Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
juliemichal
11. kvě 2016
@milujicimamina vždy být nidační pokles nemusí 🙂 🙂 no tak pokud ti nebylo dobře a měla jsi zvýšenou teplotu tak ta BT s 11DC je fakt zkreslená spíše bych tu BT vymazala a uvidíš,že ti vyznačí ovulku na 12DC 🙂
milujicimamina
11. kvě 2016
@juliemichal
@juliemichal dala jsem tam ccy podobnou jako predtim den a fakt tak to je zajimave je fakt ze byla i hrozna chut na sex ty tri dny me to bylo divne
juliemichal
11. kvě 2016
@milujicimamina no tak teď mi to určitě tak sedí u tebe na tu ovu 🙂 🙂
milujicimamina
11. kvě 2016
@juliemichal a ja si byla tak jista a vidis tak snad to ted klapne 🙂
juliemichal
11. kvě 2016
@milujicimamina držím moc moc palečky aby to teď klaplo 🙂 🙂 a těším se na tvůj další testík 🙂 🙂
milujicimamina
11. kvě 2016
@juliemichal zvlastni dekuju za pomoc 🙂
milujicimamina
11. kvě 2016
@juliemichal uz je ta čára i plna ze? Předtím byla teckovana
milujicimamina
11. kvě 2016
juliemichal
11. kvě 2016
@milujicimamina vůbec není za co ano jak byla tečkovaná tak tam ff nevěděl přesně zda tak byla ovulace nebo ne a teď jak je plná tak už ví přesně,že 12DC byla ovulace 🙂
milujicimamina
11. kvě 2016
@juliemichal tak jsem to delala celou dobu spatne urcite uz to docela chapu ze u me bulkovy hlen je pred a vodnaty v ovulaci ja myslela opacne
adkatt
11. kvě 2016
holky nevite co muze znamenat v 21DC bolesti v podbrisku a silny bily vytok? jsem se lekla ze jsem se pocurala :-|
1352015
11. kvě 2016
A někdo zkušenosti s clearblue digital? MS za 5 dnů a mínus. Je to jistý?
leymea
11. kvě 2016
@1352015 zalezi kolik jsi DPO 🙂
1352015
11. kvě 2016
@leymea 11DPO asi
1nelinka
11. kvě 2016
@adkatt ja mam pravidelne silny bily vytok tak druhy,treti den po ovulaci taky kolem cca 21dc
marty87
11. kvě 2016
@1352015 já jsem si dělala a ukázalo mi to 3+ a 14. dní na to jsem byla na kontrole a dr mi řekl, že sem v 5. týdnu. Tak to docela odpovidalo.
barbarosi94
11. kvě 2016
@milujicimamina prosim,prosim ten program na bt mas jako aplikaci v tel?
adkatt
11. kvě 2016
@1nelinka no já mám MS jak kdy 😉
juliemichal
11. kvě 2016
@milujicimamina já jsem si nedala pokoj 😃 😃 byla jsem v ochodě a koupila si test s citlivostí 25 a udělala ho a je tam taky dušík 😃 😃 několik holek mi psalo,že není možné aby pregnyl vymizel a potom se znova dostal do těla 😃 a jedna holčina psala,že by to mohl být eventuálně fal. dušík,ale tady je taky 😃 😃 no další test si dělám toho 17 🙂
milujicimamina
11. kvě 2016
@barbarosi94 ano stahle mela jsem i womenzone a jeste jeden ale doplnuji jen sem fertility🙂
milujicimamina
11. kvě 2016
@juliemichal to ti moc drzim pesticky 🙂 ja mozna zkusim jeste rano a kdyztam nic nebude tak pak az sobotu
hul
11. kvě 2016
@juliemichal vidím 🙂)
juliemichal
11. kvě 2016
@milujicimamina já asi další zkusím až na můj svátek v to úterý,teda pokud to vydržím 🙂 🙂

@hul děkuji akorát nevím zda to je pregnyl nebo ne 😃 ale podle více holčin není možné abych včera neměla nic na tt a dnes ano... testovala jsem pregnyl denně a včera na tt vůbec nic a dnes toto 😃
barbarosi94
11. kvě 2016
@milujicimamina uz jsen stahla, ale jakto ,ze nevidim tu caru, ktera ukazuje ovu 😐
hul
11. kvě 2016
@juliemichal právě. Já si myslím ze je blbost aby zmizel a pak se zas objevil. Doufám ze za par dni se pořádně vybarvi
juliemichal
11. kvě 2016
@hul to já si taky myslím,že je to blbost 🙂 no snad za pár dnů bude silnější,co bych za to dala 🙂 🙂 kéž by se to konečně povedlo 🙂
milujicimamina
11. kvě 2016
@barbarosi94 to nevim ukaz jo?
milujicimamina
11. kvě 2016
Ukaz ho tam melo byt 🙂
milujicimamina
11. kvě 2016
@barbarosi94 a tak to nevim a kdy asi byla?