Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
hahahala
11. kvě 2016
@milujicimamina Určitě to u tebe klapne 🙂 ... Já jsem hlavně ráda že i ta tečka je tam kde má být a né někde mimo 🙂
petullka927
11. kvě 2016
Holky neveste hlavu pri testovani - ja v unoru hledala ducha a snehove bily tt (testovala jsem i clearblue digital) den pote odjezd na 14 dnu na hory ktery jsem si uzivala a po vecerech popijela s kamaradama. Pri navratu a uz tedy se zpozdenim jsem znovu testovala clearblue kde na me vyskocilo 3+ 🙂 ze sve zkusenosti tedy muzu doporucit zahodit tt a brat to tak jak to je - bud to vyjde a nebo ne 🙂
kastanek87
11. kvě 2016
@mimimimi ty si máš dnes volat na ty výsledky ze? Tak dej pak vědět. Držím pěsti ať tam něco je 😉
milujicimamina
11. kvě 2016
@hahahala kdyz vidim vase testy a ja 14dpo nic tak je mi to jasne
leymea
11. kvě 2016
@milujicimamina uplne nic nebo pidi duch aspon?
milujicimamina
11. kvě 2016
@leymea porad ten samy 😞 stin
milujicimamina
11. kvě 2016
@leymea jeste zkusim ten mamatest
leymea
11. kvě 2016
@milujicimamina a dr.max jsi zkousela? 🙂
yukonek
11. kvě 2016
@hahahala ja jdu zachvili, co bych dala za to aby tam videl aspon tecku 😃 je moc brzy, tak si taky budu muset pockat. Tak snad to cekani vydrzime 🙂
leymea
11. kvě 2016
@yukonek uz bych taky takovy cekani chtela 😃
bielanevesta
11. kvě 2016
@milujicimamina držím palce nech mrcha nedorazí tfuj tfuj
mimimimi
11. kvě 2016
@kastanek87 ano děkuji moc ,ale tak nějak tuším že to foto bude spíše fikce 😉 ...ale aspoň už budu snad v klidu a nebudu plašit, doufám, TJ peněz vyhozených už za nicneříkající testy 😉...
anyt9178
11. kvě 2016
@milujicimamina ahoj nene nedela nu nevim moc tomu nedavam
mimimimi
11. kvě 2016
Tak ještě nemaji stažené výsledky, v půl třetí mam zavolat...
luciasek1987
11. kvě 2016
@mimimimi jezis to jsou nervy 😞 to nesnasim... kdyz mi reknou zavolejte ve 2 a pak to posouvaji..
mimimimi
11. kvě 2016
@luciasek1987 tj už jen sebrat tu odvahu tam vůbec volat 😉 ...
luciasek1987
11. kvě 2016
@mimimimi neboj myslim si ze to dopadne dobre 🙂
mimimimi
11. kvě 2016
Tak je to negativní...zítra skočím na vyvolavacku a ještě promluvim s Dr.pokud to půjde co teda s tím ze to mam tak dlouho proč a co ten podbrisek jestli resit...snad mi ji nepichnou jen mezi dveřma sestřičky...
anyt9178
11. kvě 2016
@aknicul1 gratuluji krasna carka 😉 jj v patek zkusim znova
milujicimamina
11. kvě 2016
@leymea ano max na tom mam ty stinky stále
ms.neomagic
11. kvě 2016
@mimimimi Tak tu budem jeste spolu...ja jdu k dr.v pondeli..
mimimimi
11. kvě 2016
@ms.neomagic Jeste jsem s ni mluvila protoze mi to vrtalo hlavou.Takže zitra vyvolavacka a pak az to dostanu tak 3.den MS mi můžou nabrat hormon.profil kdyz budu chtít aby se videlo co me zlobí a pak muzu brat hormony nebo si najít svou prir.cestu aby to už nezlobilo...ty střeva ze zlobi nic to jen popisovala klicky ze se nemusím bát a hned resit obvodaka...bolesti při styku muzu mít v urc fázi cyklu kvůli srustum po operacich císařem...s tím nic delat pry nejde
kastanek87
11. kvě 2016
@mimimimi ach jo 😞 tak třeba ti Mudr poradí. Budu držet pěsti dál ať to co nejdřív vyjde 😉
juliemichal
11. kvě 2016
holky pregnylová čárka sílí?dnes jsem 6 dnů od pregnylu a 6 dnů od IUI a dělala jsem si test,že mi je už delší dobu na blití,včera na tt nebylo vůbec nic a dnes toto.. fakt nevím co si o tom myslet 😞 ten spodní test je včerejší,dělaný s první ranní moči a ten dnešní je uprostřed.
milujicimamina
11. kvě 2016
@juliemichal treba se neco deje 🙂
juliemichal
11. kvě 2016
@milujicimamina no kéž by se něco dělo 😃 😃 anebo fakt to je ještě pregnyl 😃 😃
valeri10
11. kvě 2016
@milujicimamina
@juliemichal holky neblázněte. šestý den po iui je nemožné aby tělo vylučovalo těhotenský hormon,, který je zachytitelný testem. Přečtěte si něco o početí a nedejte na rady tady na fóru. Je to zbytek pregnylu. Nic víc. Tělo ho nevylučuje v pravidelných dávkách.
juliemichal
11. kvě 2016
@valeri10 aha já právě měla denně na tt dušíka s toho pregnylu a včera tam nic nebylo tak jsem si myslela,že už je s těla pryč 😃 😃 ale zdálo se mi to divné,že 5 dnů od pregnylu by byl pregnyl pryč 😃 😃
milujicimamina
11. kvě 2016
@valeri10 aha ja to neznam tak nevim 🙂
valeri10
11. kvě 2016
@juliemichal no ráda bych se mýlila, ale šestý den se mi to fakt nezdá. Uvidíš co zítra. Nebo za dva dny. Jestli bude silnější tak to pregnyl už nebude.