• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

2. prosince 2016 
@milujicimamina nevim :neutral_face: nepoznam to
11. kvě ve 20:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarosi94 mi se zdá,že ovu u tebe nebyla,spíše máš anovulační cyklus,anebo ovu dojde později.
11. kvě ve 20:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1352015 zkus za dva dny :wink: a nebo na termin MS :slight_smile: vim, tezke to vydrzet :grinning:
11. kvě ve 20:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal ja Ti nevim. S tutim nemam zkusenosti, ale myslim si, ze po sesti dnech na 25 citlivosti testu to nemuze byt videt, ale preju Ti to a verim, ze se zadarilo :wink:
11. kvě ve 20:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@leymea moc děkuji :slight_smile: :slight_smile: tak to asi bude stále pregnyl nebo ten s té 25tky je falešný,ale dělat si naděje nebudu :slight_smile: :slight_smile: v úterý budu 12 dnů od pregnylu a 12 dnů od IUI a uvidíme jestli na tt něco bude :slight_smile: :slight_smile: do té doby testit nebudu :slight_smile:
11. kvě ve 20:52  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal kazdopadne drzim palce a za 6 dni (ne-li driv) tady chci cist jen pozitivni zpravy a videt pekne fotecky s // :wink: ja budu testit za 9 dni :grinning: dneska jsem 1dpo :grinning: takze mi zacina cekaci dlouha doba :grinning:
11. kvě ve 20:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leymea no ta čekací doba po ovulaci je fakt na zabití... toto fakt nesnáším :grinning: :grinning: a to se za 15 dnů snažíme 4 roky :frowning2: :frowning2: a strašně moc děkuji,já tu za těch 9 dnů ne-li dřív taky chci vidět tvůj krásně pozitivní testíček,strašně moc držím palečky :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě ve 20:59  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal kazdy mesic doufam, ze tam budou dve carky, zatim nic a az tam jednou budou, tak se stal zazrak :grinning:
11. kvě ve 21:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leymea to já taky čekám a stejně nic :grinning: no a já byla v listopadu těhotná a v lednu jsem potratila,měla jsem to od 3 dr potvrzené,že jsem těhu a ani jsem neměla pozitivní test :grinning: :grinning: a jak dlouho se snažíte?
11. kvě ve 21:08  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal ahaa, nebo spise to je tim, ze nemerim pravidelne, mam totiz tyden ranni, tyden nocni, kdyz mam nocni blbe se meri ,protoze nespim vkuse 4 hodiny :blush: budim se a treba se napiju nebo jdu na wc :neutral_face: ach jooo, tak vubec netusim
11. kvě ve 21:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarosi94 no tak to tím může být a tímpádem je i podle mě blbost měřit BT :frowning2: já bych ji neměřila kdybych měla takové směny :frowning2: to potom nemá cenu :frowning2: :frowning2: třebas si dělej ovu testy :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě ve 21:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal zkusila jsem tenhle mesic poprve :blush: takze radsi se na to vyprdnout i na testy, nrvyhazovat penize a az prcek s nami bude chtit byt, proste tp vyjde :blush:
11. kvě ve 21:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarosi94 no nebo toto je taky nejlepší řešení :slight_smile: :slight_smile: kdybych na to měla tak bych to taky takto udělala,ale po těch 4 letech už psychika mi pěkně hraje na nervy :frowning2:
11. kvě ve 21:22  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal od srpna :frowning2: ma predstava byla, ze se hned zadari a ono porad nic :grinning: porad premejslim kde je chyba :-/ a doufam, ze i presto jsme oba v pohode :slight_smile: jinak v srpnu naklusu k pani doktorce :-/
11. kvě ve 21:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal potrat me mrzi :frowning2: ale verim, ze se brzo dockate :slight_smile:
11. kvě ve 21:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@hul pet dnu od iui je nemozne mit pozitivni test.to se dite nestihne zahnizdit.natoz aby to zaznamenal test
11. kvě ve 21:28  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Me boli prsa neuveritel e a nafoukla jak balon to nebyvam tak snad ms nedojde ted se mi to tedy posunulo na sobota nedele
11. kvě ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@leymea tak to se určitě do srpna zadaří,ještě je čas :slight_smile: :slight_smile: a držím moc moc palečky :slight_smile: aby se zadařilo a nemuseli jste jít k doktorce :slight_smile:
11. kvě ve 21:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@leymea děkuji jsi hodná :slight_smile: :slight_smile: no uvidíme kdy se zase dočkáme :slight_smile: :slight_smile:

@milujicimamina neboj mi dnes kolegyně v práci říká jak jsem k ní šla k samoubslužkám si zaplatit jídlo tak mi tak říká ty nejsi náhodou těhotná?a šahala mi na břicho a já ji říkám,ne nejsem :grinning: :grinning: a přitom se mě nikdy na to neptala,že by něco vypozorovala?tak jak kdysi má nej kamarádka poznala u obou dvou kluků jako první,že jsem těhulka a ani já jsem o tom nevěděla?až potom jsem si udělala test a měla pravdu,že jsem těhu? :grinning: :grinning: jo a jinak jak píšu o té mé nej kamarádce,teda asi bývalé tak ona nedávno porodila holčičku Melisu ani se mi nepochlubila,že je těhu atd.. a to přitom v tu dobu co jsem ji psala,že jsem potratila těhu byla a nebyla mi schopná napsat to,že je těhu a za rok se tu ani nestavila jednou tak mě strašně moc mrzí a bolí :frowning2: :frowning2: teď by mě ani nepoložilo na kolena to,že třebas těhu nejsem.. bylo by mi to šumák,toto co udělala ona mě krásně položilo na kolena a nevím co si mám o tom myslet :frowning2: :frowning2: jéva to jsem se zase rozepsala :grinning:

@valeri10 jinak jsem 6 dnů od IUI :grinning: :grinning: počítá se i den IUI :grinning: ty jsi 5 dnů od IUI :slight_smile: :slight_smile: a testík už neřeším spíše mě mrzí to co jsem psala milujicimamine.
11. kvě ve 21:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@juliemichal no to chápu to by me vadilo take od kamaradky :frowning2: ale Melisa pekne jmeno :slight_smile: zacaly me pekne bolet vajecniky
11. kvě ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal dekuji :slight_smile: jsem rada, ze jsem se sem zaregistrovala. Manzel to tak neproziva jako ja :grinning: az to bude tak to bude a ja tady s Vama si muzu pokecat a vim, ze v tom nejsem sama :slight_smile: kazdy pozitivni test tady mi udela radost :slight_smile:
11. kvě ve 21:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@milujicimamina mě poslední dobou je krásně na blití,bolí mě záda a podbříšek :grinning:
a jj Melisa je krásné jméno a ano vadí mi to hodně :frowning2: :frowning2: prožívaly jsme spolu naše dětství,pubertu no prostě jsme se bavily spolu hodně dlouho a teď jsme se poslední rok neviděly a ani mi nemohla napsat to,že je těhotná mrzí mě to fakt :frowning2: :frowning2: a dozvěděla jsem se to od mé mamky,že porodila,protože ji předevčírem potkala
11. kvě ve 21:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@leymea ano tady na MK je to fakt super :slight_smile: :slight_smile: a taky mě těší každý pozitivní testík a neboj se taky se ho jednou dočkáš,třebas se zadařilo teď a ani o tom nevíš a dozvíš se to za pár dnů :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě ve 21:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal minuly cyklus mi taky kolegyne rekla, ze jsem naka jina, bleda a jestli nejsem v tom. Zalichotilo mi to :grinning: nadeje byla jeste vetsi, ale bohuzel se spletla :grinning:
11. kvě ve 21:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@leymea no přesně tak i mi zalichotila :grinning: a přitom neví,že se o mimi snažíme :grinning: :grinning: no uvidíme zda měla pravdu nebo ne :grinning: :grinning: ona to posoudila díky mého břicha :grinning: :grinning: jak jsem nafouklá :grinning:
11. kvě ve 21:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
11. kvě ve 21:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leymea strašně moc držím palečky :hearts:
11. kvě ve 21:57  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@juliemichal jinak mi vzdycky od ovulace boli ruzne podbrisek, spis vajecniky a nekdy me pichne v prsou. Nevim cim to je. Zacalo to 3 mesice zpatky kdy jsem poprve zacala pocitovat ovulaci ( i jsem zacala pit kontryhel). Tak nevim jestli do ty doby nebyla ovulka? :grinning: jo a shodou okolnosti jsem zacla zrovna pouzivat ovu testy. Zaclo me bolet bricho a rekla jsem si, ze dneska uz musi byt pozitivni ovu test a ono fakt :grinning: ale ted co byla tak byla vecer docela bolava. Po sexu bolest ustoupila. Tak doufam, ze nemam nejaky zdravotni problem.
11. kvě ve 22:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina ja mam uplne to same prsa a jsem nafouknuta jak balon :frowning2:
11. kvě ve 22:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@yukonek Jak jsi dopadla u doktora?
11. kvě ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek