Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hahahala
7. kvě 2016

@yukonek Určitě 🙂 Budu držet palce!! Sama moc dobře vím jaký to jsou nervy...

yukonek
7. kvě 2016

@luciasek1987 kazdy to ma jinak, kamaradka netusila do 12tt ze je tehotna 🙂 proste ji absolutne nic nebylo a ms mela nepravidelnou takze ji to nejak neprislo divny :D

luciasek1987
7. kvě 2016

@yukonek no tak uvidime 🙂 chtela bych testovat uz 10 dpo... Ja to proste nevydrzim...

yukonek
7. kvě 2016

@hahahala dekuju, testnu zase zitra rano 🙂 predtim se mi duch ukazal az 13dpo takze jeste mam cas, ale stejne to zkusim 😀 neda mi to

milujicimamina
7. kvě 2016

Ja mam bolest prsou i bricha

yukonek
7. kvě 2016

@luciasek1987 ja mam dnes 10dpo a nic...je to jeste brzy ale chapu te ze ti to proste neda to zkusit 🙂 ja jsem taky cvok, vim ze to nema cenu testovat takhle brzo a stejne to delam... 🙂

hahahala
7. kvě 2016

@yukonek To je přesně můj případ MS nepravidelná cykly od 33 do 66 dnů... Test jsem zkusila náhodně po 4 dnech pobolívání břicha... Teď se jen modlím aby to nebyla nakonec jen cysta. Fakt závidím všem co mají menstruaci pravidelnou a ví kdy ji očekávat.

yukonek
7. kvě 2016

@milujicimamina tak drzim ✊✊✊

luciasek1987
7. kvě 2016

@yukonek myslis ze je to brzy? No muzu zkusit vydrzet.. Ale vis jak.. Je to silnejsi nez ja :D

yukonek
7. kvě 2016

@hahahala ja ji mam pravidelnou, 34dni, takze docela dlouhy cyklus ale pravidelny .. Jsem docela rada, brala jsem 10 let ty svinstva (antikoncepci) a desne se bala ze to budu mit vsechno na prd. Ale snad se to uz srovnalo 👍 neberu ji rok

yukonek
7. kvě 2016

@luciasek1987 no jako zalezi kdy byla ovu...ale vzdycky je samozrejme lepsi vydrzet az do dne predpokladane ms...ale bla bla bla bla ja to taky neposloucham, je to kazdeho vec, dulezite je aby pri pripadnem negativnim vysledku se clovek nestresoval a tesil se na dalsi testovani 👍

hahahala
7. kvě 2016

@yukonek Já brala antikoncepci asi 7 let v kuse a po vysazení loni v dubnu je to jedna velká katastrofa... podle gynekologa mám počkat, že se to srovná samo... ale kdy sakra? Takhle se nedá fakt nic plánovat a i druhá čárka na testu je plná obav, že to je cysta ...

mimimimi
7. kvě 2016

@yukonek mas pravdu mam poslední testik na nedělní či pondělní rano a pak koupim radši jeste jiny kdyz tam něco objevim 😉 z priznaku podivnych mam v noci loupani v břiše 😂 Mela jsem i pachy - neskutečně zostreny cich a žaludek na vodě, únavu, motani hlavy ale to vse asi už par dni po ovulaci 😉 Zatim nebudu rikat ze to jsou teh.priznaky 😉 Taky moc držím pěsti za chvilku můžeš testovat 😊

@hahahala jee ty jsi zlatíčko 😁 na radost to je úsměvné a brzy ale děkuji moc za maličkou naději! 😇😉😊

yukonek
7. kvě 2016

@mimimimi moc drzim palce, aby nam to vsem vyslo ✊👍

yukonek
7. kvě 2016

@hahahala neboj se a hlavne klid, vim o cem mluvim...kdyz ti takhle krasne sili carka tak to cysta nebude 🙂 ted uz cykly rovnat nemusis 😀

luciasek1987
7. kvě 2016

@yukonek ovulace byla 30.4. cili dnes 7 dpo...

luciasek1987
7. kvě 2016

@mimimimi dobre ranko... Moc drzim palce ;)

yukonek
7. kvě 2016

Jinak holky dnes bude krasne, tak sup ven cerpat energii a mit dobrou naladu! 😊🌞🌻

hahahala
7. kvě 2016

@yukonek To by byla škoda to počasíčko nevyužít... my budeme mít pracovní víkend ... ale na čerstvém vzduchu to jo ... musíme dát dohromady zahradu, tak chytnu i nějaký ten bronz :D

mimimimi
7. kvě 2016

@luciasek1987 i já tobě 😉!!!
@yukonek my jdeme dneska oslavit synovi narozeniny na zahradu 😎 Taky držím vsem moc pěsti 😉 Tak se držte 😃
Bolesti na MS jsou porad tak snad to tak má být...prsa vůbec neboli ale neboleli me ani v předešlých tehu...

Tak hezky slunecny den holky jdu neco delat radši... 😇

milujicimamina
7. kvě 2016

@mimimimi i tobe a hezky to oslavte vsecnejlepsi 🙂

milujicimamina
7. kvě 2016

Tak na maxovi nemam nic

milujicimamina
7. kvě 2016

Takze opet nic

luciasek1987
7. kvě 2016

@milujicimamina a bylo to z ranni moci?

milujicimamina
7. kvě 2016

@luciasek1987 no bylo ale byla jsem v 5na wc

qz
7. kvě 2016

@zlatickon jo, clearblue digitalni byl negativni. Ovsem tyden zpozdeni, nic se nedeje, tak nevim, co mi je.

luciasek1987
7. kvě 2016

@milujicimamina asi uz jsi mi to psala.. ale jak tu komunikuji s vice snazilkama tak jsem to zapomnela.. kolik jsi dpo?

milujicimamina
7. kvě 2016
milujicimamina
7. kvě 2016

@luciasek1987 opet nic tak co uz a cb lze

luciasek1987
7. kvě 2016

@milujicimamina 10 dpo se taky chystam testovat... ale myslim si ze na to bude zbytecne brzy... 12 dpo by uz duch mohl byt ale 10 asi ne... nevim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru