• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

21. července 2017 
@milujicimamina tak to je mazec ze ti to ukazuje tak brzy :innocent: parada :blush: preji at tam tentokrat vydrzi!!!:wink:
6. kvě 2016 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anyt9178 ještě zesílil ale v tom okýnku jak háže stín mi to foták nevezme vubec ten jen zda se mu dá věřit .-) mám dneska 9 dpo
6. kvě 2016 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi děkuji :slight_smile: moc se neraduji
6. kvě 2016 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky uz je zaschly co myslite?
6. kvě 2016 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina nezaschly byl zretelnejsi ale urcite to vidis lip jak my na fotce :wink: tak za dva tri dny by mohl byt videt zretelneji :wink:...
6. kvě 2016 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi já jsem ještě test neukousela. Posledni ms byla 6.4 a cyklus 27dní takže měla dojít 3.5 a do dneska nic.po předešlých situacích u mě převládá mega strach.
6. kvě 2016 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi hlavně furt li tam na wc se kontrolovat. Teď by se to mimco fakt nehodilo. Ale nebránila bych se.
6. kvě 2016 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina vypada to nadejne :slight_smile:
6. kvě 2016 v 10:02  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podarilo se mi lip vyfotit
6. kvě 2016 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
6. kvě 2016 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikavitezslav já nevím proč ale nevěřím mu já už jsem otrkaná :slight_smile: ale až dneska mě začlo bolet břicho jako u ms
6. kvě 2016 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina držím palecky já se do lékárny dneska nedostanu takže je to buď a nebo.
6. kvě 2016 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina pochybuju ze by clearblue kecal.
6. kvě 2016 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina juchuuu hratulujii moooc
6. kvě 2016 v 10:30  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qz tomu testu bych moc neverila ja mela testy jasne pozitivni a tehotna nejsem
6. kvě 2016 v 10:31  •  3 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina drzim mooooooc palecky at je pravej :wink:
6. kvě 2016 v 10:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji vám stejně koupím maxe to je jistota, ale asi se něco děje protože dnes opravdu začal bolet podbřišek
6. kvě 2016 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina taky držím pěsti!
6. kvě 2016 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kastanek87 děkuji musím se na něj pořád koukat jak praštěná
6. kvě 2016 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monikavitezslav my to máme taky tak napůl, manžel by nadšen nebyl a radši by byl abych třetí nečekala ale vypadá jako by se s tím i částečně smiřoval...já bych byla i za třetí ráda protože jsem vzdy tři chtěla ale taky to přežiju když nebudu :wink: jonak taky kontroluji a nic :smile: litala jsem předtím častěji na WC, ted už tak normálně :wink:...ale ono se vzdy objeví neco pres den co mě zaskoci :smile: Pachy, bolest.podbrisek po styku, trávení - nafouklost poslední dny atd atd :smile:...co je a co neni pms budeme vedet doufám už brzy :wink:
6. kvě 2016 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina dej hned vedet s tím Maxem :blush: a tfuj tfuj pro štěstí :four_leaf_clover::wink:
6. kvě 2016 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi psala jsem ti zpravu... jukni na to prosim :slight_smile:
6. kvě 2016 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. kvě 2016 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi to víš že ano :slight_smile: hned jak dojdu večer
6. kvě 2016 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina musíš mít velkou radost tak doufám že napíšeš, ze ano :grin::clap: Při tak krátkém cyklu je to úplný zázrak, to se povedlo nekdy při MS nebo hned po ni pokud ano vid :wink:
6. kvě 2016 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi ne ovulace byla 8dc a ted jsem 17dc radost nemam ja se drzim pri zemi
6. kvě 2016 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina jo já myslela ze jsi říkala 4DC tak proto to říkám :wink: Já myslim ze tentokrát tam bude snad a kdyz ne hned tak do tri dnu:blush:Jsi 9DPO vid tak tj na ducha nejdřívejsi moznost :wink: Záleží asi na značce :wink: Ale pokud je tu a neni to rozmazano tak snad bude všude už i ted :wink: Posles jeste graf mrknu se jestli můžu :wink:
6. kvě 2016 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina tak už vidím ono ti to tu ovu posunulo a pak hned impl.pokles to by holka odpovidalo ! :smile: tak snad je to taaam ...:blush: :wink:
6. kvě 2016 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A i 5.den po impl. poklesu to na testu ukazuje - tedy odpovídá hmmm :wink::blush:
6. kvě 2016 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz… nejspíš se mi zasmějete, ale já si opravdu nejsem jistá. S manželem se pokoušíme půl roku o miminko, protože mám nepravidelnou menstruaci, tak je těžké odhadnou ovulaci i příchod menstruace… Dnes ráno kdy jsem 42 DC jsem si udělala test a výsledek v limitu vypadal viz. fotka… Co myslíte, mohla bych být těhotná nebo jsou to jen plané naděje? Test Dr. Max citlivost 10
6. kvě 2016 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek