Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
barbarosi94
11. kvě 2016
@milujicimamina nevim 😐 nepoznam to
juliemichal
11. kvě 2016
@barbarosi94 mi se zdá,že ovu u tebe nebyla,spíše máš anovulační cyklus,anebo ovu dojde později.
leymea
11. kvě 2016
@1352015 zkus za dva dny 😉 a nebo na termin MS 🙂 vim, tezke to vydrzet 😃
leymea
11. kvě 2016
@juliemichal ja Ti nevim. S tutim nemam zkusenosti, ale myslim si, ze po sesti dnech na 25 citlivosti testu to nemuze byt videt, ale preju Ti to a verim, ze se zadarilo 😉
juliemichal
11. kvě 2016
@leymea moc děkuji 🙂 🙂 tak to asi bude stále pregnyl nebo ten s té 25tky je falešný,ale dělat si naděje nebudu 🙂 🙂 v úterý budu 12 dnů od pregnylu a 12 dnů od IUI a uvidíme jestli na tt něco bude 🙂 🙂 do té doby testit nebudu 🙂
leymea
11. kvě 2016
@juliemichal kazdopadne drzim palce a za 6 dni (ne-li driv) tady chci cist jen pozitivni zpravy a videt pekne fotecky s // 😉 ja budu testit za 9 dni 😃 dneska jsem 1dpo 😃 takze mi zacina cekaci dlouha doba 😃
juliemichal
11. kvě 2016
@leymea no ta čekací doba po ovulaci je fakt na zabití... toto fakt nesnáším 😃 😃 a to se za 15 dnů snažíme 4 roky 😞 😞 a strašně moc děkuji,já tu za těch 9 dnů ne-li dřív taky chci vidět tvůj krásně pozitivní testíček,strašně moc držím palečky 🙂 🙂
leymea
11. kvě 2016
@juliemichal kazdy mesic doufam, ze tam budou dve carky, zatim nic a az tam jednou budou, tak se stal zazrak 😃
juliemichal
11. kvě 2016
@leymea to já taky čekám a stejně nic 😃 no a já byla v listopadu těhotná a v lednu jsem potratila,měla jsem to od 3 dr potvrzené,že jsem těhu a ani jsem neměla pozitivní test 😃 😃 a jak dlouho se snažíte?
barbarosi94
11. kvě 2016
@juliemichal ahaa, nebo spise to je tim, ze nemerim pravidelne, mam totiz tyden ranni, tyden nocni, kdyz mam nocni blbe se meri ,protoze nespim vkuse 4 hodiny 😊 budim se a treba se napiju nebo jdu na wc 😐 ach jooo, tak vubec netusim
juliemichal
11. kvě 2016
@barbarosi94 no tak to tím může být a tímpádem je i podle mě blbost měřit BT 😞 já bych ji neměřila kdybych měla takové směny 😞 to potom nemá cenu 😞 😞 třebas si dělej ovu testy 🙂 🙂
barbarosi94
11. kvě 2016
@juliemichal zkusila jsem tenhle mesic poprve 😊 takze radsi se na to vyprdnout i na testy, nrvyhazovat penize a az prcek s nami bude chtit byt, proste tp vyjde 😊
juliemichal
11. kvě 2016
@barbarosi94 no nebo toto je taky nejlepší řešení 🙂 🙂 kdybych na to měla tak bych to taky takto udělala,ale po těch 4 letech už psychika mi pěkně hraje na nervy 😞
leymea
11. kvě 2016
@juliemichal od srpna 😞 ma predstava byla, ze se hned zadari a ono porad nic 😃 porad premejslim kde je chyba 😕 a doufam, ze i presto jsme oba v pohode 🙂 jinak v srpnu naklusu k pani doktorce 😕
leymea
11. kvě 2016
@juliemichal potrat me mrzi 😞 ale verim, ze se brzo dockate 🙂
valeri10
11. kvě 2016
@hul pet dnu od iui je nemozne mit pozitivni test.to se dite nestihne zahnizdit.natoz aby to zaznamenal test
milujicimamina
11. kvě 2016
Me boli prsa neuveritel e a nafoukla jak balon to nebyvam tak snad ms nedojde ted se mi to tedy posunulo na sobota nedele
juliemichal
11. kvě 2016
@leymea tak to se určitě do srpna zadaří,ještě je čas 🙂 🙂 a držím moc moc palečky 🙂 aby se zadařilo a nemuseli jste jít k doktorce 🙂
juliemichal
11. kvě 2016
@leymea děkuji jsi hodná 🙂 🙂 no uvidíme kdy se zase dočkáme 🙂 🙂

