• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

10. prosince 2016 
@milujicimamina vždy být nidační pokles nemusí :slight_smile: :slight_smile: no tak pokud ti nebylo dobře a měla jsi zvýšenou teplotu tak ta BT s 11DC je fakt zkreslená spíše bych tu BT vymazala a uvidíš,že ti vyznačí ovulku na 12DC :slight_smile:
11. kvě v 17:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal
@juliemichal dala jsem tam ccy podobnou jako predtim den a fakt tak to je zajimave je fakt ze byla i hrozna chut na sex ty tri dny me to bylo divne
11. kvě v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina no tak teď mi to určitě tak sedí u tebe na tu ovu :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě v 17:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal a ja si byla tak jista a vidis tak snad to ted klapne :slight_smile:
11. kvě v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina držím moc moc palečky aby to teď klaplo :slight_smile: :slight_smile: a těším se na tvůj další testík :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě v 17:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal zvlastni dekuju za pomoc :slight_smile:
11. kvě v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal uz je ta čára i plna ze? Předtím byla teckovana
11. kvě v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
11. kvě v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina vůbec není za co ano jak byla tečkovaná tak tam ff nevěděl přesně zda tak byla ovulace nebo ne a teď jak je plná tak už ví přesně,že 12DC byla ovulace :slight_smile:
11. kvě v 17:58  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@juliemichal tak jsem to delala celou dobu spatne urcite uz to docela chapu ze u me bulkovy hlen je pred a vodnaty v ovulaci ja myslela opacne
11. kvě v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nevite co muze znamenat v 21DC bolesti v podbrisku a silny bily vytok? jsem se lekla ze jsem se pocurala :unamused:
11. kvě v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
A někdo zkušenosti s clearblue digital? MS za 5 dnů a mínus. Je to jistý?
11. kvě v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@1352015 zalezi kolik jsi DPO :slight_smile:
11. kvě v 18:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@leymea 11DPO asi
11. kvě v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@adkatt ja mam pravidelne silny bily vytok tak druhy,treti den po ovulaci taky kolem cca 21dc
11. kvě v 18:51  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1352015 já jsem si dělala a ukázalo mi to 3+ a 14. dní na to jsem byla na kontrole a dr mi řekl, že sem v 5. týdnu. Tak to docela odpovidalo.
11. kvě v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina prosim,prosim ten program na bt mas jako aplikaci v tel?
11. kvě v 19:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@1nelinka no já mám MS jak kdy :wink:
11. kvě v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina já jsem si nedala pokoj :grinning: :grinning: byla jsem v ochodě a koupila si test s citlivostí 25 a udělala ho a je tam taky dušík :grinning: :grinning: několik holek mi psalo,že není možné aby pregnyl vymizel a potom se znova dostal do těla :grinning: a jedna holčina psala,že by to mohl být eventuálně fal. dušík,ale tady je taky :grinning: :grinning: no další test si dělám toho 17 :slight_smile:
11. kvě v 19:23  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barbarosi94 ano stahle mela jsem i womenzone a jeste jeden ale doplnuji jen sem fertility:slight_smile:
11. kvě v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal to ti moc drzim pesticky :slight_smile: ja mozna zkusim jeste rano a kdyztam nic nebude tak pak az sobotu
11. kvě v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@juliemichal vidím :slight_smile:)
11. kvě v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milujicimamina já asi další zkusím až na můj svátek v to úterý,teda pokud to vydržím :slight_smile: :slight_smile:

@hul děkuji akorát nevím zda to je pregnyl nebo ne :grinning: ale podle více holčin není možné abych včera neměla nic na tt a dnes ano... testovala jsem pregnyl denně a včera na tt vůbec nic a dnes toto :grinning:
11. kvě v 19:44  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina uz jsen stahla, ale jakto ,ze nevidim tu caru, ktera ukazuje ovu :neutral_face:
11. kvě v 19:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@juliemichal právě. Já si myslím ze je blbost aby zmizel a pak se zas objevil. Doufám ze za par dni se pořádně vybarvi
11. kvě ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hul to já si taky myslím,že je to blbost :slight_smile: no snad za pár dnů bude silnější,co bych za to dala :slight_smile: :slight_smile: kéž by se to konečně povedlo :slight_smile:
11. kvě ve 20:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barbarosi94 to nevim ukaz jo?
11. kvě ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ukaz ho tam melo byt :slight_smile:
11. kvě ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
11. kvě ve 20:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbarosi94 a tak to nevim a kdy asi byla?
11. kvě ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek