Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
1nelinka
13. kvě 2016
@mimimimi moc dekuju
dadusha30
13. kvě 2016
@1nelinka Děkuji moc 🙂 To vám vyšlo krásně, určitě bude vše v pořádku a budete mít nádherný dáreček k výročí, paráda 🙂 Taky si myslím že mně objedná až na konec května/začátek června, dřív by to asi nemělo smysl. Ale od posledního zážitku je budu otravovat s každou prkotinou a kdybych náhodou zašpinila, tak poběžím hned a nenechám se uchlácholit, že je to normální... Drž se!
sisinka133
13. kvě 2016
@carmen1980 přesně tak 🙂 děkuji
@dadusha30 já ted koukala na ty tvoje fotky co jsi přidávala a mě to přijde hodně pravděpodobné, vždyt u tebe ty ´´duchy´´ jasně vidím 🙂 no samozřejmě není nad to si počkat na tu dálnici 😃 tak držím také palečky 🙂
dadusha30
13. kvě 2016
@sisinka133 Děkuji moc Sisinko, snad se nic nezvrtne... Věřím, že se dálnic obě dočkáme! Držím palečky! 🙂
juliemichal
13. kvě 2016
@barbarosi94 no mám ještě jednu známou 🙂 🙂 a s mamkou jsme jak nej. kamarádky.já právě nechodím ani na zahrádky,do kina,nikde.takže nemám kde si najít kamarádku mno.ale možná časem si ji fakt najdu 🙂
juliemichal
13. kvě 2016
holky na one stepu nic není,což jsem tam měla předevčírem krásnou čárku.na dr max je dušík co si o tom jako myslet? 😃 včera mě kamarádka překecala abych jsem si u ní udělala test tak jsem si ho musela jít koupit 😃 😃 a dnes jsem si dr maxíka udělala znova... a i ten one step a na one stepu nic není.včera 7 dnů od oplodnění a dnes 8 dnů od oplodnění.co si o tom jako myslet?
digisek
13. kvě 2016
@1nelinka gratuluji 😉
aknicul1
13. kvě 2016
Snazilky drzte prosim palecky, at uz ta mrska v nedeli nedorazi 🙂 Vsem preju hodne stesti a brzo // 😉
1nelinka
13. kvě 2016
@aknicul1 moc gratuluji
1nelinka
13. kvě 2016
@digisek dekuju
aknicul1
13. kvě 2016
@1nelinka Děkuju 🙂 já tobě taky, ale ještě se trošku bojím radovat. Ať to nezakřiknem 🙂
juliemichal
13. kvě 2016
@1nelinka nádhera moc moc moc gratuluji ♥
juliemichal
13. kvě 2016
@aknicul1 krása moc gratuluji 🙂 🙂
valeri10
13. kvě 2016
@juliemichal pokud jsi byla na iui v pátek tak se ten pátek bere jako den 0. Takže jsi 7 DPO., Ty čárky ti dělá ten pregnyl. Přečti si příbalový leták k pregnylu. Každá značka testu je jiná. Tudíž každý dělá duchy jinak
dadusha30
13. kvě 2016
@aknicul1 Gratuluji!!! 🙂
aknicul1
13. kvě 2016
@juliemichal Děkuju 🙂 a ty ještě vydrž, na těch testech něco vidím, ale ještě je brzo. Já mám tenhle 13 dpo. Držím pěstičky 🙂
juliemichal
13. kvě 2016
@valeri10 aha 😃 😃 já myslela,že 8 DPO 😃 😃 nevím někdo říká,že se bere ten první den jako 1DPO a někdo zase jako 0DPO takže aby se v tom čert vyznal 😃 😃 no máš pravdu každá značka je fakt jiná,ale zase proč na one stepu nic není,když předevčírem tam byla fakt krásná pregnylová čárka? 😃 kdybych neposlechla včera těhu kamarádku,tak bych testila až v úterý 😃 ale těhu kamarádky se musí poslouchat aby se nenervovaly 😃 😃 a příbalový leták od pregnyllu nemám.. a ani jsem neměla 🙂 🙂
juliemichal
13. kvě 2016
@aknicul1 taky moc děkuji,kdybych neposlouchala těhu kamarádku,tak bych jsem si ho neudělala 😃 a udělala bych jsem si ho až v úterý to budu 12 dnů od IUI 😃 tudiž nevím zda 12 dnů od oplodnění nebo 11 dnů od oplodnění 😃 😃 někdo to píše tak a někdo zase tak.
valeri10
13. kvě 2016
@juliemichal Já nechápu proč se furt testuješ když je 99% pravděpodobnost, že je to pregnyl. Není den, že bys sem nedala nějaký test. Ať už ovulační nebo těhotenský.
aknicul1
13. kvě 2016
@dadusha30 Děkuji 🙂 vidím, že jsi taky objevila druhou čárku 🙂 gratuluji, snad nám to všem vyjde 🙂
1nelinka
13. kvě 2016
@aknicul1 taky se bojim budeme si drzet palce..🙂
1nelinka
13. kvě 2016
@juliemichal moc dekuju
juliemichal
13. kvě 2016
@1nelinka vůbec není za co ♥

@valeri10 první test co jsem tu dávala bylo předevčírem a další dnes 😃 😃 jinak jsem tu testy nedávala 😃 😃 a testovala jsem kvůli mé kamarádky,co chtěla vidět dušíka... jinak bych netestovala testit jsem chtěla až za 4 dny.
carmen1980
13. kvě 2016
@aknicul1 gratuluji 🌺
leymea
13. kvě 2016
Holky, kdyz vidim ty vase krasne testy, ja Vam tak zavidim 😃 moc bych chtela taky 🙂 ale jsem 3DPO takze si pockam jeste, spis na MS nez na dve carky 😃 jako kazdy mesic 😞 jo a holky? Mate vubec nejaky priznaky? 😃
1nelinka
13. kvě 2016
@leymea drzim palecky at se taky brzo zadari..🙂
aknicul1
13. kvě 2016
@carmen1980 Děkuji 🙂 snad to vše dobře dopadne 🙂
aknicul1
13. kvě 2016
@leymea Taky držím pěstičky 😉 o příznacích se zatím nedá mluvit, ale nějaky náznaky mám. Minulý čtvrtek se mi udělalo hrozně zle v autobuse, ale říkala sem si že to je z hladu ( odpovídalo by to uhnízdění možná) teď citím trochu prsa a podbřišek, ale nic hrozného. Tento měsíc se ti určitě zadaří 🙂
ms.neomagic
13. kvě 2016
Holky z ovulacniho testu jde taky poznat tehu??
carmen1980
13. kvě 2016
@ms.neomagic Ano mělo by to jít....