Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
maarkeetkaaa
16. kvě 2016
@milujicimamina neboj nejsi v tom sama 🙂 ja dnes zkousela clearblue digitalni a minus.. takze mrcha ve ctvrtek prijde.. uz mam objednany inofolic..
hahahala
16. kvě 2016
@yukonek Fakt ? Uf ... mě vždycky začne bolet jako při ms vpravo a letím na záchod se strachem... ale to je asi normální že ? 😃 Dokud nebudu mít týden ped porodem, tak asi budu magořit furt 😃
milujicimamina
16. kvě 2016
@maarkeetkaaa kde objednavas? Zkusim ho, ja dnes hrozne bolesti v levem vajecniku snad to nic neni
aknicul1
16. kvě 2016
@hahahala Ted nad tim premyslim 🙂 ze budu muset koupit dalsi testy at vim, ze tam je 😉
aknicul1
16. kvě 2016
@mimimimi jeden den me prsa palily, jak kdybych si je nahrivala 🙂 tak treba to budes mit jako ja 😉
hul
16. kvě 2016
@milujicimamina dokud to nemám potvrzené od doktorky tak to neprozivam ač to jde těžko 🙂 ani chlapovi jsem to neřekla.
hahahala
16. kvě 2016
@aknicul1 Asi sme každá tak trochu blázen a bojíme se o ty naše malinkatá tečky 🙂
yukonek
16. kvě 2016
@hahahala taky občas píchne, to je v pohodě, ale občas i tak zabolí jak při MS a to mě vždycky hned hlavou bleskne - NE! 😃 a taky se kontroluju...kolikrát jsi říkm, že se chovám jak blázen
hahahala
16. kvě 2016
@yukonek Řekla bych, že sme v normě ... a kdo říká, že strach nemá, tak kecá !! 😃
leilinkaa
16. kvě 2016
@juliemichal krasne, taky jsem to našla v sobotu a dnes test pozitivní a jsem objednana k doktorce v pondělí za týden. At jde všechno v pořádku!
milujicimamina
16. kvě 2016
Holky mam ms uplne jasne cervenou silnou se sliznici, myslite ze to odeslo ze se neco delo? Boli me i levy vajecnik
milujicimamina
16. kvě 2016
@leilinkaa gratuluji 🙂
hul
16. kvě 2016
@yukonek mne zatím bolí jen prsa. Chvilku víc a chvilku min. Snad to bude ok
adkatt
16. kvě 2016
Holky nevíte kolik by měla být sliznice vysoká před MS?
yukonek
16. kvě 2016
@milujicimamina podle čeho usuzuješ, že odešlo? řekla bych, že máš normálně MS a aspoň se už můžeš soustředit na další snažení
yukonek
16. kvě 2016
@hul tak o prsách ani nemluvím - to je jeden velký děs, nemůžu kvůli nim ani spát na břiše, což je pro mě utrpení 😃
milujicimamina
16. kvě 2016
@yukonek podle testu
milujicimamina
16. kvě 2016
@yukonek byly mamatesty max a clearblue pak slably
ms.neomagic
16. kvě 2016
@milujicimamina Neztvrdnes,ja tu budu tvrdnout s tebou :-\
milujicimamina
16. kvě 2016
@ms.neomagic hrozne vsude same //a my nic ještě ty moje testy prsa graf uplne uzasny a nic
hahahala
16. kvě 2016
Holky špinili ste nějaká na počátku těhotenství ?
milujicimamina
16. kvě 2016
@hahahala v tehotenstvi ne a i pri poslednim sp az v 8tt a hned bylo pryc
werik153
16. kvě 2016
@hahahala Já, když jsem byla přesně 4+4, bylo to v termínu očekávané MS - doktor říkal že se ot občas stává a jinak všechno v pořádku.
marrouc
16. kvě 2016
@juliemichal moc gratuluju. Konecne ses dockala 😊ja mam zitra 14dpo tak bude velka radost nebo velke zklamani.
marrouc
16. kvě 2016
@milujicimamina a ty nesmutni. Jednou to dame vsechny. Jen si hold mrnata davaji na cas.
gepe
16. kvě 2016
@hahahala ja ano, kdyz jsem cekala dceru, cca 7tt- 9tt, nejak 14dni slabe.
@milujicimamina pokud jsi mela pozitivni test, tak slo zrejme o biochemicke tehotenstvi.
maarkeetkaaa
16. kvě 2016
@milujicimamina objednala jsem z benu lekarny.. bydlim na malym meste, kazdej tu zna kazdyho.. a vychazelo to levnejs nez u maxe
maarkeetkaaa
16. kvě 2016
Ja mela dneska den blbec, rano minus na testu, v praci, kde uz nechci bejt takovej malej pruser, pak mi prisel balocek s yankee svickama samozrejme svucka za 700 rozbita, pak mi do krizovatky z vedlejsi vjelo auto, ze kvilely brzdy a ted jsem rozlila olivovej olej na zem.. no jdu si nacit pivo a nohy hore 😕
leilinkaa
16. kvě 2016
@milujicimamina dekuji a tobě přeji hodne štěstí a at se brzo zadaří !
ms.neomagic
16. kvě 2016
Holky jdete teda do toho Inofolicu?

Začni psát odpověď...

Odešli