• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

23. března 2017 
@terinkaladik má to byt obracene
5. kvě 2016 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
https://m.womenzone.cz/encyklopedie/mereni-bazalni-teploty
@milujicimamina uzasny odkaz :wink:

@terinkaladik no vypada to tak :neutral_face: ale to nevylucuje ze duch bude na jinem :wink: zkus jiny :wink:
5. kvě 2016 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinkaladik to je benu test? Me napr. udelal ruzoveho ducha a tehu jsem nebyla ale treba vas pripad to neni
5. kvě 2016 ve 21:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi jo je to jak v hloupem snu:frowning2:
5. kvě 2016 ve 22:31  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina jo?tak uz muzes,drzim palecky a tesim se na fotku:wink:
5. kvě 2016 ve 22:33  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinkaladik ze by dvojcata? :wink: to je vtip:wink:
5. kvě 2016 ve 22:35  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatickon to bylo první co mě napadlo :grinning:
@terinkaladik zkus jiný test,držím pěsti! A dej vědět ;)
5. kvě 2016 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky 4-5 dpo vim ze je hoooodne brzo ale vidim opet ducha asi jen ja a jen na kajich testu testuji kvuli tomu ze delam tezkou praci a uz jednou jsme o mimi prisli diky teto praci
6. kvě 2016 v 01:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyt9178 ahoj to myslim ze je hodne brzy na dusika , ja ani nic asi nevidim
6. kvě 2016 v 05:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dneska 30dc a nic
6. kvě 2016 v 06:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav ahojky ja dnes zatim taky nic, ale ja jsem extrem - posledni MS 7.3. Takze jsem 33DC + 28DC z minula,zacinam 3.cyklus zatim bez MS ...tragedie :persevere:...
A co testik?
6. kvě 2016 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyt9178 taky bohuzel nevidim ale je i opravdu brzy, takhle brzy to zadny test neukaze po ovulaci musis pocitat i s dobou na pripadne hnizdeni....a pak jeste s dobou kdy to hcg teprve zachyti test...takze pokud jsi opravdu 5dpo tak to neni mozne videt //...
6. kvě 2016 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyt9178 ale ještě ze 4dny počkej :slight_smile: moc přeji aby tam byly ty dvě :slight_smile:
6. kvě 2016 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina,
@kastanek87

tak jak dnes holky :blush:?

Me teplota klesla s korekci o stupinek na 36,6 :persevere: ale nedivila bych se kdyby o vic ...dnes me maly nenechal dospat do casu mereni a donutil me vstat drive a mereni dopadlo pokazde jinak...uz s tim skoro nepocitam ze by to bylo neco jineho nez hormon.vykyvy, ale tak jeste zitra se uvidi ze :neutral_face:...
6. kvě 2016 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
6 dni zpozdeni, co myslite?
6. kvě 2016 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi ještě vydrž ještě to nemusí být prý to muže kolísat, mě se zatím drží nad 37, ted jsem dělala ten clearblue a mám slabé plusko :slight_smile: doufám teda že mužu věřit
6. kvě 2016 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qz neco malo vidim
6. kvě 2016 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem 12DPO tak zkusim s testem vydrzet do pozitri ...pokud teda MS nedorazi :unamused:...zaskocil me rano unik vetsiho mnozstvi ml. bileho vytoku...tj teda ten co je asi pred MS kdyz to neni ten klasika husty tehotensky ze?
6. kvě 2016 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi to nevím, někdo ho má někdo až později
6. kvě 2016 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina no ja prave taky ty jo....jinak clearblue je rekla bych dosti spolehlivy, ja si asi jeste jeden test koupim, nepobiram to...
6. kvě 2016 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qz myslíš? Je to ten s tím pluskem ne digitální
6. kvě 2016 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qz mohl by byt pozitivni :blush::wink: ale urcite zkus jeste dalsi test pro jistotu, mamatesty obcas zlobi :wink:

@milujicimamina ukaz testik, tj skvela zprava :blush:!!! Jinak pockam bud na MS nebo na test :joy::wink: Nic ani nezbyva jineho no :wink: Diky za podporu:wink:
6. kvě 2016 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina ja zkousela ten digi a fakt tedy nelhal, velice spolehlivy :slight_smile: z vlastni zkusenosti vim, ze staci ale slaba carka... Ten GS mamatest je docela citlivy prave taky, kdyztak zkus, neni ani drahy...
6. kvě 2016 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi z uterka mam jeste jeden a carka jeste slabsi tam je taky, stejne jdu dnes do lekarny, tak nabehnu jeste na jiny test :slight_smile:
6. kvě 2016 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@qz klidne zkus ten samy kdyz se to potvrdi 2x za sebou tak s vetsi pravdepodobnosti ani jinou znacku nepotrebujes :smile:...
6. kvě 2016 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi snažím se to vyfotit mě to špatně fotí celkově natož takové duchy :grinning:
6. kvě 2016 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem to otevřela :grinning:
6. kvě 2016 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi je slaboučký ale jde to vidět docela hezky :slight_smile: ne teda na fotce
6. kvě 2016 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2016 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina @ mimimimi ja vim no je brzo jeste dekuji a ne tvem vidim krasne :slight_smile:
6. kvě 2016 v 08:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek