• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

17. ledna 2017 
@marrouc moc moc děkuji,snad bude všechno v pořádku :slight_smile: :slight_smile: a moc se těším na zítřejší zprávičku od tebe,doufám,že bude taky pozitivní :slight_smile: :slight_smile:
@leilinkaa mockrát děkuji tobě taky moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: no já jdu zítra na gynkologii aby mi napsal utroš,protože už ho mám jen na 2 dny :slight_smile: :slight_smile: no a asi případnou nemocenskou :slight_smile: :slight_smile: protože jsem v lednu potratila.tak pro jistotu.
16. kvě 2016 v 18:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vite co me nejvic sere? ze mi je furt zle..a vysledek zadny :frowning2:
16. kvě 2016 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal tak ted jsi me potesila, ze to konecne vyslo :slight_smile: fakt cumim :wink: gratuluji a preji at je vse v poradku :slight_smile:
16. kvě 2016 v 18:35  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leymea já jsem s toho stále v šoku :grinning: :grinning: jak jsem toto našla tak jsem se úplně rozbrečela :grinning: snad bude vše v pořádku a nepotratím tak jak v lednu :frowning2: :frowning2: a teď čekám na tvůj pozitivní testík :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2016 v 18:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ms.neomagic to Ti verim. Ja dneska pul hodiny mela tam dole bolest jako kdybych mela MS nebo ovulaci, ktera me tuten mesic dost bolela. A jeste k tomu mi hned zacla bolet hlava. Ja teda cekam MS az v sobotu, ale stejne pochybuju, ze by se stal "zazrak". Tim chci rict, ze kazdej mesic si telo semnou hraje :grinning: a nikdy z toho nic neni. :frowning2:
16. kvě 2016 v 18:40  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal to uvidis v patek :grinning: krasnej snehobilej :grinning:
16. kvě 2016 v 18:41  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea určitě nebude :slight_smile: :slight_smile: moc ti přeji aby ty // tam byly :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2016 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2016 v 18:49  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal koukám, ze možná budeme mit podobny termín porodu. Urcite zůstaň doma a hlavně v klidu, držím palce a ozvy se nekdy;)
16. kvě 2016 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leymea vůbec není za co :slight_smile: :slight_smile:

@leilinkaa já termín porodu budu mít podle kalkulačky 29.1 :slight_smile: :slight_smile: 15 dnů po tom co jsem se dozvěděla,že jsem v lednu tento rok potratila.tobě taky moc držím palečky a určitě se taky ozvi :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2016 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mi89 tak počkám s tebou na ten čtvrtek...zbytečné nervy testovat dřív :wink:
16. kvě 2016 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknicul1 děkuji za reakci :grin: budu stále doufat ale myslímze do čtvrtka dojde :wink:
16. kvě 2016 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal gratuluji moc :wink: ať se drží a nepouští :wink:
16. kvě 2016 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimimimi moc děkuji,snad se bude držet zuby nehty a nepustí se :slight_smile: :slight_smile: ale na to mám utroš :grinning: :grinning: tak snad pomůže :slight_smile:
16. kvě 2016 v 19:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@juliemichal schvalne jsem se koukla taky do kalkulacky a kdyby to vyslo tak termin 29.1. :grinning: to by bylo dobry co? :grinning:
16. kvě 2016 v 19:20  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leymea no tak to je taky dobrý :grinning: :grinning: to by jsme měli termínek společně,tak snad to vyjde moc bych ti to přála :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2016 v 19:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky brala jste některá něco na srovnání cyklu?
16. kvě 2016 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal me podle kalkulačky tp vychází na 26.1. A 30.1 budu mit 30 :D takže snad krasny dárek ;)
16. kvě 2016 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leilinkaa no tak to by byl fakt nádherný dáreček :grinning: :grinning: no jinak já mám nádherný dáreček na můj zítřejší svátek,fakt krása :slight_smile: :slight_smile: už žádný jiný dáreček nechci :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimimimi Dobře, já mám od odpoledne bolesti jak před ms, tak fakt nevím.... Ale ve čtvrtek uvidíme :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 20:06  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co myslíte? Není to první ranní moc a v den zpoždění MS.
16. kvě 2016 ve 20:31  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@makkkynka Já bych už blbla štěstím. :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 20:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@juliemichal za par dni uvidime :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 20:43  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyrina Jen to nezakriknout.
16. kvě 2016 ve 20:47  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makkkynka To jo, to jo. :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 20:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea přesně tak,ale bude určitě pozitivní :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak uz mam zase bolesti jako odpoledne. :frowning2: to jsem nikdy nemela, az tuten cyklus. Zacalo to ovulaci a ted dneska. Kez by se zavrtavalo mimco, ale zase mi prijde divny, ze by to tak bolelo? Asi blbost co? Buhvi co se mi tam deje :grinning: ale uz to zase ustupuje snad. Takze takova hodinka ted vecer. Odpoledne pul hodinka. Jinak pohoda. Fakt uz si pripadam jak blazen :grinning: jeste, ze se tu muzu vypovidat. Manzel by se mi asi smal :grinning:
16. kvě 2016 ve 22:18  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal Gratuluji :grinning:
16. kvě 2016 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vapka moc děkuji,ježkovy voči ty už jsi v 36tt to je strašné jak to utíká :grinning: :grinning:
16. kvě 2016 ve 22:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leymea ja jsem taky takove boleti nemela az minuly mesic co jsme se zacali snazit ptavidelne, bohuzel se to neuchytilo a odeslo s ms po 15 denim opozdeni ms... Byla jsem na gynde, zda neni zas cysta( trpela jsem na ne ) tak rikal ze neeee, ze to mohlo zpusobit to vajicko co se neudrzelo, bohuzel tohle pry test neukaze, twk jsme na tom tento mesic znovu pracovali a stejne bolwsti jak minuly mesic, tak uvidime 4 dny do ms :neutral_face:
16. kvě 2016 ve 22:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek