Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
carmen1980
13. kvě 2016
@ms.neomagic Test by ti myslím měl ukázat jako ovulaci
hahahala
13. kvě 2016
Tak holky už i já vím konečně hodnu hcg v krvi ... Je to 1423 což je krásný si myslím 🙂
carmen1980
13. kvě 2016
@hahahala Krásné, gratuluji 🌷
ms.neomagic
13. kvě 2016
@hahahala gratuluju...ja chci takyyyy
carmen1980
13. kvě 2016
Něco pro zoufalé budoucí maminky.... Nezoufejte a testujte klidně i týden po vynechání 😉
hahahala
13. kvě 2016
@ms.neomagic Teď jen aby se vše vyvíjelo jak má a za 14 dní u doktora mi bylo vše potvrzeno a viděla sem i srdíčko 🙂
milujicimamina
13. kvě 2016
Spineni najednou nic a to bylo ruzove, prsa boli ze by se teds hnizdilo teprve? Zas svitla nadeje
milujicimamina
13. kvě 2016
@hahahala moc gratuluji 🙂
carmen1980
13. kvě 2016
@milujicimamina Klidně mohlo dojít k oplodnění později. Držím moc palce 😉
milujicimamina
13. kvě 2016
@carmen1980 akorat tedy prohani me to mam prujem nebo co tak drzte pesti to jsou nervy 😁
yukonek
13. kvě 2016
Holky zda se mi ze testy mi prestaly silit... Co myslite? Snad ne 😞
bielanevesta
13. kvě 2016
@milujicimamina uf, to je dobre, že to ustalo, držím päste!!
hahahala
13. kvě 2016
@milujicimamina Děkují snad nedostanu ms než půjdu k doktorovi ... Jak tak pozoruju, tak u tebe to vypadá snad nadějně že? 🙂
hahahala
13. kvě 2016
@yukonek Na to vůbec nemysli !! Může se jednat o náhodu a zrovna se vyplavilo méně hormonů.. ono z fotek těžko posuzovat, ale psychika dělá hodně... prostě je všechno v pořádku a hcg krásně roste 🙂
milujicimamina
13. kvě 2016
@hahahala nevim bojim se uvidi se ,😞 no ty se neboj hcg je krasne skoci to zítra uvidíš
yukonek
13. kvě 2016
@hahahala snad ano dekuju...ty mas uz krasne hcg, ja 4+4 jen 160 ale pry je to v norme tak snad jo 🙂 bat se budu uz asi navzdy 🙂
ms.neomagic
13. kvě 2016
@milujucimamina To je dobre,ze to ustalo..prujem muze byt taky priznak tehu..ja jsem zvedava na sebe..pokud doslo k oplodneni az tesne pred ms,proto byla treba tak kratka,tak podle ty tabulky nahore,mam jeste moc nizkou hladinu hcg.
mimimimi
13. kvě 2016
@yukonek zkus se nestresovat a testovat trochu déle...ja bych na tohle nepohlizela úplně ze nesili, spis ze neni jeste čárka plna ale co nevidět bude 😉...
mimimimi
13. kvě 2016
@milujicimamina to jsou dobre zprávy 😉 zkus jak jsem ti říkala pokud to bylo hnízdění tak za 5dni tam něco bude 😉
dzogobela
13. kvě 2016
@yukonek mně teda přijde ten test vlevo viditelně nejsilnější 🙂 takže klid
hahahala
13. kvě 2016
@milujicimamina A co že má skákat ? 😃
hahahala
13. kvě 2016
@yukonek To chápu ... já ani nevím kolikátý tt jsem 😃 možná 4. možná 5. ...😃 Já si to nespočítám, protože nevím kdy byla ovu a cykly mám nepravidelné, tak ani podle poslední ms ... Leda podle toho digi testu kde jsem měla 2-3 po olodnění = 4-5 tt... Určitě to v normě je ty skoky toho hcg v jedlotlivých týdnech jsou strašně velký ... 5tt je to něco od 18 -7000 to je mazec ...
milujicimamina
13. kvě 2016
@hahahala carecka 😃
milujicimamina
13. kvě 2016
@mimimimi ted ani naznak nic pritom když uz je tam krev tak se to vzdycky rozjíždí
milujicimamina
13. kvě 2016
@yukonek a jak vypada suchy je výraznější ze?
hahahala
13. kvě 2016
@milujicimamina Jéé čárky už jsem našla a i podle digi jsem 2-3 po oplodnění takže cca 4-5 tt ...🙂
hahahala
13. kvě 2016
@milujicimamina Akorát u doktora byla jen pidi tečka, takže mě objednal za 14 dnů a dal vitamíny na růst zárodečné tkáně 🙂
milujicimamina
13. kvě 2016
@hahahala dyt to je krasa🙂
hahahala
13. kvě 2016
@milujicimamina Já jsem spokojená, ale řekla bych, že až moc opatrná ... občas mě bolí podbřišek, tak se vždycky vystraším a bojím se jít na záchod, pak se zase uklidním... no jsem magór 😃
carmen1980
13. kvě 2016
Tak já jsem ze hry..... Přišla MS. Každopádně přeji všem, kdo ještě čekají, aby se brzy objevily // a nastávajícím maminkám, aby měly pohodové těhotenství 😉🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

Začni psát odpověď...

Odešli