Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
medinka13
9. kvě 2016
@milujicimamina Vidím tam nějakou šmouhu, ale jen lehce..
milujicimamina
9. kvě 2016
Uz je suchy 🙂
monikavitezslav
9. kvě 2016
One step od 12,5hcg udělaný teď a nic. Tak já budu čekat opětovně na zpožděnou mrchu.
mimimimi
9. kvě 2016
@milujicimamina tak to vubec nevim je to videt hodne slabounce a nevidim primo prouzek 😣 ale prala bych ti at se konecne zvyrazni ...zkus ten druhy jeste 😉
mimimimi
9. kvě 2016
@milujicimamina na suchem lepsi 😉
mimimimi
9. kvě 2016
@monikavitezslav a nebo je jen brzy ...😉
milujicimamina
9. kvě 2016
@mimimimi ja nevim uz jak to vyfotit tady jde min nez ndoopravdy 😞 mozna uz blbnu
mimimimi
9. kvě 2016
@milujicimamina ted vidim pekne tam snad to tam jeee 😊
milujicimamina
9. kvě 2016
@mimimimi 🙂 jsem opatrna jeste neverim ale je videt krasne
bielanevesta
9. kvě 2016
@milujicimamina tienik tam vidím aj ja. Tfuj tfuj držím päste 😊
milujicimamina
9. kvě 2016
@bielanevesta dekuji 🙂
ms.neomagic
9. kvě 2016
Taky vidim nadech.. 😉

Myslim ze femibion,chytre miminko atd.,je vse na jedno brdo...zalezi asi jen kolik je tam kyseliny listove..

Tak jsme s laskou posnidali tabletky,prdelka sel do prace a ja si jdu uzivat jeste tyden neschopnosti..nez se zase pujdu sdirat z kuze do prace.
leymea
9. kvě 2016
@milujicimamina taky vidim 🙂 snad Vam to tentokrat klaplo 😉
yukonek
9. kvě 2016
A mne furt nejde nahrat fotka 😞
yukonek
9. kvě 2016
@milujicimamina ja vidim 🙂
yukonek
9. kvě 2016
holky mamatest to není - ikdyž to tak vypadá 🙂 je to vitalX - v limitu a bez úprav
milujicimamina
9. kvě 2016
@yukonek Vidim krasne 🙂
hahahala
9. kvě 2016
@yukonek Jéé přesně takhle vypadal můj první test 🙂 Vypadá to hodně nadějně !
yukonek
9. kvě 2016
@hahahala no ty už máš nádherný 2-3 🙂 já měla už dvě těhotenství, bohužel pokaždé se špatným koncem, takže už jsem vycvičená, že tohle už je dobré znamení, ale bohužel to pak vždycky nějak nedopadlo, tak mám strach a budu ho mít asi až do doby, dokud nebudu držet mimi ve svém náručí...nebo až začne chodit na vysokou 😃
hahahala
9. kvě 2016
@yukonek Já jsem pořád taky né vyděšená, ale hodně opatrná ... mám strach aby se něco nepodělalo ... jednou mi taky už vycházeli krásní duši a pak slábli a slábli a nic ... uklidňovali sme se tenkrát, že to bylo vadnýma testama ... já dnes volala doktorovi a ten mi řekl že prej není na co čekat ať příjdu hned ve středu ... Já vím, že to asi blbost, ale bojím se aby to třeba fakt nebyla cysta a nebo mimoděložný ... a nebo zamlklé těhotenství ... Takže tvoje obavy chápu na 100% ... včera sme s manželem řešili, že by bylo fajn udělat cvak a být už v 9. měsíci 😃
yukonek
9. kvě 2016
@hahahala přesně tak...já jdu taky už ve středu, ale ne na prohlídku, ale spíš domluvit se, kvůli těm dvěma předešlým jsem vlastně už automaticky v rizikové kategorii, tak pro klid v duši jsi jdu "pokecat" s doktorem a asi mě nechá na neschopence - byla bych i ráda. Tak si dáme vědět jak jsme dopadly 🙂 snad nám to už vyjde ❤
pandabox
9. kvě 2016
@yukonek držím pěsti🙂)
pandabox
9. kvě 2016
@yukonek posledne jsme měly testy pozitivní spolu..a stejne nsm tk i skoncilo..Já jsem ted na počátku sedmého tydne..tak snad nám to oběma klapne ted:)))
yukonek
9. kvě 2016
@pandabox no vidíš, tak to je pro mě skvělá zpráva a mám víc nadějí 🙂
mimimimi
9. kvě 2016
Tak ja holky s testovanim asi koncim...udelala jde Dr.Max a myslim ze tam nic neni...takze zitra doktor a krev to jisti...

@yukonek nadhera 😊
@hahahala vse bude v poradku, opatrujte se ! 😉
milujicimamina
9. kvě 2016
@mimimimi ani po zaschnuti? Zitra si tam skoc bude to jistejsi a dej vedet
mimimimi
9. kvě 2016
@milujicimamina myslim ze ne 😶
mimimimi
9. kvě 2016
leymea
9. kvě 2016
@mimimimi nevidim 😞
mimimimi
9. kvě 2016
@leymea dekuji ja prave taky ne...ale uz je to dlouhe tak zitra se snad dozvim co je pricinou meho nekonecneho cyklu...

Začni psát odpověď...

Odešli