Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luciasek1987
10. kvě 2016

Tak holky ja mam negativni test.. Jsem 10 dpo. ted uz jen pockam v nedeli na ms a dalsi cyklus pred nami.. ;)

monikavitezslav
10. kvě 2016

@yukonek určitě to bude v pořádku. Já si furt říkám ze ovulace byla třeba později proto ty negativní testy.

yukonek
10. kvě 2016

@luciasek1987 to je ještě brzo, na mým byl jen pididuch a zrovna tenhle měsíc byla ovu asi dřív, takže buď v klidu, ještě se může vyloupnout 🙂

monikavitezslav
10. kvě 2016

Tak ještě mi zbyl jeden dr.mac a nechapu

yukonek
10. kvě 2016

@monikavitezslav to klidně může být, držím palce

milujicimamina
10. kvě 2016

@monikavitezslav mě to ted ten dr max dělá včera byl nejsilnější dneska opět stínek :-/ podle mě je to negativní

yukonek
10. kvě 2016

@monikavitezslav vidím ducha ! hlavu vzhůru, asi patříš do skupinky těch, kterým to prostě test ukáže až později 🙂

milujicimamina
10. kvě 2016

já dneska seženu ještě nějaké jiné

monikavitezslav
10. kvě 2016

Asi jen odlesk. Jdu zavolat mudr. Zdá mi nevezme krev dneska at nejsem v nervech.

luciasek1987
10. kvě 2016

@yukonek v nervech nejsem ;) ale spis pocitam s ms v nedeli alespon uz nebudu zklamana..

milujicimamina
10. kvě 2016

@luciasek1987 Luci ještě máme čas třeba se ještě ukáže a čím jsi testovala dneska ty?

yukonek
10. kvě 2016

@monikavitezslav dobrý nápad

milujicimamina
10. kvě 2016

@luciasek1987 já při posledním tehotenství měla dr max až 16dpo stínek uplně, a měly jsme i srdíčko a vše ok až v 8tt se to zlomilo, takže šance ještě je

luciasek1987
10. kvě 2016

@milujicimamina byl to one step tady od nejake pani na konikovi.. Brala jsem jich 20

baskervile
10. kvě 2016

@yukonek Tak dej zítra vědět 😉 Jo jo je to na prd,čekáme na výsledky nějakých vyšetřeních,jestli ty potraty měly nějakou příčinu a uvidíme....Ty jsi někde byla,nebo ne?Máš pravdu,jsme silný ženský 🙂

baskervile
10. kvě 2016

@luciasek1987 Já tam něco vidím....

baskervile
10. kvě 2016

@luciasek1987 promiň,překlepla jsem se,bylo to pro monikavitezslav 🙂

marty87
10. kvě 2016

@monikavitezslav jedině zkusit ten digitální tam by se to už jinak ukázalo. Ale už je to dost dlouho. třeba jsi mohla otěhotnět až pár dní po ovulaci.

mimimimi
10. kvě 2016

Holky myslim na Vás 😊!

mimimimi
10. kvě 2016

@luciasek1987
@milujicimamina držím pěsti taky 😊 jeste neni MS 😉

Já sama s tím už moc nepocitam ale co kdyby 😃

mimimimi
10. kvě 2016

@monikavitezslav ty jo no vidíš! Já vidím 😃

milujicimamina
10. kvě 2016

@mimimimi dekuji uz s tim nepocitam 🙂 i na bt kaslu uz ,

mimimimi
10. kvě 2016

@milujicimamina to ja taky ne ale stejne jsem nervózní, ted jdu na bus k tomu Dr...

ms.neomagic
10. kvě 2016

Ahoj holky,tak ja nevim po dvou dnech je ms skoro pryc..jen lehce spinim..ale pritom bricho me boli porad..

yukonek
10. kvě 2016

@baskervile mně to doktorka nabízela, že už na to máme právo, ale my jsme si řekli, že to zkusíme ještě do třetice a nebudeme se stresovat vyšetřeníma... pakliže to nevyjde teď, tak už budeme muset taky naklusat. V říjnu jsem měla 7tt zamklé těhotenství, před dvěma měsíci tzv. biochemické těhu (odešlo s opožděnou MS týden po termínu MS) - a to se prý stává a ženy o tom ani vědět nemusí a myslí si třeba jen, že se jim prostě opozdila MS, takže jsem to prostě brala tak, že tohle byl takový potrat/nepotrat - neměla jsem ani nějak zvlášt "pozitivni" testy, prostě pořád slabí duši, věděla jsem že to asi nevyjde.

yukonek
10. kvě 2016

@ms.neomagic a testy? negativní? někdo to takhle u těhu mívá 😉

leymea
10. kvě 2016

@mimimimi tak dej vedet jak jsi dopadla, taky na Tebe myslime 😉

yukonek
10. kvě 2016

@mimimimi držíme palce 🙂

mimimimi
10. kvě 2016

Díky holky už čekám před dveřmi 😉

leymea
10. kvě 2016

Preju si, aby dalsi tva zprava byla pozitivni a ze patris mezi tehulky. Pokud ne, tak aspon se dozvis (mozna) co ten tvuj dlouhej cyklus (mozna dva cykly) ma znamenat 🙂 snad nic vaznejsiho. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru