Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
mimimimi
6. kvě 2016
@milujicimamina tak to je mazec ze ti to ukazuje tak brzy 😇 parada 😊 preji at tam tentokrat vydrzi!!!😉
milujicimamina
6. kvě 2016
@anyt9178 ještě zesílil ale v tom okýnku jak háže stín mi to foták nevezme vubec ten jen zda se mu dá věřit .-) mám dneska 9 dpo
milujicimamina
6. kvě 2016
@mimimimi děkuji 🙂 moc se neraduji
milujicimamina
6. kvě 2016
Taky uz je zaschly co myslite?
mimimimi
6. kvě 2016
@milujicimamina nezaschly byl zretelnejsi ale urcite to vidis lip jak my na fotce 😉 tak za dva tri dny by mohl byt videt zretelneji 😉...
monikavitezslav
6. kvě 2016
@mimimimi já jsem ještě test neukousela. Posledni ms byla 6.4 a cyklus 27dní takže měla dojít 3.5 a do dneska nic.po předešlých situacích u mě převládá mega strach.
monikavitezslav
6. kvě 2016
@mimimimi hlavně furt li tam na wc se kontrolovat. Teď by se to mimco fakt nehodilo. Ale nebránila bych se.
leymea
6. kvě 2016
@milujicimamina vypada to nadejne 🙂
milujicimamina
6. kvě 2016
Podarilo se mi lip vyfotit
monikavitezslav
6. kvě 2016
@milujicimamina gratuluji
milujicimamina
6. kvě 2016
@monikavitezslav já nevím proč ale nevěřím mu já už jsem otrkaná 🙂 ale až dneska mě začlo bolet břicho jako u ms
monikavitezslav
6. kvě 2016
@milujicimamina držím palecky já se do lékárny dneska nedostanu takže je to buď a nebo.
monikavitezslav
6. kvě 2016
@milujicimamina pochybuju ze by clearblue kecal.
zlatickon
6. kvě 2016
@milujicimamina juchuuu hratulujii moooc
zlatickon
6. kvě 2016
@qz tomu testu bych moc neverila ja mela testy jasne pozitivni a tehotna nejsem
anyt9178
6. kvě 2016
@milujicimamina drzim mooooooc palecky at je pravej 😉
milujicimamina
6. kvě 2016
děkuji vám stejně koupím maxe to je jistota, ale asi se něco děje protože dnes opravdu začal bolet podbřišek
kastanek87
6. kvě 2016
@milujicimamina taky držím pěsti!
milujicimamina
6. kvě 2016
@kastanek87 děkuji musím se na něj pořád koukat jak praštěná
mimimimi
6. kvě 2016
@monikavitezslav my to máme taky tak napůl, manžel by nadšen nebyl a radši by byl abych třetí nečekala ale vypadá jako by se s tím i částečně smiřoval...já bych byla i za třetí ráda protože jsem vzdy tři chtěla ale taky to přežiju když nebudu 😉 jonak taky kontroluji a nic 😄 litala jsem předtím častěji na WC, ted už tak normálně 😉...ale ono se vzdy objeví neco pres den co mě zaskoci 😄 Pachy, bolest.podbrisek po styku, trávení - nafouklost poslední dny atd atd 😄...co je a co neni pms budeme vedet doufám už brzy 😉
mimimimi
6. kvě 2016
@milujicimamina dej hned vedet s tím Maxem 😊 a tfuj tfuj pro štěstí 🍀😉
luciasek1987
6. kvě 2016
@mimimimi psala jsem ti zpravu... jukni na to prosim 🙂
mimimimi
6. kvě 2016
@luciasek1987 aha juknu 😉
milujicimamina
6. kvě 2016
@mimimimi to víš že ano 🙂 hned jak dojdu večer
mimimimi
6. kvě 2016
@milujicimamina musíš mít velkou radost tak doufám že napíšeš, ze ano 😁👏 Při tak krátkém cyklu je to úplný zázrak, to se povedlo nekdy při MS nebo hned po ni pokud ano vid 😉
milujicimamina
6. kvě 2016
@mimimimi ne ovulace byla 8dc a ted jsem 17dc radost nemam ja se drzim pri zemi
mimimimi
6. kvě 2016
@milujicimamina jo já myslela ze jsi říkala 4DC tak proto to říkám 😉 Já myslim ze tentokrát tam bude snad a kdyz ne hned tak do tri dnu😊Jsi 9DPO vid tak tj na ducha nejdřívejsi moznost 😉 Záleží asi na značce 😉 Ale pokud je tu a neni to rozmazano tak snad bude všude už i ted 😉 Posles jeste graf mrknu se jestli můžu 😉
mimimimi
6. kvě 2016
@milujicimamina tak už vidím ono ti to tu ovu posunulo a pak hned impl.pokles to by holka odpovidalo ! 😄 tak snad je to taaam ...😊 😉
mimimimi
6. kvě 2016
A i 5.den po impl. poklesu to na testu ukazuje - tedy odpovídá hmmm 😉😊
hahahala
6. kvě 2016
Ahoj holky, mám dotaz… nejspíš se mi zasmějete, ale já si opravdu nejsem jistá. S manželem se pokoušíme půl roku o miminko, protože mám nepravidelnou menstruaci, tak je těžké odhadnou ovulaci i příchod menstruace… Dnes ráno kdy jsem 42 DC jsem si udělala test a výsledek v limitu vypadal viz. fotka… Co myslíte, mohla bych být těhotná nebo jsou to jen plané naděje? Test Dr. Max citlivost 10

Začni psát odpověď...

Odešli