• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

11. prosince 2017 
@valeri10 no asi další test si udělám toho 17 :grinning: a pokud to nevydržím tak za 2 dny :grinning: :grinning: a uvidíme :grinning: :grinning: ale taky si říkám,že 6 dnů po IUI je brzo :grinning: :grinning: ale na některých testech je psáno,že může určit těhu 7 dnů od početí ne? :grinning:
11. kvě 2016 v 16:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal psala jsem ti na fb :slight_smile:
11. kvě 2016 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciasek1987 jdu se mrknout,před chvíli jsem došla s práce tak na fb nejsem :slight_smile:
11. kvě 2016 v 16:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal no nevím. Mě už to přijde dost extrém. Už se raději nebudu vyjadřovat. Držím palce
11. kvě 2016 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 no já už taky nebudu testovat :grinning: :grinning: stejně jsem vypotřebovala poslední test :grinning: :grinning: a další si koupím až budu mít třebas zpoždění :grinning:
11. kvě 2016 v 16:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal a kdy jsi byla na iui?mas ovu overenou teplotou?
11. kvě 2016 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 nene BT si neměřím :grinning: na IUI jsem byla před 6 dny a ten den jsem měla ovu,podle bolesti :grinning:
11. kvě 2016 v 16:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal aha.ja myslela zes tam byla v pAtek a dali ti pregyl a udelali iui.po pregnylu by mela ovu prijit do 36 hodin ne?taky pregnyl potrebuje byt nejakou dobu v tele.a kdy sis nasadila utrogestan?
11. kvě 2016 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 tak to ano,ale podle bolesti jsem v ten pátek měla ovulku :grinning: měla jsem 20mm folikul :grinning: :grinning: no a v pátek jsem byla na IUI,ale když počítám i ten pátek tak to je 6 dnů ne? :grinning: nebo počítám špatně? :grinning: a utroš jsem měla zavádět na druhý den po IUI,ale začala jsem ho zavádět v neděli.
11. kvě 2016 v 16:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal tak dle me je označení dpo dnu po ovulaci.den kdy byla ovu nepocitam
11. kvě 2016 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 no tak to je pravda to se má počítat na druhý den po ovulaci,1DPO,ale nevím teda jak to mám brát po tom IUI... jsem 6 dnů po IUI :grinning: :grinning: a prý se to má počítat tak,že 1 den IUI je v den zákroku.. tak nevím :grinning: :grinning:
11. kvě 2016 v 16:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal tak o tom nic nevím.kde je jistota ze v den iui bude ovulace?
11. kvě 2016 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 no to je taky pravda jistota nikdy není,že by v den IUI byla ovulace,ale abych ti pravdu řekla jsem cca po 5 na IUI a vůbec netuším jak se to počítá :grinning: :grinning: a jak to po IUI je :grinning: :grinning: jsem s toho stejně jelen :grinning: :grinning:
11. kvě 2016 v 16:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ja pocitam ze jsem mela v sobotu ovu kvuli bolestem takze nedele 1dpo.ale utrogestan jsem si dala radeji az vcera večer.a test budu delat az 17dpo.aby tam byla rezerva
11. kvě 2016 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den sem den tam
11. kvě 2016 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina z hlediska utrogestanu ne
11. kvě 2016 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valeri10 jj držím palečky :slight_smile: :slight_smile: no u utrogestanu den sem den tam není,ale s tou ovulkou ano :grinning: :grinning: fakt nevím jak to je u IUI :grinning: :grinning: ale myslím,že jsem 6 DPO :grinning: :grinning: ale nevím,necháme se překvapit :slight_smile:
11. kvě 2016 v 17:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal ja si myslim ze ten den je uz jedno , utrogest. Nerozumim ale kazdemu se muze vyplavovat jinak tak bych den fakt neresila
11. kvě 2016 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina utrogestan je na podporu těhotenství :slight_smile: :slight_smile: a taky si myslím,že je to fakt jedno :slight_smile: :slight_smile: den sem den tam,ale jak jsem na emiminu v diskuzi o IUI tak holky mi píšou,že jsem dnes 6DPO ikdyž jsem před 6 dny byla na IUI.to se prý po tom IUI počítá jinak.
11. kvě 2016 v 17:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal pregnyl 5000, ci vyssi. Testovat nejdriv 10 dni po aplikaci. Idealne az po jejich uplynuti a dal.
11. kvě 2016 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal prave i tt ma kazdy pozitivni v jiny dpo tak co :slight_smile:
11. kvě 2016 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe děkuji to vím,já právě testovala denně pregnyl a včera už na tt nic nebylo a dnes jsem to zkusila díky toho,že mi je špatně cca 4 dny... tak možná ten včerejší test byl vadný a proto na něm nic nebylo a na dnešním je teda stále pregnyl
11. kvě 2016 v 17:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal muze byt ovulace az par dni po plodnem hlenu?
11. kvě 2016 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina tak to ano to máš pravdu to tak holky mají.já v tom posledním těhu co jsem potratila neměla ani tt pozitivní :grinning: :grinning: a u prvního syna jsem testovala v den kdy měla dojít ms a byl tam pidi duch a u druhého syna jsem testovala až když jsem měla týden zpoždění a hned tam byly dálnice :slight_smile:
11. kvě 2016 v 17:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze jestli nemohla byt ovulace az toho 12dc tak nevim
11. kvě 2016 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ano ovulace může být i za pár dnů po plodném hlenu.jedna holčina mi taky psala,že měla týden před ovulací plodný hlen.
11. kvě 2016 v 17:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina zkus smazat tu teplotu s 11DC já si myslím,že určitě mohla být ovulka 12DC nepila jsi něco náhodou 10DC anebo nebyla jsi v tu dobu nachlazená?bych jsem se nedivila,že by u tebe byla ovulka 12DC :slight_smile:
11. kvě 2016 v 17:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal a nidacni pokles musi nyt vzdy v bt? Protoze jak koukam tak nebyl
11. kvě 2016 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina jde o to ze utrogestan muze zablokovat ovulaci
11. kvě 2016 v 17:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal ano nebylo me dobre a zvys.teplota ja jsem tomu neprikladala vyznam vetsi
11. kvě 2016 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek