• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

11. prosince 2016 
@ms.neomagic Test by ti myslím měl ukázat jako ovulaci
13. kvě ve 12:32  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky už i já vím konečně hodnu hcg v krvi ... Je to 1423 což je krásný si myslím :slight_smile:
13. kvě ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
@hahahala Krásné, gratuluji :tulip:
13. kvě ve 13:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hahahala gratuluju...ja chci takyyyy
13. kvě ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Něco pro zoufalé budoucí maminky.... Nezoufejte a testujte klidně i týden po vynechání :wink:
13. kvě ve 13:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ms.neomagic Teď jen aby se vše vyvíjelo jak má a za 14 dní u doktora mi bylo vše potvrzeno a viděla sem i srdíčko :slight_smile:
13. kvě ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Spineni najednou nic a to bylo ruzove, prsa boli ze by se teds hnizdilo teprve? Zas svitla nadeje
13. kvě ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hahahala moc gratuluji :slight_smile:
13. kvě v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina Klidně mohlo dojít k oplodnění později. Držím moc palce :wink:
13. kvě v 15:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@carmen1980 akorat tedy prohani me to mam prujem nebo co tak drzte pesti to jsou nervy :grin:
13. kvě v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky zda se mi ze testy mi prestaly silit... Co myslite? Snad ne :(
13. kvě v 15:10  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (36. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina uf, to je dobre, že to ustalo, držím päste!!
13. kvě v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina Děkují snad nedostanu ms než půjdu k doktorovi ... Jak tak pozoruju, tak u tebe to vypadá snad nadějně že? :slight_smile:
13. kvě v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@yukonek Na to vůbec nemysli !! Může se jednat o náhodu a zrovna se vyplavilo méně hormonů.. ono z fotek těžko posuzovat, ale psychika dělá hodně... prostě je všechno v pořádku a hcg krásně roste :slight_smile:
13. kvě v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@hahahala nevim bojim se uvidi se ,:( no ty se neboj hcg je krasne skoci to zítra uvidíš
13. kvě v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hahahala snad ano dekuju...ty mas uz krasne hcg, ja 4+4 jen 160 ale pry je to v norme tak snad jo :slight_smile: bat se budu uz asi navzdy :slight_smile:
13. kvě v 15:29  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (36. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujucimamina To je dobre,ze to ustalo..prujem muze byt taky priznak tehu..ja jsem zvedava na sebe..pokud doslo k oplodneni az tesne pred ms,proto byla treba tak kratka,tak podle ty tabulky nahore,mam jeste moc nizkou hladinu hcg.
13. kvě v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@yukonek zkus se nestresovat a testovat trochu déle...ja bych na tohle nepohlizela úplně ze nesili, spis ze neni jeste čárka plna ale co nevidět bude :wink:...
13. kvě v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina to jsou dobre zprávy :wink: zkus jak jsem ti říkala pokud to bylo hnízdění tak za 5dni tam něco bude :wink:
13. kvě v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yukonek mně teda přijde ten test vlevo viditelně nejsilnější :slight_smile: takže klid
13. kvě v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina A co že má skákat ? :D
13. kvě v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yukonek To chápu ... já ani nevím kolikátý tt jsem :D možná 4. možná 5. ...:D Já si to nespočítám, protože nevím kdy byla ovu a cykly mám nepravidelné, tak ani podle poslední ms ... Leda podle toho digi testu kde jsem měla 2-3 po olodnění = 4-5 tt... Určitě to v normě je ty skoky toho hcg v jedlotlivých týdnech jsou strašně velký ... 5tt je to něco od 18 -7000 to je mazec ...
13. kvě v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
13. kvě v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimimimi ted ani naznak nic pritom když uz je tam krev tak se to vzdycky rozjíždí
13. kvě v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@yukonek a jak vypada suchy je výraznější ze?
13. kvě v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina Jéé čárky už jsem našla a i podle digi jsem 2-3 po oplodnění takže cca 4-5 tt ...:slight_smile:
13. kvě v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina Akorát u doktora byla jen pidi tečka, takže mě objednal za 14 dnů a dal vitamíny na růst zárodečné tkáně :slight_smile:
13. kvě v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hahahala dyt to je krasa:slight_smile:
13. kvě v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@milujicimamina Já jsem spokojená, ale řekla bych, že až moc opatrná ... občas mě bolí podbřišek, tak se vždycky vystraším a bojím se jít na záchod, pak se zase uklidním... no jsem magór :D
13. kvě v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem ze hry..... Přišla MS. Každopádně přeji všem, kdo ještě čekají, aby se brzy objevily // a nastávajícím maminkám, aby měly pohodové těhotenství :wink::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:
13. kvě v 19:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek