicimamina
5. kvě 2016
@mimimimi vzdyt na jinych testech nic nebylo
mimimimi
5. kvě 2016
@milujicimamina hmmm ☹ no to bych byla taky naštvaná teda 😣
milujicimamina
5. kvě 2016
@mimimimi nevim asi me nemaji rady 😀
kastanek87
5. kvě 2016
@sunny1sis no vypadá to dobře, držím pěsti aji na nohách 😃 😉 kde koupim ten clear blue? Je asi dražší že?
sunny1sis
5. kvě 2016
@kastanek87 Dakujem, ja objednala na lekarna.cz, beru aj zamestnanecke benefity. Ked porovnam cenu dr.max, kde su 2tt a tento, hoci drahsi, a ukaze co ma, tak nevaham.
milujicimamina
5. kvě 2016
@sunny1sis take jsem ho tam objednavala 🙂 Jeste mam jine papirkove to jsem zvedava 🙂 kolik stal tusim.68?
kastanek87
5. kvě 2016
Děkuji 🙂 tak na příští cyklus asi taky poridim,pokud tento se nepovede,ale mám pocit že přijde MS,bolí mě dost podbrisek 😞
milujicimamina
5. kvě 2016
@kastanek87 on boli i prave ty tehulky tak tim se taky ridit moc nejde asi
terundaberunda
5. kvě 2016
Ahojky holky, jsem 11DPO a jeden den po vynechání MS, vidím ducha nebo blouzním? Díky 🙂
brixavonpavli
5. kvě 2016
@terundaberunda náááádhera, gratuluji 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli