Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
bohunkaaa
7. zář 2014
Ahojky, vidite neco, holky ? 🙂
kvakuska
7. zář 2014
@bohunkaaa slabej stín tam vidím, ale čárkou bych to zatím nenazvala ]-(
ejmisek
7. zář 2014
@bohunkaaa také tam vidím slabej stín, držím pěstí 🙂
tratatundra
7. zář 2014
@bohunkaaa U mně, bohužel, není vidět nic 😞 Pamatuji si úplně přesně ty dny, kdy jsem si udělala test a viděla jsem dvě čárky i když tam byla jenom jedna 😢 Moc držím palce, ať to vyjde :-N
stepankakv
7. zář 2014
@bohunkaaa Vidim 😉
bohunkaaa
7. zář 2014
Diky holky, ale pepino pry dela falesnaky 🙂
ejmisek
8. zář 2014
Ahoj holky, vidíte něco, prosím? 🙂
apollonka
8. zář 2014
@ejmisek vidim stinek ale musím hodně zkoumat zkus o 2 dny znovu
evcann
9. zář 2014
@ejmisek vůbec nic 😞
megy
13. zář 2014
@mm8 hladina 26 je pozitivní, tudíž těhotenství. lsabá čárka na testu je proto, že koncentrace v moči není stejná jako v krvi 🙂
anulilinkaaa
13. zář 2014
@ejmisek bohužel nic tam nevidím
mercedesse
13. zář 2014
@ejmisek Já vidím dušíka, ale chce to ještě počkat. 😉
annna79
14. zář 2014
Ahoj není divný, že den MS jsem měla jen ducha?Neměla by být čárka už lépe viditelná.Bojim se, že to zase bude zt.
kvakuska
15. zář 2014
@annna79 den MS taky na testu nemusíš mít ještě vůbec nic, takže duch je dobrej výsledek ... ono to HCG roste od nuly, potřebuje nejméně 3-4 dny, aby z té nuly dorostlo aspoň na hodnotu 20 a močový test ho zachytil, plus k tomu přičti nějakých 6-7 dnů vývoje embrya a pár dnů na uchycení ve sliznici a máš z toho přesně těch 14 dní od ovulace, takže klid, stresem si nepomůžeš a stejně teď nemůžeš ani nic ovlivnit, je to jen na přírodě 😎
sykorkaa
15. zář 2014
@ejmisek bohuzel nic nevidim.
luissi
15. zář 2014
taky bych ještě počkala nějaký ten den a test opakovala. Jinak přeji hodně štěstí at se to podaří a uvidíte krásné // 😉
kvakuska
15. zář 2014
@ejmisek na fotce v diskuzi nic nevidím, ale na fotkách ve tvé fotogalerii vidím, takže držím palce 😎
annna79
16. zář 2014
@kvakuska
Tak i přes ducha jsem to dostala 😞 5 testů s duchem.
terkakerka
22. zář 2014
Vypadá to, že připravena jsem 😃 😃
pankafe
22. zář 2014
Ahoj holky, prosím poraďte. Co si myslíte o tomto? V místě, kde by měla být druhá čárka, je šmouha 😃 (Jsem dnes 25 DC)
luciebx
22. zář 2014
@pankafe no je tammm
pankafe
22. zář 2014
@luciebx Takováhle mazanice? 😃 Tak to jsem zvědavá, co tam bude v následujících dnech 🙂
luissi
22. zář 2014
taky bych řekla že se tam něco rýsuje 🙂 držím palce....ja si udělám testík až v ponděllí
mimi1004
22. zář 2014
@pankafe Je to rozmazané, těžko říct, počkej nějaký ten den a zkus to znovu 🙂
maky_s
22. zář 2014
@pankafe zkus to vyfotit na světle, tohle je tmavé a rozmazané.. 😉 😉 držim palce.. 🙂
alouss
22. zář 2014
Ahojky, jsem zde poprvé a jak to tady tak pročítám, taky sem vložím moje ... dnes jsem byla na krvi a ještě nevím výsledky tak jsem trošku nervóznííí... omlouvám se za kvalitu
lindos
22. zář 2014
@alouss je to tam,klud,si tehu 😉
alouss
22. zář 2014
@lindos No uvidíme zda to vše dobře dopadne, nechci se začít těšit a pak být zklamaná, ale děkuju
svlocka
22. zář 2014
Ahoj podivej te co se mi udelala s testem bude negativ?neva vada testu?
svlocka
22. zář 2014
A vysledek slaboucky duch po ms,co myslite?