Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
terinkaladik
5. kvě 2016
@terinkaladik má to byt obracene
mimimimi
5. kvě 2016
https://m.womenzone.cz/encyklopedie/mereni-baza...
@milujicimamina uzasny odkaz 😉

@terinkaladik no vypada to tak 😐 ale to nevylucuje ze duch bude na jinem 😉 zkus jiny 😉
anyt9178
5. kvě 2016
@terinkaladik to je benu test? Me napr. udelal ruzoveho ducha a tehu jsem nebyla ale treba vas pripad to neni
zlatickon
5. kvě 2016
@mimimimi jo je to jak v hloupem snu😞
zlatickon
5. kvě 2016
@milujicimamina jo?tak uz muzes,drzim palecky a tesim se na fotku😉
zlatickon
5. kvě 2016
@terinkaladik ze by dvojcata? 😉 to je vtip😉
kastanek87
5. kvě 2016
@zlatickon to bylo první co mě napadlo 😃
@terinkaladik zkus jiný test,držím pěsti! A dej vědět 😉
anyt9178
5. kvě 2016
Holky 4-5 dpo vim ze je hoooodne brzo ale vidim opet ducha asi jen ja a jen na kajich testu testuji kvuli tomu ze delam tezkou praci a uz jednou jsme o mimi prisli diky teto praci
milujicimamina
6. kvě 2016
@anyt9178 ahoj to myslim ze je hodne brzy na dusika , ja ani nic asi nevidim
monikavitezslav
6. kvě 2016
Ahojky holky dneska 30dc a nic
mimimimi
6. kvě 2016
@monikavitezslav ahojky ja dnes zatim taky nic, ale ja jsem extrem - posledni MS 7.3. Takze jsem 33DC + 28DC z minula,zacinam 3.cyklus zatim bez MS ...tragedie 😣...
A co testik?
mimimimi
6. kvě 2016
@anyt9178 taky bohuzel nevidim ale je i opravdu brzy, takhle brzy to zadny test neukaze po ovulaci musis pocitat i s dobou na pripadne hnizdeni....a pak jeste s dobou kdy to hcg teprve zachyti test...takze pokud jsi opravdu 5dpo tak to neni mozne videt //...
milujicimamina
6. kvě 2016
@anyt9178 ale ještě ze 4dny počkej 🙂 moc přeji aby tam byly ty dvě 🙂
mimimimi
6. kvě 2016
@milujicimamina,
@kastanek87

tak jak dnes holky 😊?

Me teplota klesla s korekci o stupinek na 36,6 😣 ale nedivila bych se kdyby o vic ...dnes me maly nenechal dospat do casu mereni a donutil me vstat drive a mereni dopadlo pokazde jinak...uz s tim skoro nepocitam ze by to bylo neco jineho nez hormon.vykyvy, ale tak jeste zitra se uvidi ze 😐...
qz
6. kvě 2016
6 dni zpozdeni, co myslite?
milujicimamina
6. kvě 2016
@mimimimi ještě vydrž ještě to nemusí být prý to muže kolísat, mě se zatím drží nad 37, ted jsem dělala ten clearblue a mám slabé plusko 🙂 doufám teda že mužu věřit
milujicimamina
6. kvě 2016
@qz neco malo vidim
mimimimi
6. kvě 2016
Jsem 12DPO tak zkusim s testem vydrzet do pozitri ...pokud teda MS nedorazi 😒...zaskocil me rano unik vetsiho mnozstvi ml. bileho vytoku...tj teda ten co je asi pred MS kdyz to neni ten klasika husty tehotensky ze?
milujicimamina
6. kvě 2016
@mimimimi to nevím, někdo ho má někdo až později
qz
6. kvě 2016
@milujicimamina no ja prave taky ty jo....jinak clearblue je rekla bych dosti spolehlivy, ja si asi jeste jeden test koupim, nepobiram to...
milujicimamina
6. kvě 2016
@qz myslíš? Je to ten s tím pluskem ne digitální
mimimimi
6. kvě 2016
@qz mohl by byt pozitivni 😊😉 ale urcite zkus jeste dalsi test pro jistotu, mamatesty obcas zlobi 😉

@milujicimamina ukaz testik, tj skvela zprava 😊!!! Jinak pockam bud na MS nebo na test 😂😉 Nic ani nezbyva jineho no 😉 Diky za podporu😉
qz
6. kvě 2016
@milujicimamina ja zkousela ten digi a fakt tedy nelhal, velice spolehlivy 🙂 z vlastni zkusenosti vim, ze staci ale slaba carka... Ten GS mamatest je docela citlivy prave taky, kdyztak zkus, neni ani drahy...
qz
6. kvě 2016
@mimimimi z uterka mam jeste jeden a carka jeste slabsi tam je taky, stejne jdu dnes do lekarny, tak nabehnu jeste na jiny test 🙂
mimimimi
6. kvě 2016
@qz klidne zkus ten samy kdyz se to potvrdi 2x za sebou tak s vetsi pravdepodobnosti ani jinou znacku nepotrebujes 😄...
milujicimamina
6. kvě 2016
@mimimimi snažím se to vyfotit mě to špatně fotí celkově natož takové duchy 😃
milujicimamina
6. kvě 2016
Ja jsem to otevřela 😀
milujicimamina
6. kvě 2016
@mimimimi je slaboučký ale jde to vidět docela hezky 🙂 ne teda na fotce
mimimimi
6. kvě 2016
anyt9178
6. kvě 2016
@milujicimamina @ mimimimi ja vim no je brzo jeste dekuji a ne tvem vidim krasne 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli