Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
juliemichal
16. kvě 2016
@marrouc moc moc děkuji,snad bude všechno v pořádku 🙂 🙂 a moc se těším na zítřejší zprávičku od tebe,doufám,že bude taky pozitivní 🙂 🙂
@leilinkaa mockrát děkuji tobě taky moc gratuluji 🙂 🙂 no já jdu zítra na gynkologii aby mi napsal utroš,protože už ho mám jen na 2 dny 🙂 🙂 no a asi případnou nemocenskou 🙂 🙂 protože jsem v lednu potratila.tak pro jistotu.
ms.neomagic
16. kvě 2016
Vite co me nejvic sere? ze mi je furt zle..a vysledek zadny 😞
leymea
16. kvě 2016
@juliemichal tak ted jsi me potesila, ze to konecne vyslo 🙂 fakt cumim 😉 gratuluji a preji at je vse v poradku 🙂
juliemichal
16. kvě 2016
@leymea já jsem s toho stále v šoku 😃 😃 jak jsem toto našla tak jsem se úplně rozbrečela 😃 snad bude vše v pořádku a nepotratím tak jak v lednu 😞 😞 a teď čekám na tvůj pozitivní testík 🙂 🙂
leymea
16. kvě 2016
@ms.neomagic to Ti verim. Ja dneska pul hodiny mela tam dole bolest jako kdybych mela MS nebo ovulaci, ktera me tuten mesic dost bolela. A jeste k tomu mi hned zacla bolet hlava. Ja teda cekam MS az v sobotu, ale stejne pochybuju, ze by se stal "zazrak". Tim chci rict, ze kazdej mesic si telo semnou hraje 😃 a nikdy z toho nic neni. 😞
leymea
16. kvě 2016
@juliemichal to uvidis v patek 😃 krasnej snehobilej 😃
juliemichal
16. kvě 2016
@leymea určitě nebude 🙂 🙂 moc ti přeji aby ty // tam byly 🙂 🙂
leymea
16. kvě 2016
@juliemichal dekuji 🙂
leilinkaa
16. kvě 2016
@juliemichal koukám, ze možná budeme mit podobny termín porodu. Urcite zůstaň doma a hlavně v klidu, držím palce a ozvy se nekdy😉
juliemichal
16. kvě 2016
@leymea vůbec není za co 🙂 🙂

@leilinkaa já termín porodu budu mít podle kalkulačky 29.1 🙂 🙂 15 dnů po tom co jsem se dozvěděla,že jsem v lednu tento rok potratila.tobě taky moc držím palečky a určitě se taky ozvi 🙂 🙂
mimimimi
16. kvě 2016
@mi89 tak počkám s tebou na ten čtvrtek...zbytečné nervy testovat dřív 😉
mimimimi
16. kvě 2016
@aknicul1 děkuji za reakci 😁 budu stále doufat ale myslímze do čtvrtka dojde 😉
mimimimi
16. kvě 2016
@juliemichal gratuluji moc 😉 ať se drží a nepouští 😉
juliemichal
16. kvě 2016
@mimimimi moc děkuji,snad se bude držet zuby nehty a nepustí se 🙂 🙂 ale na to mám utroš 😃 😃 tak snad pomůže 🙂
leymea
16. kvě 2016
@juliemichal schvalne jsem se koukla taky do kalkulacky a kdyby to vyslo tak termin 29.1. 😃 to by bylo dobry co? 😃
juliemichal
16. kvě 2016
@leymea no tak to je taky dobrý 😃 😃 to by jsme měli termínek společně,tak snad to vyjde moc bych ti to přála 🙂 🙂
monikavitezslav
16. kvě 2016
Holky brala jste některá něco na srovnání cyklu?
leilinkaa
16. kvě 2016
@juliemichal me podle kalkulačky tp vychází na 26.1. A 30.1 budu mit 30 😃 takže snad krasny dárek 😉
juliemichal
16. kvě 2016
@leilinkaa no tak to by byl fakt nádherný dáreček 😃 😃 no jinak já mám nádherný dáreček na můj zítřejší svátek,fakt krása 🙂 🙂 už žádný jiný dáreček nechci 🙂 🙂
mi89
16. kvě 2016
@mimimimi Dobře, já mám od odpoledne bolesti jak před ms, tak fakt nevím.... Ale ve čtvrtek uvidíme 🙂
makkkynka
16. kvě 2016
Holky co myslíte? Není to první ranní moc a v den zpoždění MS.
xyrina
16. kvě 2016
@makkkynka Já bych už blbla štěstím. 🙂
leymea
16. kvě 2016
@juliemichal za par dni uvidime 🙂
makkkynka
16. kvě 2016
@xyrina Jen to nezakriknout.
xyrina
16. kvě 2016
@makkkynka To jo, to jo. 🙂
juliemichal
16. kvě 2016
@leymea přesně tak,ale bude určitě pozitivní 🙂 🙂
leymea
16. kvě 2016
Tak uz mam zase bolesti jako odpoledne. 😞 to jsem nikdy nemela, az tuten cyklus. Zacalo to ovulaci a ted dneska. Kez by se zavrtavalo mimco, ale zase mi prijde divny, ze by to tak bolelo? Asi blbost co? Buhvi co se mi tam deje 😃 ale uz to zase ustupuje snad. Takze takova hodinka ted vecer. Odpoledne pul hodinka. Jinak pohoda. Fakt uz si pripadam jak blazen 😃 jeste, ze se tu muzu vypovidat. Manzel by se mi asi smal 😃
vapka
16. kvě 2016
@juliemichal Gratuluji 😃
juliemichal
16. kvě 2016
@vapka moc děkuji,ježkovy voči ty už jsi v 36tt to je strašné jak to utíká 😃 😃
barbarosi94
16. kvě 2016
@leymea ja jsem taky takove boleti nemela az minuly mesic co jsme se zacali snazit ptavidelne, bohuzel se to neuchytilo a odeslo s ms po 15 denim opozdeni ms... Byla jsem na gynde, zda neni zas cysta( trpela jsem na ne ) tak rikal ze neeee, ze to mohlo zpusobit to vajicko co se neudrzelo, bohuzel tohle pry test neukaze, twk jsme na tom tento mesic znovu pracovali a stejne bolwsti jak minuly mesic, tak uvidime 4 dny do ms 😐