@milujicimamina neboj mi dnes kolegyně v práci říká jak jsem k ní šla k samoubslužkám si zaplatit jídlo tak mi tak říká ty nejsi náhodou těhotná?a šahala mi na břicho a já ji říkám,ne nejsem 😃 😃 a přitom se mě nikdy na to neptala,že by něco vypozorovala?tak jak kdysi má nej kamarádka poznala u obou dvou kluků jako první,že jsem těhulka a ani já jsem o tom nevěděla?až potom jsem si udělala test a měla pravdu,že jsem těhu? 😃 😃 jo a jinak jak píšu o té mé nej kamarádce,teda asi bývalé tak ona nedávno porodila holčičku Melisu ani se mi nepochlubila,že je těhu atd.. a to přitom v tu dobu co jsem ji psala,že jsem potratila těhu byla a nebyla mi schopná napsat to,že je těhu a za rok se tu ani nestavila jednou tak mě strašně moc mrzí a bolí 😞 😞 teď by mě ani nepoložilo na kolena to,že třebas těhu nejsem.. bylo by mi to šumák,toto co udělala ona mě krásně položilo na kolena a nevím co si mám o tom myslet 😞 😞 jéva to jsem se zase rozepsala 😃

@valeri10 jinak jsem 6 dnů od IUI 😃 😃 počítá se i den IUI 😃 ty jsi 5 dnů od IUI 🙂 🙂 a testík už neřeším spíše mě mrzí to co jsem psala milujicimamine.
milujicimamina
11. kvě 2016
@juliemichal no to chápu to by me vadilo take od kamaradky 😞 ale Melisa pekne jmeno 🙂 zacaly me pekne bolet vajecniky
leymea
11. kvě 2016
@juliemichal dekuji 🙂 jsem rada, ze jsem se sem zaregistrovala. Manzel to tak neproziva jako ja 😃 az to bude tak to bude a ja tady s Vama si muzu pokecat a vim, ze v tom nejsem sama 🙂 kazdy pozitivni test tady mi udela radost 🙂
juliemichal
11. kvě 2016
@milujicimamina mě poslední dobou je krásně na blití,bolí mě záda a podbříšek 😃
a jj Melisa je krásné jméno a ano vadí mi to hodně 😞 😞 prožívaly jsme spolu naše dětství,pubertu no prostě jsme se bavily spolu hodně dlouho a teď jsme se poslední rok neviděly a ani mi nemohla napsat to,že je těhotná mrzí mě to fakt 😞 😞 a dozvěděla jsem se to od mé mamky,že porodila,protože ji předevčírem potkala
juliemichal
11. kvě 2016
@leymea ano tady na MK je to fakt super 🙂 🙂 a taky mě těší každý pozitivní testík a neboj se taky se ho jednou dočkáš,třebas se zadařilo teď a ani o tom nevíš a dozvíš se to za pár dnů 🙂 🙂
leymea
11. kvě 2016
@juliemichal minuly cyklus mi taky kolegyne rekla, ze jsem naka jina, bleda a jestli nejsem v tom. Zalichotilo mi to 😃 nadeje byla jeste vetsi, ale bohuzel se spletla 😃
juliemichal
11. kvě 2016
@leymea no přesně tak i mi zalichotila 😃 a přitom neví,že se o mimi snažíme 😃 😃 no uvidíme zda měla pravdu nebo ne 😃 😃 ona to posoudila díky mého břicha 😃 😃 jak jsem nafouklá 😃
leymea
11. kvě 2016
@juliemichal kezby 🙂
juliemichal
11. kvě 2016
@leymea strašně moc držím palečky ♥
leymea
11. kvě 2016
@juliemichal jinak mi vzdycky od ovulace boli ruzne podbrisek, spis vajecniky a nekdy me pichne v prsou. Nevim cim to je. Zacalo to 3 mesice zpatky kdy jsem poprve zacala pocitovat ovulaci ( i jsem zacala pit kontryhel). Tak nevim jestli do ty doby nebyla ovulka? 😃 jo a shodou okolnosti jsem zacla zrovna pouzivat ovu testy. Zaclo me bolet bricho a rekla jsem si, ze dneska uz musi byt pozitivni ovu test a ono fakt 😃 ale ted co byla tak byla vecer docela bolava. Po sexu bolest ustoupila. Tak doufam, ze nemam nejaky zdravotni problem.
anyt9178
11. kvě 2016
@milujicimamina ja mam uplne to same prsa a jsem nafouknuta jak balon 😞
baskervile
11. kvě 2016
@yukonek Jak jsi dopadla u doktora?