• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

24. srpna 2017 
@hahahala to je normalni ted se budes uz strachovat porad :slight_smile: ale hezky
13. kvě 2016 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem snedla plnej talir noku s zam.omackou a masem a ted plnej talir krupickovy kase :grinning: by me zajmalo,kdyz nebudu tehu,kdo ty kg bude shazovat :grinning:
13. kvě 2016 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mimimimi kdyby to ted hnizdilo tak myslis ze testik by byl az za nekolik dni?
13. kvě 2016 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic to znam mivam hrozne chute :grinning: minule jsem mela obed s presnidavkou smichane rizoto ale ono je to fakt dobre
13. kvě 2016 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carmen1980 U mě totéž :-\
13. kvě 2016 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam dotaz treti den po sobe mam teplotu 37.2 normalne mivam 36.6.. jinak co se tyce nemoci nic jineho mi neni.. do ms mam 6 dni myslite, ze by to mohl byt priznak?
13. kvě 2016 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina určitě, četla jsem ze nejpozději 5.den od toho hnízdění...protože mimo se hnizdi 2-4dny :wink:
13. kvě 2016 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarkeetkaaa ještě to nic neznamená, ale je to dobré znamení teď jen aby příliš neklesala :wink:...držím pěsti :blush:
13. kvě 2016 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to neni BT je to normalni teplota merena odpoledne..
13. kvě 2016 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carmen1980 to mě mrzí, my tobě taky přejeme ať se zadaří pokud možno hned další cyklus :wink: Je to vzdy zklamáním ale hlavně ať to vyjde - o měsíc dva později to r nehraje velkou roli :wink: :heart: Moc ti přeju ať nečekáte dlouho, stejně tak katyv :wink:. Já furt čekám jestli se nebude konat po vyvolavacce zázrak přestože byla krev negativní...už jednou se tak stalo ale to byl ten cyklus o pár dní kratší...:neutral_face: tak ale uvidíme :wink: Trochu musíme doufat v zázraky :blush: ...ono každé těhu je malý zázrak v dnešní době...
13. kvě 2016 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kettkav stejně tak kettkav :blush: napsala jsem to jméno špatně :wink: Nebuďte smutné při snažení není nikdy nic ztraceno :wink: Teď tomu dáte 2x tolik :wink: Jen to chce se nenervovat příliš...prijde to kdy to ma přijít :blush: Užívejte si snažení bez ohledu na vysledek a jen verte tomu ze drive či později :wink:
13. kvě 2016 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maarkeetkaaa aha ač nerada tak musím říct že to nemá vypovídající hodnotu...je třeba měřit rano ihned po probuzení a ve stejnou hodinu :wink: A jedno měření je málo...lepsi cely cyklus anebo alespoň poslední zbývající dny do MS...a po zpoždění denně...nad 18dni zvýšená bývá těhotenství ...jednodenni výkyvy nebo nidace povolena :smile: :wink: Ale odpo teplotu nameri kdekdo (neni mereno v klidu po spanku) to se nedá počítat...
13. kvě 2016 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina ruz.spineni (hlen) je super důvod myslet si ze to mohlo vyjit :blush: tak snad se zavrtal/o kam mělo a pořádně :smile:...držím pěsti :blush: drž taky :smile:
13. kvě 2016 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi je to dle mého jedna z mála věcí kterou nelze zamenit s PMS :blush: takže nadějně to vypadá :wink: tohle já neměla a skoro bych o to ted stala :smile: ...
13. kvě 2016 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarkeetkaaa ale třeba budeš těhotná ikdyž meris jen takhle, nemůžu tvrdit ze nejsi :wink:...jen nikoho takhle neznám kdo by měřil klas.teplotu a pak byl v tom...o tom jsem neslyšela...přeji ať to vyjde každopádně :wink:
13. kvě 2016 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi to na mě mělo být na tebe :smile:
13. kvě 2016 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nikdy nemerila.. ale dneska jsem jen tak mezi reci rekla kolegyni, ze mam zvysenou teplotu. A ona hned nejsi tehotna? To jsem mela ja, kdyz jsem byla.. tak jsem prave zkousela jestli nekdo tady nema podobnou zkusenost.. v mem pripade by to byl s pco maly zazrak
13. kvě 2016 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. kvě 2016 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarkeetkaaa tak tj zajímavý :blush: tak kez by ! :blush: Brzy das vedet :blush:
13. kvě 2016 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky porad mi to vrta v hlave..myslite ze mohlo u me dojit k oplodneni pred tou ms,pak 2 dni ta ms a dalsi den,ze mohlo dojit k uhnizdovani,dle tech bolesti a vytoku?
13. kvě 2016 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve ctvrtek dam vedet, ackoliv mam dle dr pco tak mam ms presnou jako hodinky..
13. kvě 2016 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ms.neomagic těžko říct ale naděje je vždycky, ty víš sama nejlíp jak se cítíš :wink: stává se leccos :wink:
13. kvě 2016 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic zkus ale spíš měřit bt...jedna věc je co si přejeme a druhá jak to doopravdy je :blush: někdy ženské otěhotni a MS mají, klidně můžeš být ten případ :wink:
13. kvě 2016 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi Citim se jako magor uz :grinning:
13. kvě 2016 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic já myslím že je nás tu hodně co se tak cítíme :smile::wink: v klidu :smile:
13. kvě 2016 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carmen1980 To je skoda, ale jak pisou holky, nestracej nadeji, snaz se zustat v klidu a uzivej si jaro se vsim co k tomu patri vcetne pravidelneho tuleni :wink:. Uvidis ze se brzy zadari!
14. kvě 2016 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarkeetkaaa Ahoj, nektere holky opravdu uvadeji ze v dobe tehotenstvi mely zvysenou teplotu. Nicmene to neznamena ze to musi byt priznak i ve tvem pripade. Za par dni zkus test a uvidis. Drzim pesti :wink:
14. kvě 2016 v 05:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moc vám děkuji. Vy se hlavně nestresujte a buďte v klidu holky. Moc vám držím palečky VŠEM. :hibiscus::hibiscus::hibiscus:
14. kvě 2016 v 05:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, posilam fotecku z dnesniho testovani. Myslim ze carka sili, presto se jeste nechci predcasne radovat. Kolikaty DPO jste mely takhle silnou carku? Preji vsem krasny den a co nejvice // :relaxed:
14. kvě 2016 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@dadusha30 moooooc pěkné :relaxed: gratuluji
14. kvě 2016 v 05:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek