• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

30. března 2017 
@mimimimi moc dekuju
13. kvě 2016 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka Děkuji moc :slight_smile: To vám vyšlo krásně, určitě bude vše v pořádku a budete mít nádherný dáreček k výročí, paráda :slight_smile: Taky si myslím že mně objedná až na konec května/začátek června, dřív by to asi nemělo smysl. Ale od posledního zážitku je budu otravovat s každou prkotinou a kdybych náhodou zašpinila, tak poběžím hned a nenechám se uchlácholit, že je to normální... Drž se!
13. kvě 2016 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carmen1980 přesně tak :slight_smile: děkuji
@dadusha30 já ted koukala na ty tvoje fotky co jsi přidávala a mě to přijde hodně pravděpodobné, vždyt u tebe ty ´´duchy´´ jasně vidím :slight_smile: no samozřejmě není nad to si počkat na tu dálnici :grinning: tak držím také palečky :slight_smile:
13. kvě 2016 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisinka133 Děkuji moc Sisinko, snad se nic nezvrtne... Věřím, že se dálnic obě dočkáme! Držím palečky! :slight_smile:
13. kvě 2016 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barbarosi94 no mám ještě jednu známou :slight_smile: :slight_smile: a s mamkou jsme jak nej. kamarádky.já právě nechodím ani na zahrádky,do kina,nikde.takže nemám kde si najít kamarádku mno.ale možná časem si ji fakt najdu :slight_smile:
13. kvě 2016 v 09:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na one stepu nic není,což jsem tam měla předevčírem krásnou čárku.na dr max je dušík co si o tom jako myslet? :grinning: včera mě kamarádka překecala abych jsem si u ní udělala test tak jsem si ho musela jít koupit :grinning: :grinning: a dnes jsem si dr maxíka udělala znova... a i ten one step a na one stepu nic není.včera 7 dnů od oplodnění a dnes 8 dnů od oplodnění.co si o tom jako myslet?
13. kvě 2016 v 09:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1nelinka gratuluji :wink:
13. kvě 2016 v 09:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snazilky drzte prosim palecky, at uz ta mrska v nedeli nedorazi :slight_smile: Vsem preju hodne stesti a brzo // :wink:
13. kvě 2016 v 09:59  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@aknicul1 moc gratuluji
13. kvě 2016 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2016 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka Děkuju :slight_smile: já tobě taky, ale ještě se trošku bojím radovat. Ať to nezakřiknem :slight_smile:
13. kvě 2016 v 10:04  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka nádhera moc moc moc gratuluji :hearts:
13. kvě 2016 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aknicul1 krása moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2016 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal pokud jsi byla na iui v pátek tak se ten pátek bere jako den 0. Takže jsi 7 DPO., Ty čárky ti dělá ten pregnyl. Přečti si příbalový leták k pregnylu. Každá značka testu je jiná. Tudíž každý dělá duchy jinak
13. kvě 2016 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aknicul1 Gratuluji!!! :slight_smile:
13. kvě 2016 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Děkuju :slight_smile: a ty ještě vydrž, na těch testech něco vidím, ale ještě je brzo. Já mám tenhle 13 dpo. Držím pěstičky :slight_smile:
13. kvě 2016 v 10:08  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valeri10 aha :grinning: :grinning: já myslela,že 8 DPO :grinning: :grinning: nevím někdo říká,že se bere ten první den jako 1DPO a někdo zase jako 0DPO takže aby se v tom čert vyznal :grinning: :grinning: no máš pravdu každá značka je fakt jiná,ale zase proč na one stepu nic není,když předevčírem tam byla fakt krásná pregnylová čárka? :grinning: kdybych neposlechla včera těhu kamarádku,tak bych testila až v úterý :grinning: ale těhu kamarádky se musí poslouchat aby se nenervovaly :grinning: :grinning: a příbalový leták od pregnyllu nemám.. a ani jsem neměla :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2016 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknicul1 taky moc děkuji,kdybych neposlouchala těhu kamarádku,tak bych jsem si ho neudělala :grinning: a udělala bych jsem si ho až v úterý to budu 12 dnů od IUI :grinning: tudiž nevím zda 12 dnů od oplodnění nebo 11 dnů od oplodnění :grinning: :grinning: někdo to píše tak a někdo zase tak.
13. kvě 2016 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal Já nechápu proč se furt testuješ když je 99% pravděpodobnost, že je to pregnyl. Není den, že bys sem nedala nějaký test. Ať už ovulační nebo těhotenský.
13. kvě 2016 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dadusha30 Děkuji :slight_smile: vidím, že jsi taky objevila druhou čárku :slight_smile: gratuluji, snad nám to všem vyjde :slight_smile:
13. kvě 2016 v 10:12  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknicul1 taky se bojim budeme si drzet palce..:slight_smile:
13. kvě 2016 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal moc dekuju
13. kvě 2016 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka vůbec není za co :hearts:

@valeri10 první test co jsem tu dávala bylo předevčírem a další dnes :grinning: :grinning: jinak jsem tu testy nedávala :grinning: :grinning: a testovala jsem kvůli mé kamarádky,co chtěla vidět dušíka... jinak bych netestovala testit jsem chtěla až za 4 dny.
13. kvě 2016 v 10:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknicul1 gratuluji :hibiscus:
13. kvě 2016 v 11:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdyz vidim ty vase krasne testy, ja Vam tak zavidim :grinning: moc bych chtela taky :slight_smile: ale jsem 3DPO takze si pockam jeste, spis na MS nez na dve carky :grinning: jako kazdy mesic :frowning2: jo a holky? Mate vubec nejaky priznaky? :grinning:
13. kvě 2016 v 11:28  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (18. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea drzim palecky at se taky brzo zadari..:slight_smile:
13. kvě 2016 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carmen1980 Děkuji :slight_smile: snad to vše dobře dopadne :slight_smile:
13. kvě 2016 v 11:44  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leymea Taky držím pěstičky :wink: o příznacích se zatím nedá mluvit, ale nějaky náznaky mám. Minulý čtvrtek se mi udělalo hrozně zle v autobuse, ale říkala sem si že to je z hladu ( odpovídalo by to uhnízdění možná) teď citím trochu prsa a podbřišek, ale nic hrozného. Tento měsíc se ti určitě zadaří :slight_smile:
13. kvě 2016 v 11:47  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky z ovulacniho testu jde taky poznat tehu??
13. kvě 2016 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic Ano mělo by to jít....
13. kvě 2016 ve 12:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek