• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

21. července 2017 
@milujicimamina jj,zitra v 10:30..porad me poboliva sem tam podbrisek a mam trochu zacpu,az me z toho boli prdka :-\ no povim ti,jestli mi rekne,ze mi nic neni,ze jsem v poradku,tak snad pujdu do Bohnic...no a koukam,ze ty ducharis..tak to je fajn,ne?
15. kvě 2016 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic nevim porad spinim
15. kvě 2016 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslední fotka. Konečně to vypadá na fotce tak jak opravdu. Takže naposledy, nemůže to byt ryska?
15. kvě 2016 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul u pepina ne :slight_smile: na nem nikdy nic nemam
15. kvě 2016 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul na max by jsi mela uz krasneho
15. kvě 2016 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic držím pěsti na zítřek :wink: v kolik jdeš?
15. kvě 2016 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic jo už čtu :wink: :clap: :slight_smile: tak ať to dobře dopadne ;)
15. kvě 2016 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul nebyla bych si taky jista ale přeji ať sílí ;)
15. kvě 2016 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina dobře tak jsem zvědavá co bude zitra. Přijde mi ze podobného jsem mela minulé a pak došla MS. Jsem husa ze testuju brzo.
15. kvě 2016 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina už by se Ti to myslím rozjelo a pokud se ti to nerozjede ani zítra tak super ;)
15. kvě 2016 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul na pepinu ani na maxovi proste pokud nejsi tehotna nenajdes vubec nic ani rysku proste nic bilo...tak uz klid a tes se na dalsi test :slight_smile:
15. kvě 2016 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yukonek dobře. Uvidíme v úterý. Chtěla bych zítra netestovat, ale obavám se ze to nezvládnutí. To je des. Ta nejistota.
15. kvě 2016 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co se bere jako spineni? Ze zacatku to byl hnedy vytok ted spis pruhledny hlen s krvi svetlou ale fakt jen na tamponu vzdy trochu tak nwvim
15. kvě 2016 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina řekla bych ze co není na vlozku ale max na intimku tak je spineni ...
15. kvě 2016 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky tak dneska ms neprisla, tak snad uz se muzu radovat :wink: vam vsem hooodne stesticka :wink: at to cekani neni dlouhy :wink:
15. kvě 2016 v 19:06  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@hul a co teprve ta nejistota jestli je to tam kde to ma byt, pak jestli se to vyviji, jestli je to zdravy... V nejistote budeme az do porodu, kdyz buh da :slight_smile:
15. kvě 2016 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yukonek znám. Jsem po mimodeloznim
15. kvě 2016 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul ja po zamklem a samovolnem, ale porad je o co bojovat :slight_smile:
15. kvě 2016 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yukonek jj rozhodne:slight_smile:
15. kvě 2016 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknicul1 jé to jsou dálnice :slight_smile: gratuluji :slight_smile:

Holky teda to jsou příběhy ať už je vše ok, yukonku čekáš na srdíčko vid ;)
15. kvě 2016 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milujicimamina vidím krásné dušíky!!! Držím palečky!!
15. kvě 2016 ve 20:36  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimimimi cekam ted hlavne v oevni rade jak dopadne zitrejsi odber krvex pokud hcg poroste jak ma tak 25.5. snad srdicko :slight_smile:
15. kvě 2016 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yukonek Urcite bude vsechno dobry :wink: ja zitra zavolam k dr. kdy se mam dostavit, tak jsem zvedava. Pak dej vedet :wink:
15. kvě 2016 ve 21:17  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak slaba ms je zde holky dekuji za podporu
@dddkkk bohužel :frowning2:
15. kvě 2016 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina To jeste nic neznamena..
15. kvě 2016 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska mi vecer nebylo zrovna nejlip. Ale protoze jsme byli na oslave a tlaskala jsem jidlo jedno za druhym, tak to bude z toho :grinning: skoda. :grinning: porad doufam, ze zaspinim, abych si rekla, ze uhnizdovani je tady :grinning: vim, ze to nemusi byt, ale ja chci :grinning: je to hrozny. Kezby se nam v brisku uz klubal skritek a zacala jsem mit jine starosti :grinning: kdyby nam to kdysi davno hned prvni mesic vyslo tak bych momentalne uz byla po porodu :grinning: no jo, ale kdyby. :slight_smile:
15. kvě 2016 ve 21:58  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yukonek věřím ze to bude v pořádku :wink: ozvi se s výsledkem :wink::four_leaf_clover:...

@milujicimamina jak říká @ms.neomagic to nemusí nutně znamenat, že to je ztracené...:tulip::four_leaf_clover: slabší může přijít a pokud bude něco na testu není to definitivní...;) drž se ještě, nebyla by jsi určitě jediná...případně přeji sílu a chuť na další snažení! ;(
15. kvě 2016 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea však neboj nic každý začátek má dříve nebo později i svůj dobrý konec a dočkáte se a kdoví třeba už tento cyklus a že Ti bylo zle nemuselo být nutně jídlem :D
15. kvě 2016 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimamina hele moje mamka když mě čekala měla do 4 měsíce klasickou silnou ms a sem zdravá jako řipa:joy::joy::joy::joy:
15. kvě 2016 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hul testuješ moc brzy :slight_smile: já nějak 4 dny před MS neměla ani ducha, úplně sněhobílo a nakonec jsem to nedostala, den po vynechané MS jsem měla dálnici jak blázen. Dělej to z ranní moči a vydrž, až se opozdí menzes. Teď to je buď a nebo, nic s tím už udělat nejde. Tak se netestuj a počkej až to (ne)dostaneš. Zatím na testech nic nevidím, jen když se hodně snažím, tak na to ztmaveném. Ale to ještě fakt nemusí nic znamenat :slight_smile: moooooooc držím pěstě!!!!!
15. kvě 2016 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek