Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
hahahala
6. kvě 2016
@luciasek1987 Tak aspoň víš kolikátý den DPO jsi ... myslím,že 10 DPO je brzo, ale je to už poměrně normální doba na testování ... já ale má co říkat 😃 já nemám tušení kolikátý den DPO jsem prostě jsem po tom co mě bolel podbřišek a záda zkusila test a náhodou tam malinkej duch je (teda já ho vidím) 🙂
luciasek1987
6. kvě 2016
@hahahala ty jo vidis.. hiod sem foto 🙂 at posoudime 🙂
hahahala
6. kvě 2016
@luciasek1987 fotky jsem sem už dávala, ale hodím ti je sem a posuď sama🙂 já jsem už paranoidní 😃
hahahala
6. kvě 2016
@luciasek1987 duch byl v limitu asi cca po 3 minutách
monikavitezslav
6. kvě 2016
@hahahala tak asi jen zase hormonální nerovnováha. Test udělaný teď z odpolední moci
luciasek1987
6. kvě 2016
@hahahala ty jo krasne 🙂))
milujicimamina
6. kvě 2016
@luciasek1987 ja jsem udelala toho maxe nevydrzela jsem a myslim ze se neco rysuje ale rano to bude jistější
milujicimamina
6. kvě 2016
@monikavitezslav tady je to zkreslene nic?
luciasek1987
6. kvě 2016
@milujicimamina tak taky ukaz..... 🙂
hahahala
6. kvě 2016
@monikavitezslav Fotka je hodně osvícená, tak těžko ducha hledat, ale já být tebou, tak ještě počkám... může být ještě brzo a navíc ranní moč je přeci jen větší jistota... Já bych neměla odvahu po ranním výsledku si dělat test teď a zbytečně se třeba stresovat.
hahahala
6. kvě 2016
@milujicimamina Tak to je super 🙂
hahahala
6. kvě 2016
@luciasek1987 Bojím se dokonce i myslet si, že to mohlo vyjít... Vidíš tam ducha že jo ? Nejsem blázen 😃
luciasek1987
6. kvě 2016
@hahahala vidim tam krasneho ducha... fakt vidim 🙂
hahahala
6. kvě 2016
@luciasek1987 uff 😃
milujicimamina
6. kvě 2016
@hahahala to asi nevyfotim ale normalne mam jakehosi tuchana
milujicimamina
6. kvě 2016
@hahahala ja se taky bojim😃
luciasek1987
6. kvě 2016
holky moc vam to preju a byla bych moc stastna kdyby mi to za par dni take potvrdilo //
hahahala
6. kvě 2016
@milujicimamina To je doba... dřív se ženský bály, že otěhotní jen se na chlapa podívaly a dneska se zase bojí že neotěhotní kdyby se na hlavu stavěly...
hahahala
6. kvě 2016
@luciasek1987 mně to asi nedá a zítra ráno vyzkouším další test jestli čárka sílí a nebo naopak ... a dám vědět 🙂
hahahala
6. kvě 2016
@luciasek1987 Nejhorší je ta naděje, že člověk tam tam toho ducha vidí a je rád a zároveň ví že to nemusí nic znamenat...
luciasek1987
6. kvě 2016
@hahahala urcite zitra rano zkus dalsi - neni duvod netestovat 🙂
milujicimamina
6. kvě 2016
@hahahala pak dej hned vedet 🙂
hahahala
6. kvě 2016
@milujicimamina Určitě dám 🙂 I ty dej vědět kdyby bylo něco nového 🙂
monikavitezslav
6. kvě 2016
Po zaschnuti
monikavitezslav
6. kvě 2016
Zkusím ještě ráno a prosím na to ale ms furt nikde
monikavitezslav
6. kvě 2016
To nemá smysl. Ale teď mě teda trápí proč není ms.
anyyna
6. kvě 2016
@monikavitezslav A nemohla být ovulace později? Že by se ta druhá / teprve ukázala.. Je více žen, které měly pozitivní test až třeba týden po vynechání.. Tak hlavu vzhůru! Držím pěsti.. 🙂
hahahala
6. kvě 2016
@monikavitezslav Vydrž ještě .. ráno moudřejší večera a pokud ani ráno nic, tak bych ještě nějakej ten den počkala jestli se ms nedostaví a když tak bych znovu testovala.
monikavitezslav
6. kvě 2016
@hahahala no zítra to bude už 31dc a minulý cyklus byl 27dc.
milujicimamina
6. kvě 2016
@monikavitezslav me se zpozdil cyklus minule mivam je 25-28 a dosla 30