Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
yukonek
9. kvě 2016
@zardia nádhera, ukázkový 🙂 moc gratuluju, ať se daří
milujicimamina
9. kvě 2016
@zardia no to je krasa myslim ze mohu gratulovat
mimimimi
9. kvě 2016
@monikavitezslav mam ho taky ikdyž ne porad ale občas vetsi množství obvzlast dnes...
beruskamary
9. kvě 2016
Ahoj, mam 14dni zpozdeni a tri testy (2x po sobe a 1x druhy den s ranni moci) mi ukazaly toto. Vzdy se carky objevily v limitu 3min, podle manualu. Ale prijde mi to jako 1,5 carky... Je to tak normalni? Pristi tyden jdu k doktorce shodou okolnosti na prevencni prohlidku, tak tam se to rozsekne 100% ale kdo ma vydrzet to cekani??? Moc se tesim💕
zardia
9. kvě 2016
Tak jsem pro jistotu zkusila jeste maxe a je tam carka 🙂 a pak zak nejak trochu vybledla.. Myslite ze to se stava?
tati_ana
9. kvě 2016
@beruskamary jestli je to mamatest, tak ten dělá takhle slaboučké čárky. Já jsem také měla takovou čárku 12 DPO a na ostatních testech dálnice. Jedině ještě zkusit jinou značku 🙂 jinak moc gratuluju 😉
milujicimamina
9. kvě 2016
@zardia je paradni gratulace
snazimese2015
9. kvě 2016
Děvčata mám otázku ,byla jsem u doktorky a mám zánět ,nasadila mi Entizol 500 mg ,říkala bez pohlavního styku ,ale až doberu ty tablety tak můžu ? Nebo ne ,jaksik jsem se ze samého strachu nezeptala 😃
marty87
9. kvě 2016
@monikavitezslav tak jak to dopadlo na krvi?
ms.neomagic
9. kvě 2016
Teda tady se nam to nejak rozcarkovalo...tak vsem moc gratuluju...ja chci takyyyyy
milujicimamina
9. kvě 2016
@ms.neomagic i jaaa
ms.neomagic
9. kvě 2016
@milujicimamina ty urcite jsi...jen te zlobi testy...zitra jdes na krev?
luciasek1987
9. kvě 2016
I jaaaa bych chtela 🙂
nordjane
9. kvě 2016
@snazimese2015 po vymizeni obtizi muzes, ale radeji chranen kondomem, aby neco nechytl i partner... Po MS už pak můžeš normálně 🙂
bachovy_esence_poradna
9. kvě 2016
@zardia čárka vyblednout trochu může 😉
ms.neomagic
9. kvě 2016
@luciasek1987 a ty jsi na tom ted jak? 🙂
ms.neomagic
9. kvě 2016
@luciasek1987 koukam,ze jsi taky brala Lindynete 20..kdy jsi dobrala posledni?
luciasek1987
9. kvě 2016
@ms.neomagic posledni jsem mela v rijnu 2015.. Zitra budu 11 dpo a zatim jsem netestovala
baskervile
9. kvě 2016
@yukonek Ahoj,jsem taky po dvou potratech a zrovna jsme řešili,jestli by mě doktor nechal na rizikovým,když se zadaří a otěhotním.Myslíš,že by tě mohl nechat na nemocenské ještě dřív,než uvidí něco na UTZ?Děkuju a držím palce ať se daří 😉
monikavitezslav
10. kvě 2016
Tak já dnes na testu opět nic a zítra mi nejspíš dá vyvolavacku pochybuju ze v krvi něco bude
milujicimamina
10. kvě 2016
A ja hlasim test nic a graf takto tak dnes s testovanim uz koncim i s merenim bt
monikavitezslav
10. kvě 2016
@marty87 nešla sem včera i dnes testy negativní. Ale ms furt nikde. Už nevím co si myslet.34dc
monikavitezslav
10. kvě 2016
Ale pokud bych to měla brát podle předešlých cyklus v březnu a v únoru tak vždy 32dc došla ms teď už 34dc a stále nic. Čeká mě dneska zase noční a zas nebudu vědět na čem jsem ale když jsou testy negativní tak tehu nejsem.
yukonek
10. kvě 2016
@baskervile ahoj 🙂 tak předně mě moc mrzí, že jsi na tom stejně jako já, nemáme to teď lehké, ale od toho jsme ženské, abychom to všechno zvládli 🙂 já doufám, že mi neschopenku napíše, je mi hrozně zle. Dám ti vědět jak jsem dopadla.
yukonek
10. kvě 2016
pořád kontroluju, jestli sílíme...co myslíte? 🙂
monikavitezslav
10. kvě 2016
@yukonek určitě drzim palecky
milujicimamina
10. kvě 2016
@yukonek bude to dobre na jinem testu by už byly dalničky
nikusak1
10. kvě 2016
Dobrý den holky, mám prosbu, snažíme se už dýl jak rok a to čekání je šílené :-x . Už asi 3tí den mě bolí břicho ale tak divně 😕 . Máte s tím někdo zkušenosti dneska je to týden od ovu. Děkuji
pandabox
10. kvě 2016
@milujicimamina ja se v tom grafu nevyznám..ale třeba fakt pomůže se na to tolik nesoustredit..co treba dovolena?? 😉)
yukonek
10. kvě 2016
@milujicimamina potřebovala jsem tady ty VitalX testy vyplýtvat, dnes koupím dr.max a zkusím zítra. Docela jsem překvapená, že už to mám takhle, MS má (nemá) přijít až v pátek